Şimdi Ara

GTX 1070'in 1920x1080 60HZ Monitör Performansı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
3.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1080p Ultra ayar istiyorsanız 1070 ideal karttır .

Multiplayer FPS oyuncusuysanız 480 yada 1060 ultra ayarda tatmin etmez !
  • CATBALCA kullanıcısına yanıt
    Hocam 2k high - ultra karisik rainbow 6 siege 70fps 80fps aliyorum msigamng gtx1070

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vsync acip fareyi yavaslatmak yerine vsync kapatip borderless window yaparsan hem fare yavaslamaz hem de yirtilma olmaz.

• Nipheria kullanıcısına yanıt
    hocam ii gunler. monitorum pg278q kart gtx1070. dsr actim 5binx2bin civarli cozunurluk geldi sectim fakat goruntu cok bulanik,daha kotulesti. 2k da en iyi kalite var. ben ekran kartini test icin 5k mi 4kmu ypcm fkt goruntu cok kotulesti iste. 2k cok gerccekci

degismeden kalite, coznurlk yukseltememmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xstrayder123 -- 25 Temmuz 2016; 16:02:30 >
  • 2k da 200 fps veren ekran kartı da çıkarsalar bazı arkadaşları 1080p den yukarı çıkarmak çok zor kalmışlar 1080p de. Diğer konuda da başka bir arkadaş 1080p 60 hz için gtx 1080 alıcam ileriye dönük olacak diyordu 2 seri sonra 3000 tl verdiği kartı sevecek mi bakalım. Gtx 1070 ve 1080 in 2k ve üstünde kendini gösterdiğini de unutmamak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

Orijinalden alıntı: Thaegean

Cevabın için teşekkürler. Peki bu DSR'yi nasıl yapabilirim açıklayabilirmisin?

Rica ederim.

DSR ekran kartınızın sürücü ayarlarından aktif edilecek bir ayardır.Bu ayar yaptıktan sonra 1440p çözünürlüğü seçip oyunlara girdiğinizde aynı çözünürlüğü oyunlarda da seçeceksiniz

Monitörünüzün 60Hz olmas ekran kartınızdan 60FPS'den fazla alsanız da sizin için bir anlam ifade etmeyecek.Vsync'i açarsınız herhangi bir sorununuz kalmaz.İşlemci-ekran kartı darboğazı yüzünden almanız gerekenden düşük FPS alırsanız DSR ayarını aktifleştirirsiniz sorun kalmaz.

Pekala dsr yi VGA ile bağlı iken acabilirmiyiz

• xstrayder123 X kullanıcısına yanıt
    merhaba, dsr ye yuklenmenizin sonucunu gormuşsunuz bunda bir problem yok. monitorun max cozunurlugunden cok fazla bir cozunurluk secmissin. 1080p saniyorum monitor ve 5k cozunurluk yuklemeye calismissiniz dogal olarak saglikli sonuc alamamissiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nipheria

merhaba, dsr ye yuklenmenizin sonucunu gormuşsunuz bunda bir problem yok. monitorun max cozunurlugunden cok fazla bir cozunurluk secmissin. 1080p saniyorum monitor ve 5k cozunurluk yuklemeye calismissiniz dogal olarak saglikli sonuc alamamissiniz.

hocam, Pg278q monitor. 2k 144hz 1ms gsync.

• https://m.youtube.com/watch?v=15Fw_bOLyqI

• Konuyu hortatmış gibi olucam ama yeni sistem topluyorum işlemci olarak i5 7500 olacak ve monitör olarak 1080p (60hz belki 75hz olabilir) alıcam bütçe yüzünden. 1060 ve 1070 arasında kaldım. Amazondan alınca 1060 fiyatına 1070 alınabiliyor. Şimdi 1070 alsam ölü yatırım yapmış gibi olur muyum? (Monitör çöp oluncaya kadar değiştirmicem)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aaa oyunlarda gereksinimler gittikçe artıyor. watch dogs2, ashes of singularity tarzı oyunlar zaten 1080pde 60 fpslerde çalışıyor. şuanda alman ileriye yönelik bir yatırım olur. Ancak çok da ileri olduğunu söyleyemem. dx12li oyunlar sağlam geliyor. grafik detayları ciddi anlamda arttı. w3, gta gibi open world oyunlarda geçikmenin pek önemi olmadığından yeni çıkan bu tarz oyunlar gpuya bir hayli yüklencektir. Ama fps oyunlarda geçikmenin önemi arttığından bu tarz oyunları gpuya daha az yüklenecek şekilde piyasaya süreceklerdir tahminimce. sen hangi tarz oyunlara ağırlık veriyorsan o doğrultuda kartını şeçmelisin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.