Şimdi Ara

GTX 1080 Ti Geri Sayım Başladı !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
4.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında bir ay öncenin sızıntısı da paylaşmamıştım baktım gece oturuyorum dedim paylaşalım muhabbet edelim diye

Fake yada gerçek önemli değil zamanla ortaya çıkar zaten maksat muhabbet bilgi paylaşımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbo-powwer -- 18 Eylül 2016; 20:01:06 >

• 3300 vs 3200 titani çöpe atmak olur sanirim 2800 olabilir shader daha mantikli olur. 1080inki 2500 du galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler. 5 gündür falan uzaktan takip ediyorum ama bu bilgilerde sanırım değişiklikler olacak gibi. sızıntı ihtimaller üzerine uyarlanmış bir özellik listesi olmuş bana göre. Nvidia bu sefer Titanı Ti modeline yedirmez gibime geliyor.. fiyat olarakta rakibi olmadığı için 850 USD altında olmaz gibi.

Değinmesem olmayacak,

Nvidia kartına laf eden ama AMD kartlarıda yeterli bulmadığı için elinde nintendo ile gezen bebeler bu gibi konulara girip ne diye millete fanboy diye laf eder anlamıyorum.
    Parana göre hareket edecek, bütçene göre kart alacaksın. milletin neyi kaça aldığı seni tırmalamasın. Kişilik oturmadan, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak ile anca boş boş yazarsın..
  • GTX 1080 Ti Geri Sayım Başladı !!!
  • eğer gddr5x ile gelmezse ti serisini de boş geçeceğim : S
    hatta hbm2 16 gb olarak gelmesini bekliyordum : S
    şu anki tabloya bakacak olursam şunu diyebilirim "HAYAL KIRIKLIĞI" : S
  • Diyor ki üst seviyede Amd yokmuş, üst seviye kart alacak para mı var ki o kartları bekleyelim. Bence alın oynayın Gtx 1060'ı Rx 480-470'i, baktın ki artık ayar kısmadan oynamıyorum satarsın kartı üstüne bir miktar koyar alırsın o dönemiin orta seviye kartını devam edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canskru

eğer gddr5x ile gelmezse ti serisini de boş geçeceğim : S
    hatta hbm2 16 gb olarak gelmesini bekliyordum : S
    şu anki tabloya bakacak olursam şunu diyebilirim "HAYAL KIRIKLIĞI" : S

• bu daha gerçekci duruyor..
    http://videocardz.com/nvidia/geforce-1000/geforce-gtx-1080-ti
    nvidia bu saatden sonra en tepe en kaslı güçlü gpusunda neden eski verimsiz ddr5 kullansın? ve bu 1070ve 1080den hızlı olcak.. ddr5x ramlerin en güzel yani eskisine göre tam yüzde30daha az tüketimi olmasıdır zaten core sayısı yüksek ve 384bit ile 250watt tdp değerine yakın olcak öyle bir kart 400gb/sn bant genişliğine ihtiyaç duyucak 10ghz efektif ramleri kullanır kesin.. ben 96rop ile sınırlarda en güçlü gpuyu bekliyorum...
    11tb flop kayar nokta hesaplama yapabilcek bir gpu ile tek gpudaki liderliğinde tur bindirerek farkı 3yıla taşıyacaktır

• banane
  • Gddr5x nasıl gelmez ya yok böyle saçmalık olamaz bana mantıksız geliyor.

Şayet bu doğrulanırsa Gtx 1080 alıp yoluma devam ederim, Ti beklemenin bir manası kalmıyor.
  • Parası olana güzel kart ama bencede DDR5X olması lazımdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizimdeniz -- 19 Eylül 2016; 18:15:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş bu AMD ne cins bir firma çıktı ya. Attı bizi Nvidia'nın kucağına. Allah Allah arkadaş ya. Ati kendisi devam etseydi böyle olmazdı bence. Amd ati'yi aldığı zamanda işlemcileri de beş para etmiyordu zaten. O zaman belliydi bu hale getireceği. Konsollara orta sınıf falan gidiyorlar. Top model kart yok piyasada. Nvidia da giydirdikçe giydiriyor maşallah ya. GTX 1080 ti gibi bir karta nasıl g5x bellek gelmez nasıl hbm2 gelmez anlamak mümkün değil.
  • canskru kullanıcısına yanıt
    Sakin okun hocam sadece duyum bunlar gerçek %100 denmedi bellek tipinin Önemi yok gereken Performansı karşıladıkça ki bunu dramatize etmeye de gerek yok

• Merhaba; bi GTX1080TI alabilir miyim acaba.
    Ha tabi ödeme buyrun;

GTX 1080 Ti Geri Sayım Başladı !!!

ikisi de gayet sağlıklı hangisini isterseniz alabilirsiniz.

GTX1080'in 3.000 TL olduğunu düşünürsek TI bi soğuk terletmiyor değil.
    amd ye sinir oluyorum daha çok
  • GTX 1080 Ti Ocak 2017 de 12 GB GDDR5X ile geliyor

• cidden gddr5x le gelmiyecegini en ufakta olsa ihtimal goren varmiydi?

kaynak nedir?
  • ucuza amd almak varken nvidia alanlara inanamiyorum tum gun durmadan oyun mu oynuyorsunuzki cogu gereksiz kullanici dusmani ozellikleri icin aliosunuz misal gsync kullanicilari sevmek icin sadece

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence oyun var mı diye sormak lazım önce belki de benden kaynaklı olabilir ama bence eskisi gibi oyun çıkmıyor geçen gün arkadaşın düğününe gittik çocukluğumuzun geçtiği mahalledeydi internet kafeye girdim 10 kişi 5-5 Counter - HL Crosfire filan oynadık son 5 senede bir oyundan bu kadar zevk almamıştım mesela Çözünürlük filan yok oyun çamur yılların sistemleri ama çok zevkliydi. Son dönemlerde gerçekten akıcı güzel gelen bir oyun olmadı bana bakıyorum değmez diyorum kurmuyorum bile.

Çok alakasız bir konuya değinmiş olabilirim belki ama kağıt üzerindeki özellikler dolu dolu geldi bana

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.