Şimdi Ara

Gtx 1050 ti ve Zalman 400 watt psu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce hepsiburadadan asus 4gb gtx 1050 ti ve zalman 400 watt psu yu toplam 700 liraya almıştım dün kargom geldi 1-2 saate takacağım kasaya benim sorum değişmesi gereken birşey var mı yoksa sistemim her oyunu high ayarda açarmı
    Ekran kartı gtx 1050 ti 4gb
    400 watt psu
    İ5 3330 işlemci
    8 gb 1333 mhz ram
    Gigabyte h61m ds-2 anakart
    1tb harddisk
    Bu sistemle her oyunu high ayarlarda açabilirmiyim yoksa değişmesi gereken parça var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi ayarda açar bilemem.Sistem iyi.
  • Sistem güzel. Fakat ramin 1333mhz olması çok iyi değil. 2400mhz kullansan daha iyi olabilir.
  • 2400 mhz kullanabilmesi için rami,anakartı ve yanında işlemciyi değiştirmesi gerekir eksik bilgi vermeyin.
  • Aynen hocam onu biliyorum peki ben işlemciye yaklaşık 4 yıldır dokunmuyorum termal macununu galiba yenilemem lazım bide başka ne yapabilirim yani yapmam gereken birşey var mı

• Sür işlemciye termal macun sistemin zaten iyi ekran kartı da güzel çoğu oyunu high da oynarsın hayırlısı olsun hocam

• Teşekkürler hocam

• Sistem uyumlu problem yok. Kasayı pek gözüm tutmasa da Gtx 1050 Ti için yeterli zaten. Ram hızı düşükmüş. Ama sanırım anakart maks. 1333Mhz destekliyor. Bunların yanına bir de 120 'lik Ssd takviyesi yapın. Çok iyi hissedeceksiniz. Rami de ilerleyen zamanlarda 8 daha ekleyip 16 yaparsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynende dediğinizi yapacağım hocam :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada güvenli mi ? Özellikle satıcılıkları.

• quote:

Orijinalden alıntı: temelreiss

Hepsiburada güvenli mi ? Özellikle satıcılıkları.

Hocam kargoyu saymazsak hiç eksisi yoktu perşembe gecesi sipariş vermiştim haftaya çarşamba mersindeydi perşembe elime ulaştı zaten geçtiğimiz hafta vize haftamdı denk oldu cuma vizeler bitti aldım kartımı taktım mis gibi oynadım asusunkini almıştım emin olmak için asus türkiyeyi aradım serial kodu söyleyip orjinal testini yaptırdım orjinal çıktı ama yani şikayet çok hepsiburada için

• kerem2244 K kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan almasaydın nereden alırdın hocam ?

• temelreiss kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsiburadadan aldığım gün kdv indirimi vardı ekran kartı + psu tam 700 lira tuttu ordan almasaydım vatandan 720 liraya sadece ekran kartını ve 150 lirayada psu yu toplam 860-870 liraya almış olacaktım

• kerem2244 K kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeşim. Sıkıntı olmazsa bende oradan almayı düşünüyorum. Sahte bir mal kesin gelmez değil mi ? Ya da arızalı bir parça , şu yüzden soruyorum. İlk defa kendim pc toplayıp kuracağım için nerede ne sıkıntı var anlayamayabilirim.

• Yok hocam güvenebilirsiniz eğer içiniz rahat etmezse bulunduğunuz bölgedeki vatan bilgisayara gidebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: temelreiss

Sağol kardeşim. Sıkıntı olmazsa bende oradan almayı düşünüyorum. Sahte bir mal kesin gelmez değil mi ? Ya da arızalı bir parça , şu yüzden soruyorum. İlk defa kendim pc toplayıp kuracağım için nerede ne sıkıntı var anlayamayabilirim.

Inventus'tan sipariş verirseniz sizin için ücretsiz monte ederler sistemi
  • Sisteminiz çok dengeli bence. İleride bir de en az 120gb'lık bir ssd takarsınız. Uzun süre kullanmaya devam edersiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.