Şimdi Ara

GTX 1050ti alacağım marka(fark eder mi) önerirmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler gtx 1050 ti ekran kartı almayı planlıyorum. Markalar arasında bir fark varmıdır acaba pek bi bilgim yok. Uzman arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

• Çok ısınmayan, az güç tüketen performanslı bir kart. Über büyük soğutuculara hiç gerek yok hocam. Bilinen markalardan en ucuz olanı alıp güle güle kullanın. Şimdiden hayırlı olsun.
  • Cevap için teşekkür ederim. Kimisinde tek kimisinde çift fan gördüm kafamı karıştırdı o biraz, kartın uzunluğuna göre mi oluyor acaba o dedim bişey fark eder mi ebat.

@Saab9000
  • Asus al.

• Lord.Blade kullanıcısına yanıt
    Bende de bu modelin tek fanlısı var, gtx 1050 ti 4g oc. Kart ısınmıyor en fazla 67 derecemi ne gördüm yazın ortasında(hava 35+ derece iken ). Kartın ne güce nede iyi bir soğutmaya ihtiyaç duymadığı için hangi marka alırsan al fark ya görürsün ya görmezsin. O yüzden en iyi modelini alacam diye 200 lira fazla vermeye gerek yok.
  • Çok güçlü ve ısınan bir kart değil. Fansız tasarımı dahi var diye hatırlıyorum. En ucuzu hangisi ise onu almak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eger oc vs ile ugraşiyorsan asus al strix gayet iyi oc oluyor fps yede baya etkiliyor

eger yok ben az yaksın çok kaçsın hesabına giriyorsan tek fanlı en ucuz olanı al geç zaten ısınan bi kart degil
  • Dediğiniz gibi ise çok iyi hangi modeli demiştiniz link verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ucuz olanı al geç
  • 20 tl fark verip 2 fanlı almak mantıklı duruyor.

• En ucuzunu al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johan Elmander -- 18 Kasım 2017; 13:26:8 >
  • En ucuzunu alın gtx 1050 ti zaten ısınmayan bir kart fanı sökseniz bile sınırlarda gezicektir sıcaklık bu sebeble gtx 1050 ve 1050 ti modellerinde markanın çok fazla önemi yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.