Şimdi Ara

GTX 1050 ti Sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 GTX 1050 ti Sistem
    Güncel bütün oyunları orta, yüksek, ulta ayarlarda rahatlıkla oynaya bilirsiniz.
    Ekran kartı kutulu, faturalı ve 1 yıldan fazla türkiye (penta) garantili.
    Ssd sıfır 17 kasım 2018 faturalı.
    Deneyerek elden teslim alabilirsiniz. Diskinizi getirip istediğiniz oyunla test edebilirsiniz

TEK FİYAT: 2200 TL

Özellikler;

cpu: i5 3470
    anakart: asus h61m
    ram: 8gb 4*2
    ekran kartı: msi gtx 1050 ti 4gb
    ssd: james donkey 120gb
    güç kaynağı: corsair vs450
    kasa: elba v3 3x kırmızı ledli fan

GTX 1050 ti Sistem
    GTX 1050 ti Sistem
    GTX 1050 ti Sistem
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Pendik Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Mümkünse ekran kartı ve SSD hariç fiyat alabilir miyim PM ile
  • Merhaba iyi satışlar. Ürünlerinize çok fazla fiyat yazmışsınız bu şekilde satmanız zor olur. İkinci el fiyatları ile En iyi ihtimalle hepsi beraber 2000 TL tutuyor, siz 2400 TL istemişsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuB3ST -- 8 Aralık 2018; 10:41:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyati 2300 tl yaptim ama nedense 2400 gözüküyor. 2000 tlye en ucuzlarla toplanınca toplana bilir ama kargo masrafı vs olacak ve parça parça toplamak vakit ve bolca emek isteyecek.

Uğraşmak istemeyen ve vakti olmayan için ideal bir tercih diye düşünüyorum. Sonuçta tak çalıştır hazır sistem. Zaten 2200den vermeyi düsünüyorum. Sizin vesilenizle bunu da yazmis olayayım. Yazan arkadaslarda ona göre gelir.

• Yunuzeus kullanıcısına yanıt
    Parçaların birbiri ile uyumu cok iyi alan arkadaş çok şanslı olacak, hayırlı satışlar, iyi günler dilerim 😊

• Teşekkür ederim. Toplarken gereksiz masraftan kaçındım. Elimden geldigince fiyat performans gözettim. Bundan ucuz ve darbogazsız 1050 ti sistem yoktur diye düşünüyorum. Denk gelen varsa paylaşın, alıcılara kıyaslama şansı verir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.