Şimdi Ara

GTX 480' in Windows 7 performansı çok kötü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar sorun bu şekilde. Mafia 2 de herşey full apex kapalı Vistada 60 FPS iken Windows 7 de 20 fps civarı.
    işlemci q8400 4 gb ram, 700 wat OCZ power supply.
    Ayrıca nvidia' nın direct x 11 demolarında şu araba demosu en baştan beri hep grafikleri bozuk.

Bir fikriniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydanoz -- 3 Eylül 2010; 3:42:37 >

• [Deleted by Admins]
  • Büyük ihtimalle Physx'i cpu yapıyor. Nvidia denetim masasından Physx için ekran kartınızı seçin.
  • tm şampiyon ama mafia 2 de dx 11 yok boşver bence sütünü iç ve yat
  • Mafia 2 DirectX 11 destekli değildir.Bu yüzden bunu DirectX 11 başarısına bağlayamazsınız.
  • E peki o zaman neden w7' de performansı bu kadar düşük kartımın ? Physx ayarlarında ekran kartına da aldım CPU ya da aldım hiç bir şey değişmedi. Zaten w7 de oynadığım oyunlardan hiç zevk almıyorum nerdeyse çoğu oyunda biraz gariplik varmış gibi geliyor bana. Bu arada w7 de de vistada da en son sürücüler yüklü.
  • up
  • DÜN win 7 yi yükledim ilk defa bugün de gtx 460 la oyunlarımı denicektim ama şimdiden endişelenmeye başladım
  • Alakası varmı bilmiyorum ama 5970imlede xp ve win7 arası performansta dağlar fark var.windows 7 ile alakalı durum heralde
  • Arkadaşlar bu soruna bir el atacak birisi yok mu ?
  • -> Windows korsansa ondan kaynaklı sorun olabilir.
    -> Oyundan kaynaklı 7 ile uyumsuzluk sorunu olabilir, en son sürüme güncelleyin.
    -> Buradan Directx güncellemesi yapın.
    -> Buradan sürücüyü tekrar indirip yükleyin, Physx güncelleyin.

Hiçbirisi olmazsa başka oyunlarda kontrol yapmakta fayda var...
    Ctrl+Shift+Esc ile görev yöneticisinden performans sekmesini de kontrol edin gereksiz bir kullanım var mı diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dovahkiin -- 3 Eylül 2010; 23:42:52 >

• Sağolasın cevap için Riqimaru.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.