Şimdi Ara

Gtx 1060 lı modeller ne zaman Türkiye'ye gelecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Gtx 1060 lı notebook almayı düşünüyorum. Gerek MSI nin, gerekse Asus un gtx 1060 lı notebook modelleri ne zaman Türkiye'ye gelir? Monster almayı düşünmüyorum. Fiyat olarak kaça gelirler tahminen?

• Hocam ne zaman geliceğini bilmesem de en azından 6-7 bin tl yi gözünüzden çıkarmanız lazım rahatlıkla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fubel kullanıcısına yanıt
    6 bin mi, 7 bin mi şimdi? 6 bin monster a vereceğime buna veririm. Türkçe klavye sorunu olmazsa Amazon'dan 1 saniye beklemeden alırım. Gtx 965mli msi nin de klavyesi hoşuma gitmiyor. Asus'unki de tek fanlı. Cevap için teşekkürler.
  • zaten var "MSI GT72VR"
  • Mr.Mezarci kullanıcısına yanıt
    Belirtmeyi unutmuşum, kesinlikle 15.6" alacağım.
  • Heartistr H kullanıcısına yanıt
    4K bu. Ge serisi 1060 lilari beklemedeyim.

• fırat.ç. kullanıcısına yanıt
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11298

bunu mu kastettiniz ?
  • egecano kullanıcısına yanıt
    Evet. Ne zamandir var bu? 6Gb lik olani olsa hemen alacagim. Onu da getiren var midir?

Msi yetkili servisi aradım ge serisinin 6 gb versiyonu yok dedi. Gt72s de var. Ge ler 3 gb olarak piyasada var. Abd de de aynı baktım.

• Ve bu 1 haftadır var

Nereden baktin? Ben nereden baksam 6 gb olarak goruyorum.

https://us.msi.com/Laptop/GE72VR-Apache-Pro-6th-Gen-GTX-1060.html#hero-specification

Haklısın hocam up to falan demiyor direk 6 gb olarak gösteriyor, ge62vr ürün sayfası da öyle.

https://us.msi.com/Laptop/GE62VR-Apache-Pro-6th-Gen-GTX-1060.html#hero-specification

Acaba yanlış mı yazdılar ürün özelliklerini nova'nın sayfasında. Arayan oldu mu? Ben Ankara'da yaşıyorum Kizilay'a indiğimde Nova'ya uğramayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    Evde degilim, mail attim. Suanlik donus yok. Evde arayacagim. Eger 6gb bu fiyata ise cok iyi ama hic sanmiyorum.

Evet fiyatı gayet iyi. Ben ASUS ROG Strix GL502VS – FY074T modelini merak ediyorum. Haberlere göre 6000 tl'ye satışa çıkacaktı. Onda gtx 1070 var ve win10. Fiyatı öyle olursa o daha mantıklı gibi ama dövizin bu aralar yükselmiş olması ile biraz zor o fiyat.

1070 var şuan asusun 9000 tl ama. O değilde vatan computer niye pahalıya satıyor onu anlamadım.gt72vr 1060 modeli Bir başka sitede 7300 ken vatanda 8500 8700 tl civarında

Dostum gitmisken bu ge62 1060 li modelin klavyesinin fotografini cekebilir misin? Turkce klavyede de yazi tipi ayni mi, merak ediyorum. Ve tabi ekran nasil, gorus acisi nasil? Yorumlarini da eksik etmezsin herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Evet fiyatı gayet iyi. Ben ASUS ROG Strix GL502VS – FY074T modelini merak ediyorum. Haberlere göre 6000 tl'ye satışa çıkacaktı. Onda gtx 1070 var ve win10. Fiyatı öyle olursa o daha mantıklı gibi ama dövizin bu aralar yükselmiş olması ile biraz zor o fiyat.

Evet ben de takipteyim ama 1070 lisinin o fiyattan cikacagini hic sanmiyorum. Aslinda ederleri bu fiyatlar bile degil ama malum. Bir de bu Asus modeli esnek plastik mi yoksa aliminyum mu?

Gittiğimde ellerinde teşhir ürün varsa çekerim. Ama diğer ürünlerde de türkçe klavye aynı hocam bir fark yok diye hatırlıyorum.

Asus'un açıklanan fiyatı o hocam. Daha doğrusu tavsiye edilen fiyat. Piyasada ne olur bilemem. Mesela onun 256 gb'lık nvme ssdli modelinin tavsiye edilen fiyatı 7000 lira ama bir yerde 7500 TL, yanlış hatırlamıyorsam hepsiburada ama tam emin değilim.

Kasa plastiğe benziyor gibi ama bakmak lazım. Youtube'da incelemeler var. Akşam kontrol ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer_sahibi77 -- 10 Ekim 2016; 16:00:38 >
    Fiyatlandırma olayı bir muamma. Neye göre belirleniyor hiç bilmiyorum. Kesin olan bizde ABD'ye bakış neredeyse 1,5-2 katına daha pahalı satıyorlar aynı ürünleri.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.