Şimdi Ara

GTX 1070 aldım monitör 1080p

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben msi gtx 1070 aldım. monitorum 75 hz 1080p bi monitör. Biliyorum hz değeri düşük ama yapıcak bi şey yok

şimdi ben gtx 1070 almakla çok mu hata ettim? benim düşüncem şöyle bu kart zaten 1.5 -2 sene sonra 2k da oyunları yüksek ayarda çok akıcı oynatamaz bence. İşte o zaman gtx 1060 da 1080p de ultra da çok akıcı oynatamayacak bence. Ondan dolayı ben bu kartı 4-5 sene kullanacağım için daha ileriye dönük oldu diye düşünüyorum. Keşke 144hz olsaydı ama yapıcak bi şey yok.

Bir de gtx 1070 ile i5 8400 dar boğaz yapar mı? yoksa i5 8500-8600 leri mi bekliyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hata falan degil. 1060’in suan bile bazi oyunlarda ultrada yetmedigi oluyor. 1080i bile 1080pde kullanan var. hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1070-1080 için 144hz şart diye bir saçmalık attılar ortaya millet de bu bilgisizlerin peşinden gidiyor. 144 hz daha iyi olur tabi ki ama olmazsa olmaz değil.
  • Peki i5 8400 ile gtx 1070'i rahat kullanır mıyım? Bir de 8gb ram çok sıkıntı çıkartır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LİFE

Peki i5 8400 ile gtx 1070'i rahat kullanır mıyım? Bir de 8gb ram çok sıkıntı çıkartır mı

Ben 8400 ile 1070 kullanıyorum 144Hz çoğu oyunda yüksek ayarda +120 FPS alıyorum. GPU sürekli %100 yani darboğaz yok yağ gibi akıyor oyunlar.

75hz panelin varsa sıkıntı değil tim ayarları sonuna kadar dayayıp oynarsın hocam. Şimdiden hayırlı olsun.

8GB şimdilik götürür fakat 16 yapın derim.

• Olacagini dusunmuyorum. 8gb ram idare eder ancak ilk firsatta 16ya yukseltmek en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 16gb ram almak yerine ssd almayı tercih ettim. elime para geçince ram'i alır direkt takarım olur biter ama sonradan ssd alsam dosyaları aktarmak filan uğraştıracak

• Nereden aldınız?Fiyatı nedir? Güle güle kullanın.
  • Gayet de iyi yapmışsınız. Ben 1 seneden fazla 1070'i 1080p 60Hz monitörle kullandım, şimdi de 1080p 144Hz ile kullanıyorum. 2K'da bazı oyunlarda sıkıntı olmuyor, bazı oyunlarda da bir iki ayarı kısmak gerekebiliyor. 1080p yüksek fps kartı tam. 2K'da o kadar değil ama 2K üzeri çözünürlüklerde 60fps'i ultra ayarlarda tutturmak zorlaştığı için pek yetmiyor, 144Hz'e alışınca da 60Hz kasıyor gibi, takılıyor gibi gelmeye başlıyor yan yana durduğunda veya oyun oynarken.
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    Technosistem adlı siteden 1700 tl ye aldım. 250 sayfa okudum konuyu aklıma yattı kumar oynadık aldık hayırlısı. Geçte olsa geleceğini düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: A NEW LİFE

Technosistem adlı siteden 1700 tl ye aldım. 250 sayfa okudum konuyu aklıma yattı kumar oynadık aldık hayırlısı. Geçte olsa geleceğini düşünüyorum

Gelirse haber edin ben de elimdekini asus 1080e çevireyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 24 Şubat 2018; 0:57:57 >
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    1 ay’ı gözden çıkarttım bekliyorum öyle. Gelince ( inşallah ) yazarım

Bir de şunu düşünüyorum firmayıda itham altında bırakmak istemiyorum ama eğer ki dolandırılma olacaksa 3-4-5 posta kartları yollayacaklar ondan sonra arrideverci olabilir. Umarım bana denk gelmez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.