Şimdi Ara

GTX 1060 6GB / Hangi Marka Alınmalı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de en ucuzu en iyisidir mantığındayım. Kullandıklarım içinde en beğendiğim MSI GAMING X modeli oldu. Torx fanlar reklam edildiği kadar iyiler ve soğutması çok iyi. ASUS Strix gibi gereksiz uzun değil. Şahsen Pascal serisinde genel olarak en başarılı bulduğum marka yine MSI olmuştur. Bunu daha önce hem GTX 1060 ve GTX 1080 GAMING X modellerini, şu an ise ASUS GTX 1080 Strix modelini kullanan biri olarak söylüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Ben de en ucuzu en iyisidir mantığındayım. Kullandıklarım içinde en beğendiğim MSI GAMING X modeli oldu. Torx fanlar reklam edildiği kadar iyiler ve soğutması çok iyi. ASUS Strix gibi gereksiz uzun değil. Şahsen Pascal serisinde genel olarak en başarılı bulduğum marka yine MSI olmuştur. Bunu daha önce hem GTX 1060 ve GTX 1080 GAMING X modellerini, şu an ise ASUS GTX 1080 Strix modelini kullanan biri olarak söylüyorum.
    İlginiz ve bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narved

MSI ve Asus ile nasıl bir deneyiminiz oldu, nedir kötü yanı size göre?

Alıntıları Göster
    Daha önce 2013'de asus anakart almıştım 2 ay sonra yandı ve başka bir asus anakart verdiler o da 2014'de yandı. üstüne para ekleyip Gigabyte anakart aldım halen sorunsuz bir şekilde çalışmakta.

Msi ekran kartı coil whine'li çıkıyor hep ve tercih ettiğim bir marka değil.
  • Arkadaşım zamanında amazondan 950 lirya almıştı ahlar vahlar arasında 850 liraya 1050ti alınca elim bi titremedi değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunuzeus

Arkadaşım zamanında amazondan 950 lirya almıştı ahlar vahlar arasında 850 liraya 1050ti alınca elim bi titremedi değil
    Bende 1100 liraya 6gb gtx1060 aldım.Hatta msı ın dandik fanlı modelleri 1000 lira civarıydı.Şimdi gtx1050 ti ye 1200 çekiyorlar.Miningçiler bitirdi piyasayı ama yeni seriye az kaldı şuan yeni kart alınacak en kötü dönem.Ciddi düşüşler olacak.
  • Bir kez evga alan bir daha başka şeye bakmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaisyLucky59

Daha önce 2013'de asus anakart almıştım 2 ay sonra yandı ve başka bir asus anakart verdiler o da 2014'de yandı. üstüne para ekleyip Gigabyte anakart aldım halen sorunsuz bir şekilde çalışmakta.

Msi ekran kartı coil whine'li çıkıyor hep ve tercih ettiğim bir marka değil.

Alıntıları Göster
    Gigabyte içinde coil whine olduğunu duymuştum, yanlış hatırlamıyorsam coil whine olduğunda değişim yapıyorlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunuzeus

Arkadaşım zamanında amazondan 950 lirya almıştı ahlar vahlar arasında 850 liraya 1050ti alınca elim bi titremedi değil
    :( Dört ay önce yakın arkadaşıma MSI 1050Ti gaming aldık 830TL ye vatandan. Şaka gibi şuan 1150TL. Benimde başımdan kaynar sular dökülüyor ama mecbur bırakıldık bu fiyatlara almaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanCOO

Bende 1100 liraya 6gb gtx1060 aldım.Hatta msı ın dandik fanlı modelleri 1000 lira civarıydı.Şimdi gtx1050 ti ye 1200 çekiyorlar.Miningçiler bitirdi piyasayı ama yeni seriye az kaldı şuan yeni kart alınacak en kötü dönem.Ciddi düşüşler olacak.

Alıntıları Göster
    Yeni serinin ne zaman çıkacağı belli olmadığı için ona bel bağlayamıyorum çünkü beklerken bilgisayarsız kalıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backy

Bir kez evga alan bir daha başka şeye bakmaz.
    Diğerlerinden farkı nedir size göre Evga'nın?
  • 830 TL birşey değil, daha aralık ayında hepsiburada 1050 Tı'ı 575 TL'ye sattı.
  • Evet, avantajı fiyatı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

830 TL birşey değil, daha aralık ayında hepsiburada 1050 Tı'ı 575 TL'ye sattı.
    Daha ne kadar kötü bir hal alacağını düşünmek bile istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarStorm

Şuan için tek fan tercihlerim arasında yok.
    3GB yetersiz kalacaktır diye düşünüyorum o yüzden dual elemiştim
    İlginiz ve detaylı bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Asus Dual' in 6 gb modeli de var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 7-8 aydır EVGA GTX1060 6GB SSC modelini kullanıyorum. Bir sıkıntıyla karşılaşmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4356A7942

Yaklaşık 7-8 aydır EVGA GTX1060 6GB SSC modelini kullanıyorum. Bir sıkıntıyla karşılaşmadım.
    Soğutma ve fan sesinden ne derece memnunsunuz, var mıdır özellikle şu yönü çok iyi dediğiniz bir tarafı
  • Strix

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Strix
    Nedenlerini de paylaşabilir misiniz
  • gigabyte aorus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narved

Nedenlerini de paylaşabilir misiniz

Alıntıları Göster
    Hocam VAllaha bende var nvidiaya ya helal olsun hicbir sorunu olmadi Allah nazardan saklasin

0db teknolojisi var ulan fan acmayi unutuyorum yine 60 dereceyi görmüyor inanilmaz iyi bir sogutmasi var ses olarak da cok iyi

Tabi emektar dark n10 kasamin da bunda payi cok 200 300 bandindaki en iyi kasa kendisi

Ne varki satacagim pcyi arkadaslarim benle oyun oynamiyor serrefler sirf onlar icin konsolcuyken pc aldim suan sevdiğim oyun da kalmadi sadece age of 4u bekliyorum o yuzden satacagim ama cidden memnun oldum karttan

Önceki kartim ati mobility radeon hd5650 idi ALLAH BELASINI VERSIN amd alacaginiza parayi yakin en azindan isinirsiniz o kada soyliyim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.