Şimdi Ara

GTX 1060 gaming x 6gb Sıcaklık değeri 70 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
3.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: jimhendrix

hd3650 fan sesinden dolayı durdurmuştum oyuna girivermişim 99 derece.
    yakın bir zamanda bende ikinci el phenom x6 islemcili kasa satin almistim forumdan hic test etmeden tabi vakit ayıramadim :)

zaman ayirdigim birgun oyun actim msi afterburnerle oyuna girdim kasada hd4850 1gb 256 bit vardi bir baktim 105 derecelerde geziyordu aniden oturdugum yerden kalkmamla fisi cekmem bir oldu :) kartı sogutma blogundan ayırdım birde ne goreyim macun kurumuş resmen zor temizledim belliki tarihi eser kart hic acılıp bakim yapilmamis ve suan yukaltinda 60 derecelerde:)

yani bu kartin 105 derecelere gelipte kartın yanmaması mucize olsa gerek :) demekki adamlar saglam kart yapmış zamanında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartakuez

yakın bir zamanda bende ikinci el phenom x6 islemcili kasa satin almistim forumdan hic test etmeden tabi vakit ayıramadim :)

zaman ayirdigim birgun oyun actim msi afterburnerle oyuna girdim kasada hd4850 1gb 256 bit vardi bir baktim 105 derecelerde geziyordu aniden oturdugum yerden kalkmamla fisi cekmem bir oldu :) kartı sogutma blogundan ayırdım birde ne goreyim macun kurumuş resmen zor temizledim belliki tarihi eser kart hic acılıp bakim yapilmamis ve suan yukaltinda 60 derecelerde:)

yani bu kartin 105 derecelere gelipte kartın yanmaması mucize olsa gerek :) demekki adamlar saglam kart yapmış zamanında

Alıntıları Göster
    Benim fana kablo sıkışıp dönmediği zaman 114 derece rekorum var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim galax 1080 exoc ta pubgda %99 yukte 80 dereceye vuruyordu bugun thermal grizzly surdüm macun yerine 73 uzerine çıkmiyor simdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

Benim fana kablo sıkışıp dönmediği zaman 114 derece rekorum var.

Alıntıları Göster
    neyseki eski kartlar hocam:) yoksa 5 binlik 6 binlik kartların 70 derecelerde gezmesi bile insani rahatsiz eder diye dusunuyorum sahsen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartakuez

neyseki eski kartlar hocam:) yoksa 5 binlik 6 binlik kartların 70 derecelerde gezmesi bile insani rahatsiz eder diye dusunuyorum sahsen :)

Alıntıları Göster
    Benimki doğuştan 80 dereceye programlıydı fan sağlıklıyken. Boşta 55 altı hiç görmez yazın. Pazartesi fan varsa takıcam 780ti falan var forumda onları da bi eskitsin hele.

• psychosocial35 P kullanıcısına yanıt
    İşin garip tarafi internette poseidon videolara baktım ve hepsi 85 derecede calısıyor gercekten sasırıyorum ve mutlaka yapacam fanları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.