Şimdi Ara

GTX 1660 Overclock Değerleri (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
8
Favori
24.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

Bende bunu düşünüyorum hocam daha iyi bi performans alır mıyım derdindeyim
    Peki hangi marka önerirsiniz
    Asus Msi kararsızım
    500 W kaynagım var Ti almama gerek var mı ?

Alıntıları Göster
    Ti almana kesinlikle gerek yok.Psu yeterli.Ben şahsen msi armor kullanıyorum öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-041FF024C -- 1 Ekim 2019; 20:50:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bende bunu düşünüyorum hocam daha iyi bi performans alır mıyım derdindeyim
    Peki hangi marka önerirsiniz
    Asus Msi kararsızım
    500 W kaynagım var Ti almama gerek var mı ?

Alıntıları Göster
    Strixten başka Asus almayın strixede o kadar para vermeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-041FF024C

Ti almana kesinlikle gerek yok.Psu yeterli.Ben şahsen msi armor kullanıyorum öneririm.

Alıntıları Göster
    Gaming modeli biraz daha uygun armor ile çok fark oluyor mu acaba ?

• quote:

Gaming modeli biraz daha uygun armor ile çok fark oluyor mu acaba ?

Alıntıları Göster
    Işıklar dışında 3-4 derece fark ediyor diye biliyorum ışık takıntısı yoksa armor daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-041FF024C

Işıklar dışında 3-4 derece fark ediyor diye biliyorum ışık takıntısı yoksa armor daha mantıklı.

Alıntıları Göster
    Armor biraz daha pahalı hocam 100 TL filan
    Ondan gaming modeli yeterse ondan düşünüyorum

• Haki_Tr kullanıcısına yanıt
    Tek fanlı 1 model olmasın, 2 fanlılar da ise Asus dual veya tuf olmasın kâfi, mesela msı ventus un en dandik soğutmalı XS modeli bile Asus un bahsettiğim çift fanlı modellerinden daha düzgün soğutmaya sahip.

Kısaca bütçene uygun üzerinde basit yuvarlak alüminyum bloğu olmayan herhangi 1 markanın kartı olabilir, orda galax markası en uygun fiyatlı olan gibi görünüyor ama msi ventus xs lerde ucuz, bütçeye uyuyorsa asus strix yada msi gaming gibi modeller bakılabilir fakat düzgün soğutmalı diye fiyat 1660TI alacak seviyelere çıkıyorsa TI alınır, çünkü orda fiyatlar çok garip/saçma agresif görünüyor.
  • Conar-XP kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorum için hocam biraz oc ile ti modeli yakalanıyormuş konudan onu çıkardım yani
    Gaming x modeli alıcam gibi

• Herkeze merhaba arkadaşlar ben şuan apu sistem kullaniyorum.
    Ekran karti almaya karar verdim ama hangisi alıcam karar veremedim bana yardimci olursaniz sevinirim.
    sistem şu şekil:
    işlemci:ryzen 5 2400g(ileride 2600x ile değistiricem)
    anakart:gigabyte b450m sh micro
    ram:8x2 16 gb corrsair 3000 mhz
    power sp:high power 650 watt
    kasada:aerecool n mid tower warrior mesh
    şuan aklimda rx590 nitro almak var ama ilerde islemciye güncelleme yapamayi düşündüğum için gtx 1660 yada 1660 ti almak istiyorim fakat 1660 ti modelleri bütçemi aşıyor ben en fazla 1500 tl verebilirim bana yardimci olursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1550 liraya Zotac Gtx 1660 önerir misiniz yoksa üstüne 300 lira koyup Msi Gtx 1660 Gaming modeli mi alim ? Zotacın sıcaklık değerleri nasıl ? Ayrıca i5 4460 ile kullanacam oynanmayacak derece de darboğaz olur mu ? Olacaksa gidip rx 570 alacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibra012

1550 liraya Zotac Gtx 1660 önerir misiniz yoksa üstüne 300 lira koyup Msi Gtx 1660 Gaming modeli mi alim ? Zotacın sıcaklık değerleri nasıl ? Ayrıca i5 4460 ile kullanacam oynanmayacak derece de darboğaz olur mu ? Olacaksa gidip rx 570 alacam
    Sizin konu vardı galiba ben oraya yazmıştım 4460 ile 1660 tavsiye etmem 6500 ile ucu ucuna kurtarıyorum oda dual channel 16gb ramler ile ramde yoksa hiç düşünmeyin bence ram varsada kartı kullanamazsınız bi 570 daha keyif verir bence o işlemciyle en azından takıla takıla oynayıp sinir olmazsınız.

• ibra012 kullanıcısına yanıt
    i5 3570k ile denedim 1660 bütün oyunlar yağ gibi akıyordu, oişlemciylede bir sıkıntı yaşayacağını sanmam, daha iyi bir soğutma için üste 300tl koymana değmez, üste 300 koyunca zaten ti alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conar-XP

i5 3570k ile denedim 1660 bütün oyunlar yağ gibi akıyordu, oişlemciylede bir sıkıntı yaşayacağını sanmam, daha iyi bir soğutma için üste 300tl koymana değmez, üste 300 koyunca zaten ti alınabilir.
    3570k nerede 4460 nerede arada büyük fark var günümüz şartlarında.Birde battlefield 5 falan oynamanız için (64 kişilik multiplayerda) OC yapmadığınız takdirde droplar girecektir muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-041FF024C -- 22 Eylül 2019; 21:38:37 >
  • 1060 ile 1660 arasında büyük 1 fark yok, videoda ki kart 1060, 4460 ile 1070 kullananlar var, en kötü ihtimal bazı oyunlarda olması gerekenden 5-10fps düşük alır ama takılma filan yaşayacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conar-XP -- 23 Eylül 2019; 13:39:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conar-XP

1060 ile 1660 arasında büyük 1 fark yok, videoda ki kart 1060, 4460 ile 1070 kullananlar var, en kötü ihtimal bazı oyunlarda olması gerekenden 5-10fps düşük alır ama takılma filan yaşayacağını sanmıyorum.

Takılma yaşar bizzat deneyimledim.

• Güncel tutalım

• .

• 1660 alacağıma gider 300-400 daha verir ref rx 5700 xt alırım daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

1660 alacağıma gider 300-400 daha verir ref rx 5700 xt alırım daha iyi.
    1575 liraya aldım 300-400 lira daha koyup 5700xt nasıl alabilirdim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-041FF024C -- 1 Ekim 2019; 20:53:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

1660 alacağıma gider 300-400 daha verir ref rx 5700 xt alırım daha iyi.
    1575 liraya 1070 performansı kötü mü ?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.