Şimdi Ara

Gtx 1070 mi 2x970 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1070 alacağım ama şöyle bir şey dusundum daha önce 970 kullandım tekrardan 2 tane sli 970 kullanmam hangisi daha performanslı olur ? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence kesinlikle 2×480 ikisini birden performans olarak geçmiş olur ikisinden de daha az para vermiş olursun dediklerine göre 1080 bile geçiyordu galiba

• oynayacağın tüm oyunlar crossfire yada sli destekliyor mu?
  • Kesinlikle 1070 almanı öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ragnar.ea. R kullanıcısına yanıt
    Amd ye geçmek istemiyorum hocam çok uzun zaman önce nvdia ye geçtim

• Overclockmanyağı kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum hocam var mı yok mu hiç ona bakmadim

• lordhas kullanıcısına yanıt
    gtx 1070 daha mantıklı olur o zaman
  • Elindekini satarsin ve cebindeki ikinci 970 alacak parayi üstüne koyar amazondan GTX 1070 alırsın her yönden daha iyi daha kaliteli bi iş yaparsın.. Ekran kartı tavsiyemde Zotac GTX 1070 Extreme Edition olur..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x 970 yerine kesinlikle 2x rx 480 öneririm. cf desteği olan oyunlarda 1080 i geçtiği aşikar. ama illa nvidia olacka diyorsan elbette gtx 1070.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Elindekini sattım da :) aldığım zaman tr den alacağım amazondan ekran kartı getirebilir miyim bilmiyorum geliyorsa da arasında 100 lira fark olacak ise değmez bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordhas -- 8 Eylül 2016; 13:24:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordhas

Elindekini sattım da :) aldığım zaman tr den alacağım amazondan ekran kartı getirebilir miyim bilmiyorum geliyorsa da arasında 100 lira fark olacak ise değmez bence

Türkiyede hatri sayilir GTX 1070'ler 1950-2200 TL arasi değişiyor.. Bu fiyata Amazondan GTX 1080 aliniyor şuan. Amazon ile TR arasinda GTX 1070 arasinda markasina modeline göre 400-500 TL arasi fark oluyor.. Dolayisiyla başkasinin GTX 1080 aldiği paraya TR'de enayi gibi GTX 1070 alinmiş oluyor.. Ama Garantisi oluyo bilmem neyi bişiy oluyo falan demesin Kimse ağir kavga ederim, forumlar konular garantili ekran kartlarinin bozulmasiyla suçu kullaniciya atan yetkili servis geçinen şerefsizleri şikayet edenlerle dolu.... TR'de garanti varda ne b.ka yariyo afedersin.... Kartin başina bişi geldi mi Çoğunlukla yine yalnizsin, yine yalnizsin..

500 TL kazançla ayni ürünü alirsin sorun olursa Yurtdişi amazona yollarsin onlar ilgileniyor garantisiyle falan.. Ürün sorunlu çiksa bile iade veya değişim oluyo... Elin gavuru denen insanlar bizi bizimkilerden daha çok sahipleniyo..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 8 Eylül 2016; 15:58:06 >

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    1800 tl şuan 1070 ler amazondan aldığın ile arasında 100 dolar fark var ki 75 doların üzerinde her ürüne vergi veriliyor diye biliyorum aradaki fark da geldiginde gumrulten gidip alıp vergini vererek aliyorsun e maglim vergi deyince bizden iyisi yok eldekinden pahalıya gelebilir 75 doların üzerindeki her urun diye biliyorum yanlışım varsa duzeltin lütfen net bilmiyorum.

• lordhas kullanıcısına yanıt
    Daha pahalıya felan gelmiyor.En basitinden Evga Ftw 530 dolara geliyor herşeyiyle.Burdaki fiyatı ortada.

• bence 2 kart fiyatına yerine 1 tane tek sağlam kart alın daha performanslı olucaktır sli yada crossfire yapılan sistemlerde bazı oyunlarda tek karta göre daha az performans alınabiliyor.

seçim size kalmış ama bana sorarsanız 1070 alın geçin derim aynı kartı ben kullanıyorum çok memnunum
  • Hocam amazondan alacaksanız evga ftw modelini tavsiye ederim. Evga uluslararası garanti sunuyor sadece. Diğer markalar için tr'den almalısınız garantiye dahil etmek için.
    Forumda satanlar mevcut, beklemek istemezseniz yaklaşık amazon ile aynı fiyatlara bulabilirsiniz. Ben forumdan aldım memnunum. :)

Zaten gerekenler söylenmiş, gtx 1070 almazsanız ayıp artık.
  • Benim görüşüm de tek gpu dan yana. Tek başına 1070 daha sağlıklı olacaktır.
  • Teşekkürler arkadaşlar içimde olan 970 den sonra 1070 di onu satın alacağım ama amazondan alamam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.