Şimdi Ara

GTX 1070 EVGA SC 1850 TL GTX 1070

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 GTX 1070 EVGA SC 1850 TL GTX 1070
    EVGA GeForce GTX 1070 SC GAMING

GTX 1070 EVGA SC 1850 TL GTX 1070GTX 1070 EVGA SC 1850 TL GTX 1070GTX 1070 EVGA SC 1850 TL GTX 1070

Vatan Bilgisayar faturalı fatura tarihi 23.10.2016
    Fatura tarihinden itibaren 3 yıl garantili
    07 Ocak 2018 de forum üzerinden satın alınmıştır.
    Coil Whine sesi 100 fps sonrası başlıyor.
    Kutu içi plastik hariç kutusu tamdır.
    Elden alışveriş tercihimdir. Aksi durumda önce havale sonra kargo alıcı ödemeli olacak şekilde gönderim yaparım.

SON FİYAT 1850

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.[simage][/simage]
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kocaeli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Mining kartı mı diye sormuş olmamı ilanımdaki GTX 980 ile nasıl ilişkilendirebildiniz onu açıklar mısınız ? Benim ilanımda kartımla alakalı sanki bir ciddi soru sordunuz ve cevap alamadınız da gelip burada sorduğum sorudan birşeyler türetme çabası içine girmişsiniz gibi bir hâldesiniz sanki ? Ha post kasıyorsanız o ayrı.

Bu arada konu sahibi arkadaşın isteğine göre yorumu silebilirim, ilanı sizin gibiler yüzünden çöpe çevirmeyelim.. Bir derdiniz var ise pm üzerinden yazın. Ayrıca ikinci el kurallarını okumayı da ihmâl etmeyin.
  • Kısa bir bilgilendirme yapayım; EVGA ürünlerinin garanti süresi "ikinci el" için fatura tarihinden itibaren değil EVGA depolarından çıkış tarihinden itibaren başlıyor. O süreyi öğrenmek isterseniz de ürünün üzerindeki seri numaradan Guest RMA'da kayıt açmayı deneyin, orada kalan süreyi gösteriyor. Bu işlemi onaylamayın tabii, sadece süresine bu şekilde bakıp çıkarsınız.

Zotac'ın uzatılmış 5 yıl garanti süresi içinse fatura tarihinden itibaren 28 gün içinde ürün kaydının yapılması gerekiyormuş, sitesinde öyle yazıyor. (In order to enjoy an extended warranty services, you must register your purchase of ZOTAC product online within 28 days of the purchase date. )

Bir de ikinci EVGA 4 ay daha az kullanılmasına rağmen birinciden neden daha ucuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pij harvey kullanıcısına yanıt
    ZOTAC'ta o süreyi kaçırdık benim sonradan haberim oldu faturayı zotac a göndereli 2 hafta oldu.
    Kabul ederlerse ne ala etmezlerse yapacak bir şey yok

EVGA'lar için kartların ikiside Vektron garantili
    Seri numarası ile kontrol ettiğimde fatura tarihlerine yakın tarihler söylüyordu.
    Ancak fatura tarihiniz ne ise ona göre takip edilir diye not düşmüşler.
    Garanti sorgulama sayfası şu an hata veriyor. Çalıştığında tam metni ait olan ürünün altına yazacağım.

İkinci EVGA neden ucuz ürünü aldığım kişiden dışarıda teslim aldım. Kutusunun içindeki ürünün yerleştirilen plastik yoktu.
    Kendi kasasından sökmedim. Ürünü aldıktan sonra direk mininge başladım. Oyun testi yapmadım. Şu an vaktim de yok.
    Mininde bir problemi yoktu oyunda problemi var mı emin olamadığımdan (aldığım kişi sorunsuz demişti) sonradan alıcıiçin denerken
    Sıkıntı çıkması durumuna karşı mahçup duruma düşmemek için fiyatı bu şekilde belirledim ancak vaktim olup gerekli denemeleri yapınca
    Fiyatı ona göre düzenleyeceğim

• volkan... kullanıcısına yanıt
    Ben geçen hafta mail atmıştım, ikinci el EVGA aldım garanti süresi ne olacak diye. Onlar da EVGA depolarından çıkış tarihini baz aldıklarını söylediler. (for second hand owners it will have a three year warranty from the ship date from EVGA) Fatura tarihi ürünü ilk alan kişi için.

Sorgulama linkini vereyim;

https://eu.evga.com/support/guestregister.asp

• quote:

Orijinalden alıntı: pij harvey

Ben geçen hafta mail atmıştım, ikinci el EVGA aldım garanti süresi ne olacak diye. Onlar da EVGA depolarından çıkış tarihini baz aldıklarını söylediler. (for second hand owners it will have a three year warranty from the ship date from EVGA) Fatura tarihi ürünü ilk alan kişi için.

Sorgulama linkini vereyim;

https://eu.evga.com/support/guestregister.asp

Buradan baktığımda

23.10.2016 fatura tarihli ürüne 05.08.2016
    30.06.2016 fatura tarihli ürüne 25.07.2016 tarihlerini veriyor.

Anlamadım ilk tarih normal ama ikinci sıkıntılı

• volkan... kullanıcısına yanıt
    Evet, ikinci faturada gariplik var. Ekran kartı adamların depolarından çıkmadan Türkiye'de satışı yapılmış gibi bir sonuç ortaya çıkıyor. İkinci el alacak kişi fazladan 1 ay kazanmış oluyor bu şekilde.

• pij harvey kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beybifeys

1070'lerden biri ile takas düşünür müsünüz?

https://forum.donanimhaber.com/satilik-msi-gtx-1060-armor-6gt-v1-6gb-1070-takasli--131724599#131724599

Takas düşünmüyorum teşekkürler
  • Bu Method bilişim dediğiniz teknosistem mi? millete 1 tane yollamıyor size 4 tane mi yolladı :) Bence 4 lü fotoğrafı da ekleyin ilana. Şanslıymışsınız, konuyu bulamıyorum forumda en son mağazalarını bulamıyorlardı gasp korkusuyla gizliyormuş Kayhan denen zevat. Şaşırdım 4 tane ürün birden sizin almanıza ve gönderilmesine.

Hayırlı satışlar ama mining kartları ve bu kadar eski tarih faturalı ürünler için işiniz zor. Amazon.de den 2360 liraya alabiliyordum, bir kişi bile sormayınca forumda iptal ettim siparişleri. 2490 a koymuştum sıfır :) EVGA 1070SC için konuşuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Bu Method bilişim dediğiniz teknosistem mi? millete 1 tane yollamıyor size 4 tane mi yolladı :) Bence 4 lü fotoğrafı da ekleyin ilana. Şanslıymışsınız, konuyu bulamıyorum forumda en son mağazalarını bulamıyorlardı gasp korkusuyla gizliyormuş Kayhan denen zevat. Şaşırdım 4 tane ürün birden sizin almanıza ve gönderilmesine.

Hayırlı satışlar ama mining kartları ve bu kadar eski tarih faturalı ürünler için işiniz zor. Amazon.de den 2360 liraya alabiliyordum, bir kişi bile sormayınca forumda iptal ettim siparişleri. 2490 a koymuştum sıfır :) EVGA 1070SC için konuşuyorum.

Fatura tarihine bile bakmamissiniz anlasilan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mining'te kullanılmış kartlar sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baholii

Mining'te kullanılmış kartlar sanırım ?

Asus ve zotac yıl başından beri
    Evgalar ocağın 3. haftasından beri eth miningte kullanıldı
    Evgalardan biri hariç hepsini satıcıların evlerine gidip kendim test edip kendim oyuncu kasalarından söktüm
  • quote:

Hocam sen yazabiliyormuşsun demek. Tabi garantisi bitmiş yani en az 2 yıldır kullanımda olan gtx980 için 1650 lira isteyince milletin gtx1070 için 2000 lira istemesinden rahatsız oldun sanırım. Malum bu ilanlar varken senin ilan daha ne 3 binlerce kere görüntülenir ama o fiyata alacak enayi bulamazsın. Birde her yorumumuzu sildiriyorsun ne komik adamsın sen ya Az daha umut et sabret. Görüntülenme sayısı 5 bin olunca forum yönetimi sana plaket verip kartı 1650 den alacak bu inancından ötürü

• emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Mining kartı mı diye sormuş olmamı ilanımdaki GTX 980 ile nasıl ilişkilendirebildiniz onu açıklar mısınız ? Benim ilanımda kartımla alakalı sanki bir ciddi soru sordunuz ve cevap alamadınız da gelip burada sorduğum sorudan birşeyler türetme çabası içine girmişsiniz gibi bir hâldesiniz sanki ? Ha post kasıyorsanız o ayrı.

Bu arada konu sahibi arkadaşın isteğine göre yorumu silebilirim, ilanı sizin gibiler yüzünden çöpe çevirmeyelim.. Bir derdiniz var ise pm üzerinden yazın. Ayrıca ikinci el kurallarını okumayı da ihmâl etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan...

quote:

Asus ve zotac yıl başından beri
    Evgalar ocağın 3. haftasından beri eth miningte kullanıldı
    Evgalardan biri hariç hepsini satıcıların evlerine gidip kendim test edip kendim oyuncu kasalarından söktüm

Alıntıları Göster
    kutuları falan mevcutsa bana bi ulaşırmısınız
  • Bu kartlar ile Mining yapıldı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master of Fright

Bu kartlar ile Mining yapıldı mı ?
    Yıl başından beri 3 ay yapıldı yaklaşık 1 aydır yatıyorlar kutularında
    Elimde sadece EVGA olan kaldı diğerleri satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.