Şimdi Ara

gtx 1060 aldım anakartım uyumlu mu sıkıntı çıkar mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • h61h2-m2 işlemcim i7 2600 sıkıntı çıkarır mı anakart.

• Çalışır hocam bi sorun olmaz. Ama aldığınız ekran kartı Pci Ex. Gen 3.0 ana kart 2.0 destekli biraz performans kaybı olur ama gözle görülecek kadar değil.
  • İyi günlerde kullan bir problem olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neronidas

Çalışır hocam bi sorun olmaz. Ama aldığınız ekran kartı Pci Ex. Gen 3.0 ana kart 2.0 destekli biraz performans kaybı olur ama gözle görülecek kadar değil.

sitesinden baktım 3.0'Mış.
    http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Product/Product_SPEC.aspx?DetailID=1228&CategoryID=1&DetailName=Feature&MenuID=24&LanID=9

• 3.0 olamaz çünkü işlemci 3.0 desteklemiyor en az 3570 miydi lazım.3.0 olayına takılmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam yani anakartım ile ilgili bir problem çıkmayacak değil mi değiştirmeme gerek yok.
  • Hayır sorun çıkmaz 2.0 sistemler 3.0 ekran kartlarını sorunsuz çalıştırabiliyor çünkü geriye dönük uyum var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam çok teşekkürler işlemci ve anakartını değiştireceğim diye çok korkuyordum içime su serptiniz
  • Hayırlı olsun hocam Darboğaz olmaz 2.0'Da güvenle kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkprince

Hayırlı olsun hocam Darboğaz olmaz 2.0'Da güvenle kullanabilirsiniz.

anakart sıkıntı çıkarttı.gtx 1060 ın kablosu anakartta yeri yok.sanırsam komple bir değişiklik yapcağım
  • gestapofikret kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı çıkarttı ve kablosunun yeri yok der iken? Biraz daha çar mısınız bunu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Sıkıntı çıkarttı ve kablosunun yeri yok der iken? Biraz daha çar mısınız bunu?

sanırsam 8 pinli bir kablo girişi var ekran kartında ama anakartta yok o giriş.yani anakartın soketine oturuyor(zar zor)ama elektriği alacabileceği yer yok anakartta yani 2.sokete takacağım yer yok.
    Sen orayı yanlış anlamışsın. 8pin kablo anakartta değil güç kaynağında olur. Senin güç kaynağında yok ise dönüştürücü alman gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 18 Temmuz 2017; 16:27:33 >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    öyle mi diyorsunuz yeni güç kaynağı aldım ona takarsam sıkıntı çıkmaz heralde.
    Güç kaynağının ve ekran kartının marka-modeli nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 18 Temmuz 2017; 16:33:43 >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    corsair cx 650m
    Güç kaynağında hem 6pin hem de 8pin kablo olması gerek. Onu ekran kartındaki güç girişine takacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 18 Temmuz 2017; 16:46:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gestapofikret

corsair cx 650m

Anakartla bir ilgisi yok siz Güç kaynağından gelen 8 pin kabloyu ekran kartına takın o şekilde çalıştırın gtx 1060 aldım anakartım uyumlu mu sıkıntı çıkar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkprince -- 18 Temmuz 2017; 17:5:41 >
  • turkprince kullanıcısına yanıt
    hocam anakartım h61h2-m2.anakart çok küçük kalıyor eran kartını takarken bozulmasından korkuyorum+zor giriyor.ne yapmam gerek yeni işlemci,anakart falan mı almam gerekli.
  • hiçbir sıkıntı yok şuan çalışıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.