Şimdi Ara

GTX 1050 Yanıt Vermeyi Kesti Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar her gün ara sıra bu uyarıyı alıyorum.
    "NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version (384.76) görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu."

Bazıları güç yetmediğinden olabilir demiş. Zaten gücünü anakart üzerinden alan bir ekran kartı ve Psu 500W. Acaba 500 mü düşük geliyor?
    Ana kartım Msi b350 pc mate ve işlemcim ryzen 1600x.

Artık gına geldi online oyun oynarken oyundan falan atıyor ara ara sinir oluyorum

• Up

EK: Win10'a yükseltme yaptım. Sanırsam sorun düzeldi ama emin değilim çok vakit geçmedi daha. Ayrıca oynadığım tüm oyunlarda kasma oluyor. Düşük ayarlarda dahi. Fps çok yüksek gözükmesine rağmen ani fare çevirmelerinde falan aşırı fps kaybı oluyor donuyor ara ara. Rahatsız edici bir durum. Eski 6 yıllık laptop'umdaki gtx 670m ekran kartımla bile aynı ayarlarda hiç sorunsuz oynanan oyunlar yeni sistemde rahatsız edici şekilde kasıyor.

Bu arada ekran kartı modelim Asus phoenix olan gtx 1050
  • Karta oc denedin mi ?

Ayrıca sürücüleri kurar iken hiç sorun yaşadın mı? Üst üste kurulum mu denedin?

Your Uninstaller! ile tüm sürücülere sağ tıklayıp "Kaldır" seçeneğine tıklayın. Ardından çıkan pencereden "Super" yazan yere tıklayın ve bitene kadar "İleri" butonuna tıklayın. Bu şekilde eski sürücüleri kalıcı olarak sileceksiniz. Daha sonra güncel sürücüyü tekrar yükleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 16 Temmuz 2017; 7:27:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Zaten Windows 10 kurduktan sonra tüm sürücüler yüklü geldi. Sadece ekran kartının son sürümünü indirip temiz kurulum şeklinde kurdum. Acaba sorun işlemcide mi hala anlayamadım. dün de Euro truckngibi bir oyunda full ayarlarda 10?saniye kadar hiç takılmadan oynadım sonra ekran komple dondu kaldı alt f4 ile çıkabildim anca oyundan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.