Şimdi Ara

GTX 1080 Upgrade (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1080 den RX5700 e geçilir üstelik cebinden ya hiç para çıkmaz yada çok az çıkar. Malum adı nvidia olduğu için yıllanmış 1080 bile 2.elde 2000-2100 TL ediyor halbuki sıfır RX5700 ler 2100-2200 TL den satıldı...
  • Hangi rx5700xt?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

2070ti düşünülebilir.
    Hangi kart o Şaka bir yana 2080s hariç değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 22 Aralık 2019; 16:12:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fero01

Hangi kart o Şaka bir yana 2080s hariç değmez

Alıntıları Göster
    Çok pahalı hocam...
  • 2070ti duymadim ben de 😂 2070 super diyosaniz 2080 superle arasinda 100 dolar fark var zaten. 2070 super de pahali asiri:)

• denoboicreamer kullanıcısına yanıt
    Almayın!NVIDIA'nın yeni modellerinde daha iyi RTX performansı ve VRAM artışı olacak,belki daha az güç de tüketebilirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olabilir bekleyebilirim belki. Ama yeni seri tuketici odakli olmayacak diyorlar Titan gibi bi seyler cikacak galiba o yuzden. Zaten en az 1 sene bekletir o da. En az

• denoboicreamer kullanıcısına yanıt
    İnsanlar NVIDIA'nın fiyat politikasından şikayetçi,ilk birkaç hafta pahalı olur sonra AMD yeni ekran kartı modelleri çıkarır.Nasıl oluyorsa(!) her AMD ekran kartı modelinde NVIDIA fiyat düşürüyor.
    Konuyla alakası yok ancak cevap yazarken alıntılarsanız daha rahat cevap verebilirim.Telefondan giriyorum,alıntılamadan bildirim gelmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilqinturks

İnsanlar NVIDIA'nın fiyat politikasından şikayetçi,ilk birkaç hafta pahalı olur sonra AMD yeni ekran kartı modelleri çıkarır.Nasıl oluyorsa(!) her AMD ekran kartı modelinde NVIDIA fiyat düşürüyor.
    Konuyla alakası yok ancak cevap yazarken alıntılarsanız daha rahat cevap verebilirim.Telefondan giriyorum,alıntılamadan bildirim gelmiyor.
    Ya bu ulkede olsa almam dediginiz gibi. Ama yurtdisindan rtx 2080s fiyatina burada amdrx5700xt alabiliyorum. Yoksa ben de almam. Ben de biliyorum bu rtx kartlarin cop oldugunu. Bana sadece 20-30 fpslik bi artis lazim 3k’da. Su an 30 fpsken 60 a ciksa yeter. Kotu bi alisveris mi evet ama yeni kartlari bekledigimde bu kez dolar bu kadar bile dusuk olmayabilir. O yuzden 2 ila 3000 tl lik bi alisveris aslinda. Evet bu fiyata eskiden gtx 1080 almistim ama simdi ulkenin durumu ortada ne yazik ki

• Ve evet rtx 2080s boktan bi kart

• quote:

Orijinalden alıntı: denoboicreamer

2070ti duymadim ben de 😂 2070 super diyosaniz 2080 superle arasinda 100 dolar fark var zaten. 2070 super de pahali asiri:)
    Süper hocam aynen..

2070S 4.700TL

2080S 6.500TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: denoboicreamer

Bu mesaj silindi.
    Neden küfür ediyorsun peki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Alıntıları Göster
    +1 Memnuniyetsizliğini küfür etmeden belirt hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Alıntıları Göster
    Hjf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denoboicreamer -- 10 Mayıs 2020; 4:16:58 >
  • Arkadaşlar selamlar tekrar. Konuyu hortlatmak gibi olmasın da teşekkür etmek için yazıyorum. Başta da dediğiniz gibi monitör aldım fakat 1080p alişamadım kötü geldi. Verdim 1440p samsung aldım. Gerçi ona da pek alışamadım sorunları vs varmış. Lg aldım. Daha denemedim.

Ancak şimdi kartı satıp 3000 serisinden bir kart alma zamanı geldi. 3070ti 10k civarında. Satarsam benim kartı 5k’ya geliyor vs.

Tavsiye olursa eyvallah. Teşekkürler tekrar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.