Şimdi Ara

GTX 1060 GELDI !! RX480'den Daha Hizli TESTLER ILE KARSINIZDA!! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
6
Favori
8.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu basliginizi ve iceriginizi duzeltmeniz yonunde yoneticilere durumu bildirdim ve bircok arkadas da sizi uyarmış bu sekilde f/p urun olmaz tuketiciyi yanlis yonlendirmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr.duman

konu basliginizi ve iceriginizi duzeltmeniz yonunde yoneticilere durumu bildirdim ve bircok arkadas da sizi uyarmış bu sekilde f/p urun olmaz tuketiciyi yanlis yonlendirmeyin.

Daha hicbir sey belli degil gosterin bakalim TR'deki fiyatlari? Yurtdisini baz alirsak fiyati ve rakibinin fiyati-islevselligi orantisiyla f/p oluyor. Yukarda da yazdigim gibi 1 haftaya kadar gerekli fiyatlar oturmazsa 1500 lirada kalirsa duzenlemesini yapacagim ayrica burda RX 480'in ozel sogutuculu modellerinin fiyatida onemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asisvénia

quote:

konu basliginizi ve iceriginizi duzeltmeniz yonunde yoneticilere durumu bildirdim ve bircok arkadas da sizi uyarmış bu sekilde f/p urun olmaz tuketiciyi yanlis yonlendirmeyin.

Daha hicbir sey belli degil gosterin bakalim TR'deki fiyatlari? Yurtdisini baz alirsak fiyati ve rakibinin fiyati-islevselligi orantisiyla f/p oluyor. Yukarda da yazdigim gibi 1 haftaya kadar gerekli fiyatlar oturmazsa 1500 lirada kalirsa duzenlemesini yapacagim ayrica burda RX 480'in ozel sogutuculu modellerinin fiyatida onemli.

guzel arkadasim bu fiyat sence f/p urunmu yapmayin etmeyin. bir de urune %10 olarak indirim yapmislar. isteyen alir istemeyen almaz. ama f/p urundur derseniz, sonuna kadar cevap yazarim.

http://www.hepsiburada.com/ekran-kartlari-c-204?filtreler=grafikislemcisi:nvidia20gtx201060

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolBUDUR -- 19 Temmuz 2016; 23:44:32 >

• Hocam zaten yurtdışı fiyatlamaları için f/p demiş üstad yoksa Tr içinde şu anki fiyatlandırma ile ne fiyatı ne performansı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afkazankayaa -- 19 Temmuz 2016; 23:48:13 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Asisvénia

quote:

guzel arkadasim bu fiyat sence f/p urunmu yapmayin etmeyin. bir de urune %10 olarak indirim yapmislar. isteyen alir istemeyen almaz. ama f/p urundur derseniz, sonuna kadar cevap yazarim.

http://www.hepsiburada.com/ekran-kartlari-c-204?filtreler=grafikislemcisi:nvidia20gtx201060

Arkadasim hepsiburada.com dan alisveris yapan mi kaldi ya ustelik DH forumunda takip edip hepsiburadan.com dan kazik yiyecek kisilerin olmadigini dusunuyorum. RX 480'de ilk zamanlar boyleydi zamanla piyasa azda olsa duzelmisti bunda da ayni sey olacak 1 hafta bekleyelim TR pazarina urunler girsin gercek fiyatini gordukten sonra f/p olayini TR icin tartisabiliriz zaten 1500 lira civarlarinda olursa f/p olmaz bu kart.

• hocam arkadasin ne konu basliginda ne de konu iceriginde yurtdisi ibaresi vardir. ben bu durumu ciddiye alirim. saticilar da bo kunulari takip ediyor. baktilar bizlerden itiraz yok bu urunu 1500tl seviyesinde tutup kirpilmis modellerini de 1200 tl seviyesine kadar cekip pahali geldiyse senin istedigin fiyata bu var derler, tuketici olarak ben bu sekilde olasi kaziklamalari istemiyorum.
    @afkazankayaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 23.20 saatli yorumunu okursanız onu demek istemiş aslında.
  • Şu Kartın neresi f/p 1200 tl....

• 1515......................................
  • http://www.sinerji.gen.tr/asus-strix-gtx1060-6gb-gddr5-192bit-strix-gtx1060-6g-gaming-pmu71811

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx1060-strix-6gb-gddr5-192bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti.html

bak burda da kirpilmis hali tam dedigim gibi fiyat politikasi uygulanmis.

http://www.novabilgisayar.com/Ekran-Karti.asp?EKRAN-KARTI-GPU=GTX-1060

yani uzatmaya gerek yok, konu basliginizi ve iceriginiz tekrardan duzeltin yanlis bilgilenmesin insanlar. sonra fiyatlar duzelirse istedimiz gibi olursa o zaman ben de size destek olur hakikaten f/p urunmus derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolBUDUR -- 20 Temmuz 2016; 0:11:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1060 bekleyenlere hayırlıı olsun.Project Cars'ı dikkate almazsak 480'den ortalama %15-20 arası daha hızlı görünüyor.Ancak minimum %25 daha pahalı satıldığına göre fiyat/performans olarak RX 480 daha alınabilir duruyor.970'den daha performanslı çıkarılması da ayrıca güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 20 Temmuz 2016; 0:27:14 >
  • Gtx 1070 kullanıyorum ama bu 1060 F/P kralı değil inventus.com.tr stoğuna girecek Founder edition 1500 lira.F/P ürünü RX480 8gb

Yanlış bilgi vermemek amacı ile başlığı düzeltebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: afkazankayaa

1515......................................

bırakın 1515 i en düşük fiyatından aldım ben.
    yine de f/p olmaz malesef.

• F/P kralı değil başlığı düzeltin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killyourfm

F/P kralı değil başlığı düzeltin bence.

Dx12 de daha da beter olur bu fark

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VR Jesus kullanıcısına yanıt
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11183 1250tlye tokat manyaği yapar o zaman
  • Aynı hatta daha düşük fiyata yurtdışından 1070 alınabiliyorken ne 1060 nede 480 alınmaz 100$ fark için arafa dağlar kadar performans farkı varken.

• hocam performans farkı ortalama %7, %15 %20 farkı nerede gördünüz de yazdınız anlamadım?
    GTX 1060 RX 480'den ortalama (muhtemelen AMD' nin çıkacak sürücüsüne kadar) %7 hızlı lakin yaklaşık %35-40 daha pahalı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratBayrakçı -- 20 Temmuz 2016; 9:48:04 >

• MuratBayrakçı kullanıcısına yanıt
    İlk mesajdaki testlerden okunabiliyor zaten.Örneğin Rise of Tomb Raider'da 1080p very high ayarlarda 1060 81 fps alırken 480 70 almış.81'de 70 ise 100'de kaçtı sorusunun cevabıyla performans farkını bulabilirsiniz. 70*100/81 = 87,5. Yani Tomb Raider'da %13.5 daha hızlı. Metro Last Night 1060 97,480 84fps almıış. 97'de 84 ise 100'de kaçtır? 100*84/97 = 86,5. Yani 1060 %13.5 hızlı. Division performanslarıı eşitken,Project Cars oyununda %50 fark var. Witcher 3'te 1060 59,480 53 fps almış. 59'da 53 ise 100'de kaçtır? 100*53/59= 89. Yani %11...Battlefield Hardline'da ise %20 civarında... Bazı sitelerde %50 performans farkıı gösterilmiş ama inandırıcı olmaktan uzak. ,

Bir başka yol ise 81 fps'de 11 fps fark varsa 100 fps'de kaç fark olur gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 20 Temmuz 2016; 10:32:18 >
  • AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    tomb raider hariç hiç bir oyunda böyle bir fark yok.
    13 oyunda ki bunların içinde tmb raider da var ortalama performans farkı %7, tek bir oyunda ki farka göre genelleme yapılmaz hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.