Şimdi Ara

gtx 1080 hangi alınmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sa arkadşalar şuan en iyi gtx 1080 hangi modeldir..
    evga-zotac -asus -msi galaxy- vs... modellerinden hangisi en iyisidir. tam modelini yazarsanız sevinirim..

• Her marka iyidir aslına bakacak olursak.
    Ürünlerin performanslarını incelemeni tavsiye ederim.
    Benchmark ve soğutma performansı olarak.
  • Evga alma yeter diğerleri çok üzmez
  • Gigabyte gaming extreme, Asus Strix, Msi ben bunları tavsiye ediyorum soğutma açısından. Performansa gelecek olur isek. Çoğu birbirine yakın performans zaten. Bu hızaşırtmalı versiyonlarda belki en fazla 5-10 fps arası değişiklik gösterebilir diyebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan bir arkadaş Gigabyte Türkiye ile bayağı bir sorun yaşamıştı. Evga da bellek soğutma sorunu var diye biliyorum. Tercih edilecek ise şahsi görüşüm;
    1- Asus http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx1080-rog-strix-8gb-gddrx5-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html
    2- Msi http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx1080-gaming-x-8gb-gddr5x-256bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html
    3- Zotachttp://www.vatanbilgisayar.com/zotac-gtx1080-8gb-amp!-extreme-edition-gddr5x-256bit-nvidia-geforce-ekran-karti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CagriErcan -- 15 Aralık 2016; 11:20:13 >

• ibre msi görünüyor yardımlarınız için teşşekür ederim...
  • EVGA EN İYİDİR

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her kafadan bir ses çıkmış kimi Evga alma demiş kimisi de Evga en iyisi demiş.
    Bende Evga kullanıyorum, gayet de memnunum, tam güçte kullanmıyorum bile kartımı çoğu zaman.
    Neye göre kötü, kime göre iyi? Yukarıdaki yorumumla tamamen aynı aslında.
    Senin kendin araştırıp, kafana yatanı alman gerekiyor, yoksa her markaya iyi ve kötü diyen birileri mutlaka olacaktır, çok da doğal.
    Adam atıyorum, Asus alır, 1 ay sonra sorun yaşar, Asus kötü alma diyebilir. Aslında bu firmanın kötü olduğu anlamına gelmiyor. O üründe sorun olduğu anlamı taşıyor. Her ürün böyle mi? Tabi ki değil.
    Yine şöyle bir örnek vereyim kendimden; 2011 yılında kendime yeni laptop almıştım, Vatan'dan. Ancak cihaz, ellerinde kalan son üründü ve teşhir olarak koyuyorlardı. Tereddüt etmedim, aldım. Hala ilk günkü gibi, sapasağlam ve performans olarak beni hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı. Tabi artık sistem özellikleri günümüzde oldukça eski kaldı ama oyun dışındaki her türlü işimi rahatlıkla halledebiliyorum.

Kısaca, elektronik ürünlerde hangi markanın modelin sorunsuz olup olamayacağını bilemezsin. İyice araştırırsın, öğrenirsin, karar verip alırsın, eğer bir sorun yaşarsan şanssızlıktır, yapılabilecek bir şey yok. Hiçbir firma kötü ürün yapalım insan kazıklayalım diye ürün üretmiyor sonuçta..

• Evga kimine gore iyi kimine gore kotü bence evga iyidir ama iyi arastırmak lazım
  • bende Zotac 1080 Amp Extreme var, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konfigürasyonborusu

bende Zotac 1080 Amp Extreme var, tavsiye ederim.

zotac çok iyidir. gtx 460 bilirim canavar gibi çalışır hala.. biraz fanları ses yapar 1080 ölemidir bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: saiyajin61

quote:

Orijinalden alıntı: konfigürasyonborusu

bende Zotac 1080 Amp Extreme var, tavsiye ederim.

zotac çok iyidir. gtx 460 bilirim canavar gibi çalışır hala.. biraz fanları ses yapar 1080 ölemidir bilmiyorum

ZOTAC benimde tavsiyemdir... baya iyidir kart....ben kullandim ve sorun yaşamadim hiçbirzaman
  • Galax tavsiye ederim.Evga ile ilgili ana konuda vrm fazla ısındığı sebebininde vrm soğutucu olmamasından dolayı olduğunu yazmışlardı.

Bana göre Galax,Msi,Asus sıralama.
  • saiyajin61 kullanıcısına yanıt
    Evet çok iyidir Zotac, bundan önceki kartım da Zotax 690 idi ve 4 yıl kullandım bana mısın demedi. 1080 fanlarını oyun oynarken %100'de çalıştırıyorum, rahatsız etmiyor sesi.
  • herkes birşey dediğine göre benimde oyum msi'a
  • strix a8g ve o8g
  • Msi Asus Aralarındaki en sorunsuzları 2 sinden birini seçerdim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IVANGUARDI -- 16 Aralık 2016; 12:26:59 >
  • Asus mu Msi mi bence de Msi alman daha iyi olacağını düşünüyorum. Galax kötü değil 1080 için

http://www.ebrarbilgisayar.com/galax-gtx1080-8gb-256bit-gddr5-exoc-3xdp-hdmi-dvi-pmu353219
  • Strix o8g
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.