Şimdi Ara

GTX 1660 Ti Türkiye Fiyatları (Resmi testler eklendi) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
10.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1660 ti için en uygun monitor (hz) öğrenebilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar mı çok pahalı biz mi çok fakiriz anlıyamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: imfatalty

Valla almayanı döverler;
    Herşey dahil 1875TLhttps://www.amazon.com/MSI-GTX-1660-Ti-OC/dp/B07N824KNV/ref=sr_1_1?keywords=1660ti&qid=1551522978&s=gateway&sr=8-1
    Hocam sepete atıp baktım da Türkiye'ye postalanmıyor hatası veriyor bu üründe.

• 2049 TL msi gaming X versiyonunu aldım 1 hafta önce vatandan.
    ben 1070 veya 1070 ti nin temizini arayıp arayıp bulacağıma, sıfır tertemiz bir kart alırım mantığı ile aldım.
    en düşük cift fanlı 2060 2500 küsürlerdeydi.
    1080p için yeterli olduğunu düşünüyorum.
    iyi de overclock oluyor, özellikle gaming x yurtdışı sitelerinde en iyi overclock olan kart şuan.
    overclock olmasına rağmen 65 dereceyi geçmiyor.
    bence overclockta işin ehli kişiler bu kartı daha da performanslı yapabilirler. belki ilerleyen günlerde görürüz.
  • Ben de 7 Mart'ta Karşıyaka Vatan'dan MSI Gaming X modelini aldım. GTX 760'tan bu karta upgrade olunca ilk bir kaç gün hayal görüyorum sandım . Kart 62-63c, 1080p'de bildiğin abanıyorum karta, dedim peh arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soğutma Şeysi -- 27 Mart 2019; 13:13:31 >
  • GTX 670 SLI dan bu karta geçtim. İşlemcim 4670K. CPU OC yapmaya hiç gerek duymamıştım SLI varken bile, ama kart gerçekten aban bana performansı verince battlefield 5 te 1080p ultrada, 144hz monitör, baktım darboğaz var işlemci kendini paralıyor, hemen 4.2 ye çektim, hissedilir olan tüm darboğaz yokoldu. Matematiksel olarak illaki vardır hafiften yine ama şelale gibi akıyor ben ona bakarım. 4K ile işim olmayacağı için en az 5 sene tepe tepe kullanırım bu kartı diye düşünüyorum. SLI desteği olaymış daha da giderdi :)

Sonuç olarak kartla ilgili diyeceğim şudur ki 1080p gaming için biçilmiş kaftan. Kuruşu kuruşuna F/P kasanlar için daha iyi alternatifler, 2.el opsiyonlar vs. olabilir bilmiyorum. Ama benim gibi çok eski nesil gpudan geçiş yapacaklar ve dediğim gibi 1080p takılacaklar için biçilmiş kaftan. Elinizdeki CPU+mobo+RAM setupı çok tırtsa bulaşmayın kart ziyan olur.
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    cift fanlisi (dual) bile 84 ü görüyor, sicak calisir, sesli calisir.. yeni aldigi karti bu kadar fiyat düsürerek niye satiyor ki? bak ben 2 yillik gtx 1060 imi satmiyorum :) arkadas üstelik gtx 1660ti satiyor, sanada kesin daha yüksek model alicam demistir...

bostayken almis ekran görüntüsünü, asus phönix de yani tek fanli modelide dual modelide sicak calisir ikiside 84 ü gecer belki dual 86-87 bile olabilir. bunlar sogutmasi zayif kartlar. bunu anlamak icin yorumlara bakmama gerek yok hocam, tipine bakinca anliyor insan.
    youtube da gtx 1660 ti karsilastirma diye aratin illaki bulursunuz.

phönix vs dual vs palit:https://m.youtube.com/watch?v=WmRfZez2oRk

ben rx 570 hakkinda yorum yapmiyorum suan. cift fanli asus dual daha sicak calisirda dedim üstelik. bana bakmayin siz, alin. neweeg e bakin, kullanici yorumlarina bakin. dogrudur...

• Vatan da kdv indirimi ile Rog Strix 1660Ti 2050 TL satılıyor. Sizce uygun bir fiyat değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.