Şimdi Ara

GTX 480 E 580 BİOS U YÜKLENEBİLİRMİ ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaslar gtx 580 cıktıgında biosu 480 e uyumlu olabilirmi öyle bir haber okumuştum sanki yanlış hatırlamıyorsam birde size soruyum dedim

• denemeden bilemezsin ama bunu yapacaksan şayet yedek 1 kartın olsunki şayet bios göcerse yedek kart sayesinde biosu geri getirirsin
  • Olabileceğini sanmıyorum. 8800gt-9800gt değil bunlar aralarında çok fark var.
  • mesela ben 470e 480 biosu attım calışıyordu ama dediğim gibi denemeden bilemezsin ama mesela 8500 gtye 9500 gt biosu atılmıyor denedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

mesela ben 470e 480 biosu attım calışıyordu ama dediğim gibi denemeden bilemezsin ama mesela 8500 gtye 9500 gt biosu atılmıyor denedim

Performansında bir değişme oldu mu Gtx470'in 480 biosu atıldıktan sonra?
  • bu işlem 512x shader olsun diye mi yapılıyor? eğer öyle ise bir ara 512x shader gtx480 testleri yayınlanmıştı gerçek mangal.
  • Mumkun 480 in 32sp si lazer kesim degil bios ile kapanmis idi gerekli sogutma saglanirsa olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Mumkun 480 in 32sp si lazer kesim degil bios ile kapanmis idi gerekli sogutma saglanirsa olabilir

mert hocam senin ekran kartlarında su soğutma varmıydı? sen deneyebilirsin aslında tutarsa şahane olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heady

quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

mesela ben 470e 480 biosu attım calışıyordu ama dediğim gibi denemeden bilemezsin ama mesela 8500 gtye 9500 gt biosu atılmıyor denedim

Performansında bir değişme oldu mu Gtx470'in 480 biosu atıldıktan sonra?

yani tabi sonucta 480 kadar full performans vermesede aynı saat hızlarında aldığı fpsler daha fazlaydı tabi oyununa göre değişiyordu

• yorumlar için sağolun arkadaslar umarım olur çünkü 480 i alalı daha 6 ay oldu hemen 580 in cıkıp 480 i silmesi kötü oldu bi nebze de olsa performans artışı sağlanır umarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.