Şimdi Ara

GTX 1070 Ti 26 Ekimde geliyor !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Salvoo

quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Bu kart 15 gün kadar önce 1189TL'ye satıldı. Türkiye garantili olarak. Piyasa takip edildiğinde Türkiye'den uygun fiyatlı ürünler alınabiliyor. Yurt içi garanti benim için daha tercih edilebilir açıkçası.

Türkiye garantili mi? ahahahah bunu satan nanakatolog denen ve tüm ürünlerini yurtdışından temin eden firma nasıl Türkiye garantili oluyor

Hepsini geçtim Türkiye garantili diye bir şey yok ki yahu ne Türkiye garantilisi? kaç tane ürününü garantiye gönderdin de adam akıllı muamele gördü? kaçı 1 aydan önce eline geçti? sorunlu ürünü daha beter yapıp gönderen firmaları da söylesene bari. Kimse kendini kandırmasın Türkiye'den bilgisayar bileşeni alıp TR garantisi var demek kendini kandırmaktan öteye geçmiyor yada psikolojik olarak rahatlama sağlıyor daha ötesi yok.

50-60 TL kargo parasını verip PTT ile yurtdışına garantiye göndereceğim ürünün 1 hafta gidiş 1 hafta geliş süresi + 2-3 gün garanti süresi dahil maksimum 20 günü geçmezken Türkiye'de bu süre 20 iş günü yani 1 aydır ve bugüne kadar da hiç bir firma 1 aydan önce garanti sürecini aşıp ürünü size teslim etmez tabi daha öncesinde KULLANICI HATASI DEYİP GARANTİ DIŞI BIRAKMADIYSA

Aynen haklısınız Türkiye’de garanti diye bir şey yok rezillik desen daha doğru olur daha yeni vatan faturalı endeks bilişime garantiye verdiğim zotac gtx 980 ti amp extreme kartı 1 ay geçirtip üstüne iade almayıp bana 1080 ti yollamaları gerekirken 1080 amp edition yolluyor firma bunların yapacağı iş böyle olur işte siz siz olun burda garantili diye ürüne prim vermeyin Amazon’dan alın en daha iyi en azından adam yerine koyarlar sizi bunlar gibi rezil etmezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: orhancub

quote:

quote:

Bu kart 15 gün kadar önce 1189TL'ye satıldı. Türkiye garantili olarak. Piyasa takip edildiğinde Türkiye'den uygun fiyatlı ürünler alınabiliyor. Yurt içi garanti benim için daha tercih edilebilir açıkçası.

Türkiye garantili mi? ahahahah bunu satan nanakatolog denen ve tüm ürünlerini yurtdışından temin eden firma nasıl Türkiye garantili oluyor

Hepsini geçtim Türkiye garantili diye bir şey yok ki yahu ne Türkiye garantilisi? kaç tane ürününü garantiye gönderdin de adam akıllı muamele gördü? kaçı 1 aydan önce eline geçti? sorunlu ürünü daha beter yapıp gönderen firmaları da söylesene bari. Kimse kendini kandırmasın Türkiye'den bilgisayar bileşeni alıp TR garantisi var demek kendini kandırmaktan öteye geçmiyor yada psikolojik olarak rahatlama sağlıyor daha ötesi yok.

50-60 TL kargo parasını verip PTT ile yurtdışına garantiye göndereceğim ürünün 1 hafta gidiş 1 hafta geliş süresi + 2-3 gün garanti süresi dahil maksimum 20 günü geçmezken Türkiye'de bu süre 20 iş günü yani 1 aydır ve bugüne kadar da hiç bir firma 1 aydan önce garanti sürecini aşıp ürünü size teslim etmez tabi daha öncesinde KULLANICI HATASI DEYİP GARANTİ DIŞI BIRAKMADIYSA

Aynen haklısınız Türkiye’de garanti diye bir şey yok rezillik desen daha doğru olur daha yeni vatan faturalı endeks bilişime garantiye verdiğim zotac gtx 980 ti amp extreme kartı 1 ay geçirtip üstüne iade almayıp bana 1080 ti yollamaları gerekirken 1080 amp edition yolluyor firma bunların yapacağı iş böyle olur işte siz siz olun burda garantili diye ürüne prim vermeyin Amazon’dan alın en daha iyi en azından adam yerine koyarlar sizi bunlar gibi rezil etmezler.

980 Ti yerine 1080 yolladıklarına şükretmelisin bence. Normal şartlarda ya 1 ay bekletip kullanıcı hatası deyip garanti dışı bırakıyor ve ürünü öylece (hatta çoğu zaman daha beter) geri yolluyorlar yada tamir ettik, sorunu giderdik deyip karta bios atıp test bile etmeden kullanıcıya geri gönderiyorlar.

• Resmen enayi demeye getiriyorsun. Bunu yazmakla ne kazanacaksın merak ediyorum. Ucuz aldıysan aldın bunu milletin gözüne sokmana gerek yok bence. Neyse hayırlı olsun kartın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Resmen enayi demeye getiriyorsun. Bunu yazmakla ne kazanacaksın merak ediyorum. Ucuz aldıysan aldın bunu milletin gözüne sokmana gerek yok bence. Neyse hayırlı olsun kartın.

Milletin gözüne sokmuyorum akıllansın diye millete gösteriyorum. Yurtdışından çok daha ucuza alınabilecekken burada çakal firmaları zengin etmesinler diye söylüyorum da işte anlayana.

Gerçi boşver TR garantili ürün alıyorlar onlar daha karlı bir sorun olduğu zaman hemen değişim, iade yapabiliyorlar YERSEN
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Ç I L D I R

İkna ettin mi babanı ajajajaahahsdgs

Ulan elimdekilerden birini versem kul köle olacak velet kalkmış forumda laf yarışına giriyor

Babacığını ikna etmişmiş

GTX 1070 Ti 26 Ekimde geliyor !!!

oyyy fena koymus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kral_Jumong

Ç I L D I R

İkna ettin mi babanı ajajajaahahsdgs

Ulan elimdekilerden birini versem kul köle olacak velet kalkmış forumda laf yarışına giriyor

Babacığını ikna etmişmiş

GTX 1070 Ti 26 Ekimde geliyor !!!

Headshot

• Kendi tercihimi yazdim. Turkiye'de 90TL daha pahali satilan bir urunu yurtdisindan almak benim icin mantikli degil. Kaldi ki bu fiyatin icinde vergi de var dogal olarak. Satan firma da Nanokatalog degildi zaten. Kaldi ki olsa da cok farketmez. Firmalar iyi veya kotu olabilir. Aradaki fark degmedigi surece ben yurtici tercih ediyorum.

Simdiye kadar garantiden cep telefonlari da degistirdim ekran kartina iade de aldim. Garanti prosedurleri normal isledi ve bir sorun olmadi.

Turkiye'de garanti islemlerinin yavas isliyor olmasi her firmanin bu konuda kotu veya beceriksiz oldugu anlamina gelmez.

Eger Turkiye'de 1500TL'ye satilan bir karti 1100TL'ye yurtdisindan almis olsaydiniz o zaman aradaki farka degebilirdi.

10-12 yildir Amazon, Ebay vb. yabanci sitelerden alisveris yapiyorum. Hangisinin ne zaman avantajli oldugunu bilmek icin bu forumdaki yorumlara gerek yok.

Yurtdisi urunlerde garanti islemlerinde gonderim ucretleri ve 2. kez gumruk vergisi odeme ihtimali de cabasi.

Ama uslupten anladigim kadariyla ya forumdaki 15 yasindaki cocuklarla atismaktan kafa gitmis ya da zaten o kafa hep seviyede.

Ustteki yazdiklarimi anlamamis olabilirsiniz diye bir de sizin dilden yaziyorum asagiya. Ama bu dile pek yabanciyim.

Muhaaaaaaa.....Zuhaaaaaa......

Yok bu olmadi. Ben bu dili beceremiyorum.

Hayirli aksamlar.

• quote:

Kendi tercihimi yazdim. Turkiye'de 90TL daha pahali satilan bir urunu yurtdisindan almak benim icin mantikli degil. Kaldi ki bu fiyatin icinde vergi de var dogal olarak. Satan firma da Nanokatalog degildi zaten. Kaldi ki olsa da cok farketmez. Firmalar iyi veya kotu olabilir. Aradaki fark degmedigi surece ben yurtici tercih ediyorum.

Simdiye kadar garantiden cep telefonlari da degistirdim ekran kartina iade de aldim. Garanti prosedurleri normal isledi ve bir sorun olmadi.

Turkiye'de garanti islemlerinin yavas isliyor olmasi her firmanin bu konuda kotu veya beceriksiz oldugu anlamina gelmez.

Eger Turkiye'de 1500TL'ye satilan bir karti 1100TL'ye yurtdisindan almis olsaydiniz o zaman aradaki farka degebilirdi.

10-12 yildir Amazon, Ebay vb. yabanci sitelerden alisveris yapiyorum. Hangisinin ne zaman avantajli oldugunu bilmek icin bu forumdaki yorumlara gerek yok.

Yurtdisi urunlerde garanti islemlerinde gonderim ucretleri ve 2. kez gumruk vergisi odeme ihtimali de cabasi.

Ama uslupten anladigim kadariyla ya forumdaki 15 yasindaki cocuklarla atismaktan kafa gitmis ya da zaten o kafa hep seviyede.

Ustteki yazdiklarimi anlamamis olabilirsiniz diye bir de sizin dilden yaziyorum asagiya. Ama bu dile pek yabanciyim.

Muhaaaaaaa.....Zuhaaaaaa......

Yok bu olmadi. Ben bu dili beceremiyorum.

Hayirli aksamlar.

İyi de bana şuan 1 tane firma gösterin 1200 liraya satan? bilmem ne zaman satılmışta bilmem kim şu zaman satmışta ee hani şuan nerede? falanca filanca zaman satılması gram umurumda değil. Siz Türkiye'de olabilecek en ama en dip seviyeden bahsediyorsunuz ben 266€ ya almışım + harcamamış olsaydım 8€ hediye gift kullanma şansım olacaktı 258€ civarına alacaktım. Özetle bana boş muhabbet ile gelmeyin varsa gösterin yoksa fi tarihinde bilmem nerede satıldığı gibi komik argumanlarla gelmeyin.

• Beyler tablodaki güç değerleri farazidir dikkate almayın ki elbette GTX 1080 den düşük olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Beyler tablodaki güç değerleri farazidir dikkate almayın ki elbette GTX 1080 den düşük olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Beyler tablodaki güç değerleri farazidir dikkate almayın ki elbette GTX 1080 den düşük olacaktır

Yine de 1080'le benzer güç tüketimine sahip olacağı belli. Zira Nvidia kırpılmış modellerinde güç tüketimi işini pek iyi kotaramıyor. Daha doğrusu gpunun en verimli şekilde çalışması genelde full gpu olarak belirlediği modellerde ortaya çıkıyor. Amd'de ise tam tersi. Kırpılmış modeller daha yüksek enerji verimliliği sunuyor.

Bu arada kart 26 ekimde gelmiyormuş. 26 ekimde tanıtım, 2 kasımda piyasaya çıkış demişler.
  • Notebooklara gelir mi?

• Acaba bu çıkınca 1070'lerde indirim olur mu?
  • Vatanbilgisayarda 10 günde ürünlerimi teslim aldım buna telefonda dahil.

• Rodin kullanıcısına yanıt
    Ülkemiz haricinde olur. Zira bizdeki fiyat farklarına iki ara model daha sıkışabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.