Şimdi Ara

gtx 1080 gaming x 3100 liraya alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yoksa amd rx 480 crossfire yapmak mı daha mantıklı

• 480 i bir bekliyip görelim derim, çok şey vaadettiler umarım fos çıkmaz da bilgisayarlarımız adam gibi ekran kartı görür artık.

Bence bir bekleyin aceleniz yoksa, yorumlara göre kararınızı verirsiniz, bana kalsa iki şekildede birşey kaybetmezsiniz.Yeni nesil fena geliyor
  • voltran1 V kullanıcısına yanıt
    tabi haklısınız ama founders edition 3000 küsür lirayken msi gaming x 3100 lira bayağı uygun gibi ama rx 480 zaten cf yapılınca anca yakalar belki 1080i ki ilerleyen zamanda 1080 sli yapsam sistem uçar diye düşünüyorum
  • The Times kullanıcısına yanıt
    1080 sli yapmana gerek yok o pc 1080'i görünce zaten uçacak direk 2x 1080 düşünemiyorum bile. Allah işlemcinin yardımcısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Times

yoksa amd rx 480 crossfire yapmak mı daha mantıklı

Amd nin yazılım desteği berbat,cf desteği dahada berbat,ayrıca oyunların büyük bölümü nvidia destekli çıkıyor.Alınabilir ama genede ekran kartına 3 bin tl vermek pek akıl işi değil.
  • AMD'nin yazılım desteği berbat falan değil önce şunu bir söyleyelim. Ama oyunlarda multi-gpu desteği yok denecek kadar az. SLI içinde geçerli bu. GTX 1080 alıp da 1080p monitörde de kullanma yalnız Dengeli bir sistemin olsun.
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    monitör ne önerebilirsiniz 4k tv 100 hz panelde kullansak sıkıntı olur mu? yoksa illa 2k 4k monitör almalı mıyız? 4k tv için çok düzgün paylaşımlar yok bilginiz varsa açıklarsanız sevinirim
  • Rx 480 cf şimdilik çok mantıklı gözükse de kullanıcı testleri çıkmadan almayın.
  • 1080 için minimum 1080p 144hz ya da en mantıklısı 2k 144hz monitör tavsiye etmek gerekir.
  • bu ekran karttı fiyatları nereye gidiyor böyle sonumuz ne olucak acaba
  • alınır alınmaz mı??
  • fthyrr1976fy F kullanıcısına yanıt
    5000 e doğru gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    5000 e doğru şimdi gidiyor zaten. Yeni çıkacak Titanlar 5000 e yakın olur. Daha ilerde 8-9 binlik kartları da görürüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enessezgin E kullanıcısına yanıt
    Teknoloji ilerledikçe psikolojik sınır hep yükseliyor iphone da takip ediyorum 7. Seri telefonlar araba parası gibi. Bunun elbet bir sonu olacaktır. Bir yerde okumuştum teknoloji öyle bir seviyeye gelecek ki insanlar bundan bunalıp mağaralarda yaşayacak diyordu. Belki birgün topluca fişi çekip gideriz mağaralara.

Sonu olma kısmına katılıyorum. 8800GT almıştım zamanında 400 TL Şimdiki fiyatlara bak. Mağaralara gidince de mağara fiyatları yavaş yavaş yükselir herhalde

Bir haberde gördüm fransada bir çift 1euro ya mağara almış içine tadilat falan yapmışlar 5 yıldız otel gibi olmuş çok güzeldi. Apartmandan iyi gibi

• son zamanda harcadığım paraya bakıyorum

2.el gsync monitöre 1200tl verdim
    ssd bozuldu 850 pro ssd aldım 770tl verdim
    gtx1080 ekran kartına 2750tl verdim

sırf bu 3 şeye 4720tl harcamışım

forumda ki insanlar 4000tl ye 1070 li sistem toplayabiliyor muyum diye boşuna kıvranmıyormuş
    o haberi ben de gormustum de magarayi alip icine para harcayip bir suru sey yaptirdim mi yine bir anlami yok ki onun. onemli olan magara sartlarinda yasamak. eski insanlar gibi. yoksa yine kapitalist duzenin kolesi olmaya devam.

O kadar medeniyeti gördükten sonra mağara şartları zor gelir. Mağaraya medeniyet getirmişler

sonumuz hiç iyi değil üstadım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.