Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

gtx 560 Vs gtx 650 TI... hangisi almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> gtx 560 Vs gtx 650 TI... hangisi almalıyım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2215 Mesaj
    arkadaşlar iyi günler

arkadaşıma ait 9600 GT yi sırf 3D FullHD monitörde artık yetersiz olduğundan satıp yerine gtx 460 alalım dedik....
    ikinci el Gigabyte gtx 460 o.c. ler 200 lira....(garantisiz)

Ben de Msi GTX 460 Hawk Talon Attack var ki perfonmans ve bileşenler bakımına Gtx 560 dan aşağı kalmaz...
    200 lira ona verinceye kadar, 240 liraya Asus Gtx 560 DirectCU I alalım diyorum, 2 seneden fazla garantili alayım, kendisine de benim Msi yi vereyim dedik (yani 40 lira farkı verip ben kendime gtx 560 alıyım diyorum)

perfonmans değişimi OLMAYACAK biliyorum ama garantim uzun olur diye.... benim de kart hoşuna gittiğinden böyle düşündük...

Buraya kadar her şey normal...

Bir VatanBilgisayara bakayım dedim, GTX 650 TI lar ilgimi çekti

Zotac gtx 650 ti ==> 26 Db ile çok sessiz, 2+3 yıl garanti ==> 265 lira 5 taksit ile aylık 53 liradan alırım
    http://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_GTX_650_Ti_Amp_Edition/33.html ==> linkteki AMP ama biliyoruz ki fark yok saat hızları hariç

ama madem aldık bir kere, msi cyclone var diyorum

MSI gtx 650 ti ==> 24 db inanılmaz derecede sessiz 2 yıl (mascom büyük ihtimal) garantili (beni düşündüren bu) + Triplle Over-voltage + daha kaliteli bileşenler
    MSI gtx 650 ti ==> 304 lita 5 taksit ile 61 liraya gelir ama şu an stokta yok...
    http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_650_Ti_Power_Edition/28.html

iki kart da sanırım (testlere göre) gtx 560 dan (TI olmayan) çok geri kalır yanı yok.... msi gtx 460 hawk talon attack da hemen hemen gtx 560 hızlarında, overclocklu kullanmıyorum şu an....

sormak istediğim yapacağım 65 liralık fazla (aslında 105 liraya fırlıyor bir anda) masraf DEĞER mi? DEĞMEZ mi? NEDEN?

|
    |

• Uzaklaştırılmış 99056 gün cezanın, 99055 gün 2 saat 21 dakika kadarı kaldı.
    2 Not
    Siz 650ti alın GTX 560 ı geçmesi muhtemel 2 gblik olanını alırsanız uzun müddet işinizi görecektir. Yeni gelen driver ile daha da oturacağını tahmin ediyorum.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.