Şimdi Ara

GTX 1650 Ti’ın çıkış tarihi sızdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
4.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    minig işimi yatırımmı
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Nasıl olur da kelepire GTX 1060 denk getiririz diye düşünürken GTX 1080 bile alınmayacak durumdaysa en iyisi günlük kullanım için dizüstü bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    kelepire 1060 getirmenin hiçbir manası yok sıfır rx 590 1300 tl 1060 dan kat kat daha güçlü bir kart
    https://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-rx590-pulse-8gb-gdd5-256bit-amd-radeon-dx12-rgb-ekran-karti.html

bu vatan pc
    https://www.sinerji.gen.tr/sapphire-radeon-rx590-pulse-8gb-gddr5-256-bit-ekran-karti-pmu418334

1070 1080 olayı su sekilde çogu ekran kartı 1070 1080 de minig çıkması büyük olasılık riskli işler yoksa rtx 2060 ile oc la 1080 in dibinde gezersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 20 Eylül 2019; 18:0:46 >

• AREryilmaz kullanıcısına yanıt
    1080p60 gayet akıcı geliyor bana hocam. Gayet de pürüzsüz bir oyun deneyimi sunuyor. Belki fakirlikten öyle geliyor da olabilir. 144 Hz monitörler bulunuyor da o monitörün hakkını verecek ekran kartını alamadıktan sonra pek bir kıymeti yok.

kullandığım 1080ti mining çıkması. 8 aydır hiçbir sıkıntı yok hayvanlar gibi oyun oynuyorum.
    bana slayt gösterisi gibi geliyor ve bunu ciddi söylüyorum
    gelecekte değerleneceği için gidip aldım 30 tane
    Hocam benim masaüstü ürünle işim olmaz. Bana dizüstü lazım. Sabit bir yerde oyun oynamayı sevmiyorum. Bazen salonda bazen kendi odamda falan. İstediğim gibi taşımalıyım yani.

nekadar mining yapıldıgı önemli 1 ay yada 1.5 ay yapıldıysa bişi olmaz ama 6 ayı geçmisse sıkıntı yoksa kelepire minig 1080ti havada kapılır 1 1.5 aylık
    Hocam siz alışmışsınız tabiki de size öyle gelir. 40 fps’den sonra 60 fps bana ilaç gibi geldi doğrusu ve çok da yeterli geliyor.

hocam ondan basit ne var konsol boyutunda pc ler var ha konsolda alabilirsiniz ama oyunlar maglum

örnek olsun diye eski bir video atıyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=8C93TyNdlPU
    sakın 60 üstüne çıkma inemiyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu ilana bakar mısınız? Asus X550V serisini bilirsiniz. 3 yıl öncesinin fiyat performans kralı idi. i7-6700HQ ve GTX 950M ikilisiyle o zamanlar çok iyiydi. İyi de günümüzde GTX 950M nedir yahu oyun bile doğru düzgün oynatamayan kart için bu nasıl oluyor da oyun bilgisayarı deyip 5600 lira para isteyebiliyorlar? Hayret cidden. Üstelik klavyede “E” tuşu yok. Nasıl 5600 lira istiyorlar hayret doğrusu. Bizim bilmediğimiz başka ne sıkıntıları vardır kimbilir.

GTX 1650 Ti’ın çıkış tarihi sızdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 20 Eylül 2019; 18:40:39 >

bilmeyen adama iteler tr de fazlaca saf insan mevcut indirim yapar 5000 e verir bizim saf da aha 600 tl indirdim hemen alıyorum der eve gider gta 5 yükler oda ne oyun kasıyor :)
  • Yüksek seviye kartların bir dezavantajı optimizelere yeterince önem verilmemesi. Bugün en yüksek kart 1660 olsaydı örneğin gayet iyi grafikle çok daha iyi bir optimize görecektik belki de. Aslında grafik kadar önemli bir konu bu. Optimize iyi olduğu zaman ayarları da yükseltebiliyoruz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 20 Eylül 2019; 18:26:29 >
    Hocam Türkiye’de satılıyor mu böyle şeyler? Daha doğrusu hiç denk gelmedim. Konsol almayı mantıklı bulmuyorum çünkü yeri yeri geliyor bilgisayar bilgisayar gibi kullanmam da gerekiyor. Çok cazip geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 20 Eylül 2019; 18:33:51 >
    kendiniz toplayabilirsiniz parçaları türkiyede var sadece kasa yok kasada amazondan siparisle getirebilirsiniz
    Hocam bu toplayacağımız parçalar bildiğimiz masaüstü parçaları değil mi? Yanlış anlamayın ilk kez görüyorum böyle bir şeyi. :)

evet masaüstü parçaları
    https://www.amazon.com/Fractal-Design-FD-CA-NODE-202-BK-Case/dp/B015MKDOPU/ref=sr_1_2?keywords=console+pc+case&qid=1568994215&sr=8-2

kasa bu

parçalarda bunlar

GTX 1650 Ti’ın çıkış tarihi sızdı

birde pcı uzatma kablosu gerek

https://www.youtube.com/watch?v=3LEmbXYB8-Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 20 Eylül 2019; 18:51:58 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.