Şimdi Ara

gtx 1060 lenovo laptop 5500 TL satıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
2.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürün forum dışına 5400 e satıldı.
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B073JCWZHK/
    Bu linkten teknik özelliklerine de bakabilirsiniz.
    gtx 1060 lenovo laptop 5500 TL satıldı
    Ürünü amazon. de üzerinden 20 haziran 2018 de sipariş ettim. Temmuz ayında geldi ve sadece o zaman driver güncellemesi yapıp birkaç oyunda test ederek sorunsuz olduğunu gördüm fakat hazırda masaüstü sistemim olduğundan kullanmadım ve kutusuna geri koydum. Faturalı ve kutuludur. Güç adaptörü ve kablosu eksiksiz içindedir. İsteyen test yaparak kullanılmadığını anlayabilir. Laptobu kullanmadığım için satmaya karar verdim. 2 yıl lenovo ve amazon. de garantisi vardır. . Ürünü aldığımda Windows 10 yüklü değildi satın alıp yükledim. Ssd de yoktu. 1 tb hdd vardı. 256 gb m 2 ssd taktım. 8gb/s okuma hızı var. Bu taktığım ssd 400 liraya amazondan almıştım. Markası wd black M2 nvme . Yaklaşık 5 saniyede açılıyor Windows. Yani hiçbir eksiği ya da özrü yok. Yeni çıkan tüm oyunları yüksek ayarlarda oynatıyor. Ankara içi elden satış yapacağım hem siz de test edersiniz. Fiyat 6800 liradan 5500 e çekilmiştir. Bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyin. Ürün 30 Kasım 2018 an itibariyle hala kutusunda ve kullanılmamaktadır.hr]Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinli33s -- 23 Aralık 2018; 12:53:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam Merhaba ,

İlanınıza Baltalamak gibi olmasında kısa bilgi vereyim .Şuanda Amazondaki fiyatı 1190 € 12 haziranda aldığınızda Euro 5,34 TL. 6400 TL aldığınız 4 ay kullandığınız ürünü 6800 TL satmak . Kuru bahane edipte milleti dolandırmaya çalışan esnaftan farkınız kalmıyor.

Ekstra bazı ilaveler mevcut. Buna satış politikası mantığınla ufak indirimle ile satılabilir diye düşünüyorum .
  • Sagoopa1925 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yorum ve bilgilendirmeniz için teşekkürler fiyat konusunda pazarlık olabileceğini belirttim fakat uyarınızı da dikkate alarak 6400 liraya çekiyorum fiyatı. Bunun haricinde amazon. De değerli ürünleri ups kargo ile yolluyor ve 50 euro kargo ücreti çıkıyor. M2 ssd takılması ve Windows 10 u da ekleyip öyle eleştirirseniz sevinirim. Ayrıca ürünü sadece test etmek için kullandım. Daha fazla sorunuz varsa cevaplayabilirim.

• takip
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: Sagoopa1925

Hocam Merhaba ,

İlanınıza Baltalamak gibi olmasında kısa bilgi vereyim .Şuanda Amazondaki fiyatı 1190 € 12 haziranda aldığınızda Euro 5,34 TL. 6400 TL aldığınız 4 ay kullandığınız ürünü 6800 TL satmak . Kuru bahane edipte milleti dolandırmaya çalışan esnaftan farkınız kalmıyor.

Ekstra bazı ilaveler mevcut. Buna satış politikası mantığınla ufak indirimle ile satılabilir diye düşünüyorum .
    Hocam siz bir ürün satarken aldığınız dönemdeki fiyatı mı yoksa şuanki güncel fiyatımı baz alıyorsunuz.. Bunun dolandırıcıkla alakasını anlatırsanız bizde bilgilenelim. Sizin mantığınızla 2.el araç alanların aldıkları dönem ki fiyatı baz alıp araçlarını satışa çıkarmaları gerekir ki bence aracınız varsa bunu sizde yapmazsınız. Millet 20000 e aldığı aracı 30000 e satıyor haberiniz varmı? Siz ısrarla bu şekilde alışverişi savunuyorsanız aracınız varsa ben o araca talip olayım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Tekilas

Hocam siz bir ürün satarken aldığınız dönemdeki fiyatı mı yoksa şuanki güncel fiyatımı baz alıyorsunuz.. Bunun dolandırıcıkla alakasını anlatırsanız bizde bilgilenelim. Sizin mantığınızla 2.el araç alanların aldıkları dönem ki fiyatı baz alıp araçlarını satışa çıkarmaları gerekir ki bence aracınız varsa bunu sizde yapmazsınız. Millet 20000 e aldığı aracı 30000 e satıyor haberiniz varmı? Siz ısrarla bu şekilde alışverişi savunuyorsanız aracınız varsa ben o araca talip olayım..

Alıntıları Göster
    Boş Gereksiz yorum olarak gördüğüm için cevapsız bırakıcam.

bos yorum sizin yazdiginiz. sacmalamissin. yazacak birseyim yok de anlayalim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekilas

bos yorum sizin yazdiginiz. sacmalamissin. yazacak birseyim yok de anlayalim
    Gereksiz yorum dediğin yoruma . İlan sahibi teşekkür ederek cevap vermiş bilmem anlatabildim mi ?
    Hocam her görüşe saygı duymaya çalıştığım için yorumunuza teşekkür ettim. Fakat sizin söylediğiniz alındığı andaki fiyata göre satılması gerektiği maalesef kapitalist sistemde işlemiyor. Enflasyon her ay artıyor zamlar ve doviz malum alım gücümüz çok düştü özellikle teknolojide. Ben size 1 yıl önce aldığım fiyattan satamam çünkü o zaman her şey şimdiye göre ucuzdu ve ben de istediğim şeyleri ucuza alabiliyordum. Örneğin 3 bin liraya orta seviye bir sistem toplanabiliyordu. Bugün 6 bin liraya anca orta seviye bir sistem toplanabiliyor.

• Tekilas T kullanıcısına yanıt
    İlanı baltalamak gibi olmasın dedikten sonra mantıksız bir yaklaşımla ilanı baltalayan arkadaş :) neyse ki forumda mantıklı arkadaşlar var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elektonik cihazlar dövize endeksli. Ticaret yapan veya meta alarak ticarete katkıda bulunan adam, döviz soteleyip kenarda bekleyen şark kurnazına ucuza mal verirse, o kurnazın ağına düşen bir keriz olur.

• gobl1n kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar fiyat bin lira indirimle 5700 e çekildi. Piyasanın da altında makul bir fiyat. Ben de zaten tacir değil Ankara hukuk fakültesinde öğrenciyim. Ürünü de kullanmadığım için satıyorum. Lütfen artık dolandırıcılık kurnazlık kerizlik gibi yorumlarla gelmeyin konuya. İlgilenmediyseniz ilanı karalamayın aksi taktirde Türk Medeni Kanunu m23 ten doğan haklarımı kullanmakta tereddüt etmeyeceğim. Eğer bir kişiye dolandırıcılık isnadında bulunuyorsanız bunu ispatlamanız gerekir aksi taktirde TCK m267 ye göre iftira suçu işlemiş olursunuz. Bu maddeyi size okumanızı öneririm çünkü çok ağır sonuçları vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinli33s

Arkadaşlar fiyat bin lira indirimle 5700 e çekildi. Piyasanın da altında makul bir fiyat. Ben de zaten tacir değil Ankara hukuk fakültesinde öğrenciyim. Ürünü de kullanmadığım için satıyorum. Lütfen artık dolandırıcılık kurnazlık kerizlik gibi yorumlarla gelmeyin konuya. İlgilenmediyseniz ilanı karalamayın aksi taktirde Türk Medeni Kanunu m23 ten doğan haklarımı kullanmakta tereddüt etmeyeceğim. Eğer bir kişiye dolandırıcılık isnadında bulunuyorsanız bunu ispatlamanız gerekir aksi taktirde TCK m267 ye göre iftira suçu işlemiş olursunuz. Bu maddeyi size okumanızı öneririm çünkü çok ağır sonuçları vardır.
    Bana mention atmışsın. Ben kimseye dolandırıcı falan yazmadım. Ağzıma laf yakıştırmayın. Seni haklı bulmuşken dava mava? Öğrencisin sanırım? Benim avukat akrabam da var, arkadaşlarım da. Sen bana dava aç. Ben sana mahkeme masraflarını ödeteceğime dair söz veriyorum. Karşı maddi manevi tazminat davasına da hazırlan. Bugünlerde mahkemeleri boşa oyalayanlara pek iyi muamele etmiyorlar. Hocalarına sor istersen.

Ben yanlış anlamışsam hatamı kabullenirim fakat özellikle içinde dolandırıcı gibi ifadelerin geçtiği bir metni ilanın altında daha anlaşılır bir dil kullanarak yazmanızı rica ediyorum. Benim gibi başka insanlar da yanlış anlayabilir. Mahkemelerin iş yükünden bahsetmişsiniz. Bugünlerde insanları adliyenin yemekhanesinde bile yargılayabiliyorlar o konuda içiniz rahat olsun.

• quote:

Ben yanlış anlamışsam hatamı kabullenirim fakat özellikle içinde dolandırıcı gibi ifadelerin geçtiği bir metni ilanın altında daha anlaşılır bir dil kullanarak yazmanızı rica ediyorum. Benim gibi başka insanlar da yanlış anlayabilir. Mahkemelerin iş yükünden bahsetmişsiniz. Bugünlerde insanları adliyenin yemekhanesinde bile yargılayabiliyorlar o konuda içiniz rahat olsun.
    Hatanı kabullenirken mutfak vs. muhabbeti yapma. Beni haksız yere mahkemeye vermekle tehdit ediyor diye dava açma hakkım doğdu. Tehdit suçtur. Bilgine.

Bir avukatın en az iki iyi lisan bilmesi, okuduğunu anlaması lazım.

Öncelikle size dolandırıcılıktan dava açacağımı yazmadım sadece bu suçun ağır bir cezası olduğunu dolandırıcı kelimesini kimi kastettiğinizi belirterek anlaşılır kullanmanızı rica ettim. Tehdit suçuna gelirsek TCK m26 yı okursanız aynı zamanda borçlar kanununda da bu husus belirtilir, bir hakkınızı kullanacağınızı söylemeniz tehdit suçuna girmez. İsterseniz avukat akrabanıza da bir sorun. O daha iyi bilir.

• quote:

Öncelikle size dolandırıcılıktan dava açacağımı yazmadım sadece bu suçun ağır bir cezası olduğunu dolandırıcı kelimesini kimi kastettiğinizi belirterek anlaşılır kullanmanızı rica ettim. Tehdit suçuna gelirsek TCK m26 yı okursanız aynı zamanda borçlar kanununda da bu husus belirtilir, bir hakkınızı kullanacağınızı söylemeniz tehdit suçuna girmez. İsterseniz avukat akrabanıza da bir sorun. O daha iyi bilir.
    Bir gün davalık olursak, sana karşı avukat tutmayacağım. Kendi kendimi savunabileceğimi düşünüyorum. Belki bir -iki sınıf daha okuyunca işi ilerletirsin. xD

Kolay gelsin.

Yaşınıza hürmetten ben de çok uzatmayacağım. Düşüncenize katılmamakla birlikte saygı duyuyorum. Size de kolay gelsin.

• quote:

Yaşınıza hürmetten ben de çok uzatmayacağım. Düşüncenize katılmamakla birlikte saygı duyuyorum. Size de kolay gelsin.
    Bak, hala ağzıma laf yakıştırıyorsun. Okuduğunu anlamıyorsun. Ben "dolandırıcı" falan yazmadım. Anlamıyor musun? Onu yazan başkası.

"Öncelikle size dolandırıcılıktan dava açacağımı yazmadım sadece bu suçun ağır bir cezası olduğunu dolandırıcı kelimesini kimi kastettiğinizi belirterek anlaşılır kullanmanızı rica ettim. "

Bu ifade ne? Senin kafan karışık. Pencereyi aç, iki hava al. Ben seni blokluyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.