Şimdi Ara

GTX 1060 için 1MS / 75Hz Monitör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar selamlar. 2 gün once bir sistem topladim fakat hala monitor karari veremedim. Butcem 750 TL. Yardimci olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aoc g2460vq6 modeline bakabilirsiniz, bütçenize uygun 24” 75hz 1ms..

• Hocam peki bu Aoc marka iyi midir?

• FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Ben kullandım memnun kaldığım bir üründü, tavsiye ettiğim kişilerdende olumsuz bir dönüş yapan olmadı hiç. Yine de sizde araştırabilirsiniz ürünü.

• Hocam bu urun 75HZ i dsplay portdan veriyormuş.

• Arkadaslar hala bulamadim..

Evet dp porttan veriyor, Hdmi ile bağlarsanız oc ile 75 çıkarmanız lazım..

• Vatandakiler dp kalitei hdmi a gore daha dusuk dediler, dogru mu?

Yok hocam öyle bişey yanlış bilgi vermişler size..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruhsuz__

Yok hocam öyle bişey yanlış bilgi vermişler size..

Sirf o sebepden almadım. Biz test ettik 75HZ diyorlar ama 60'in ustune cikmadi bu monitor dediler. Bende DP portdan verdigi icindir dedim, fark olurmu dedim hdmi a gore kalite farki olur dediler almadim. Daha guzel monitor tavsiyeniz var mi hocam 75HZ?

• Hocam ben kullandığım modeli tavsiye etmiştim size, başka bildiğim 75hz model yok. Bu arada vatandaki arkadaşlar yanlış biliyor DisplayPort ile HDmidan daha kötü görüntü almazsınız hatta dp daha gelişmiş teknolojilere de destek veren bir arabilirmdir. (Gsync freesync 4K 144hz gibi.)

• Displayportttan kötü görüntü alırsınız nedemek ya saçmalamışlar.Displayde hdmi gibi dijital bir görüntüleme birimidir. Asla hdmi'den kötü görüntü vermez aksine hdmi'den daha fazla teknoloji barındırıyor. Afedersiniz ama Vatan'dakiler size resmen baştan sağma saçma sapan bilgi vermişler şu anda bende aynı monitörü display bağlantısıyla kullanıyorum ve hiçbir sorunum yok hatta monitörün görüntü kalitesinden bayağı memnunum. TN panel olmasına rağmen renkler çok güzel. Ben şiddetle tavsiye ederim tabiii alıp almamak size kalmış.Fiyatına göre tam bir fp ürünü. Bir gaming monitörde arayacağınız herşey var. Hatta kutunun içinden hdmi, displayport, vga dahil tüm kablolarda çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 3 Ekim 2017; 20:28:15 >
  • Hocam o zaman alayim ya yoksa delircem yeni pc topladim 4 gündur acamadim bile. Vatandakiler cahil cidden o zaman bende cahilim ama onlarin bilmemesi sacma. Acaba bu monitor cidden display portdan 75Hz veriyor mu?

Displayporttan 75 hz veriyor kardeşim hemde sorunsuz bir şekilde gönül rahatlığı ile alıp kullanabilirsin.
  • SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
    Yarın alıyorum o zaman. Umarim pisman olmam, tasarimina biraz takildim o kadar. Ama 75HZ sorunsuz calisiyorsa guzel bir f/p olmalı.

Birde hocam kutusundan hangi kablolar çikiyor? Ve duvara montajlamaya musait mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruhsuz__

Hocam ben kullandığım modeli tavsiye etmiştim size, başka bildiğim 75hz model yok. Bu arada vatandaki arkadaşlar yanlış biliyor DisplayPort ile HDmidan daha kötü görüntü almazsınız hatta dp daha gelişmiş teknolojilere de destek veren bir arabilirmdir. (Gsync freesync 4K 144hz gibi.)

Hocam burada yazdiginiza gore 2.0 HDMI ile de 75HZ aliniyor sanirim?

• Bir de arkadaslar bu 2 monitor arasindaki tek fark inch ve panel farki mi? Birisi TN birisi led panel hangisi daha iyi?

Evet Hdmi 2.0 ile 75hz almıştık, içinden çıkan dp kablosu ile de 75hz alınıyor. İki model arasındaki tek fark boyutları ikisi de tn paneldir.

• Anladim hocam simdi icime daha da bi sindi olmadi 2.0 hdmi ihtimali de var. Gordugunuz gibi screenshot da Ekranda birisi tn birisi led hocam nasil oluyor?..

Yanlış yazmışlar, aoc sitesinden teknik özelliklerine bakıp kıyas yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.