Şimdi Ara

GTX 1050 Ti alana SSD hediye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
7.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 yıl önce 2. el gtx 970 almıştım 700tl ye 980 almadığım için pişmanım 200 lira farkla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de tam tersi oldu hocam :) 2100'e EVGA 1080 FTW alacaktım şu termal ped olayı patlak verdi okuyup vazgeçtim 2200 liraya MSI GTX 1080 Gaming X aldım.
    Ve aldığım o tarihten beri satmadım hala kullanıyorum, yaptığım en karlı elektronik yatırımı oldu açıkcası. Fiyatı 2 katını geçti.
    Kart da güzel çıktı çok serin çalışıyor nazar değmesin.
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Hayır baştan sona da yanlış. Allah nasıl abdest alınacağını hem de 4 madde de belirtmiş Kuran'da. Şimdi, hangi amaçla buraya yazdığın da önemli tabii fakat amacın ne olursa olsun bu yazdığın abdest şeklinin uydurulmuş bir versiyon olduğunu ve doğrusununda yukarıda belirttiğim gibi Kuran'da yazıyor olduğunu bil de...

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    ekonomiyle alakası yok ekran kartları dünya genelinde şu an çok yüksek
    ekonomiyle alakası dolar kuru farkı olur en çok oda 150 tl fark olur
  • haftasonu vatandaki arkadaşın abi al fiyatlar artacak lafıyla 1680 tl ye 6gb msi aero 1060 aldım gece baktım fiyat 2290 olmuş. kdv indirimi ile belki eski rakamları görmesek de buna yakın rakamlara almak bazen mümkün oluyor.
    Vatanda bazı 1050 ve 1050ti modellerinde ssd hediyesi geliyordu. Eski kartım Zotac 4gb 960 olduğu ve aşağı yukarı aynı performansı aldığım için bunu tercih ettim.
    Kart dünkü testlerde gayet sessiz çalışıyor ve tek fan olmasına rağmen çabuk soğutuyor.
    Piyasa maalesef sürekli rant temelli çalıştığı için sadece elektronik değil hemen her alanda ikinci el değerlendikçe sıfırı da kıymetleniyor. Elbette buna artan maliyetler etki etse de rant kaymağı hastalığı var..
    3 sene önce golf dizel aracı 70 80 e full ünü bulurken bugün 120 den boşu çıkıyor . Hayat pahalanıyor ve bu her tüketim kalemine yansıyor...

Ne 1060 ne diğer kartların gerçek ederi şuanki piyasa fiyatları değil dostlar kesinlikle haklısınız...

• Kadın istemiyor adam zorla satıyor.dat

• 670 tl almıştık asus gtx1050ti şimdi fiyata bak

• Nvidia'ya ne demeli bilmem ki adamlar mining furyasının bitiş tarihini olandan 3 ay sonrasına hesaplamış sonra kartları piyasaya vermeyerek fiyatlarını uçurmuş ,şimdi mining işleri bitince yanında tabak çanak vererek kartları satmaya çalışıyorlar.Zamanında bu şekilde yapmasalardı insanlar ekran kartlarını uçuk fiyatlara almak zorunda kalmasalar ne güzel olurdu.Bu forumda da madencilere paso laf edildi halbuki bu fiyat oynamalarını yapnların stoklar ile oynayan firmalar olduğunu nedense anlamak istemedi dh ahalisi.
    Daha düne kadar stok sıkıntısı vardı heryerde bugün satmak için birde hediye veriyorlar vay bee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobi -- 1 Ağustos 2018; 9:42:22 >
  • Yorumları okurken cidden insan şaşırıyor.
    Ben de 1050 TI ı 650 TL gibi bir fiyata aldım geçen sene fakat şuanda hiçbir teknoloji ürünü geçen seneki fiyata değil maalesef.
    Klima almıştım aynı ürün 2 katı fiyatına, yine aynı şekilde i7 işlemcilerde bile en az %40-%50 gibi bir zam var ki bu ekran kartı piyasasında miningin etkisi ile daha da artıyor sonuç olarak çöp diyen arkadaşlar ya hiçbişey almıyor yada mucizevi şekilde tekrar 650 TL ye 1050 TI almak istiyor. Normal şartlarda eskiyen ürün ucuzlar haklısınız ama döviz sürekli yükselirken böyle birşey mümkün değil.
  • northwood kullanıcısına yanıt
    Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    /ticket.asp?rid=2047425

Pencereyi kapa ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet yeni kampanya nvidia kerizini ariyor. 10000 nci musteriye nvidia logolu cengelkoy hiyari bedava.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağına dusurmeyi bekliyor Nvidia yer mi sicak firsatci bu numaralari

• Areksparrow kullanıcısına yanıt
    Piyasada herşeyin fiyatı lansman sonrası arz/talep dengesine göre belirlenir bence. Örneğin mining altın çağını yaşarken ekran kartı fiyatları niye uçtu, baktılar ne verirsek, hangi fiyata verirsek gidiyor.

Ya da tutmayan xbox one x ler 750 Tl indirimle satıldı. Eli kulağında gtx 1100 öncesi haberler yoğunlaşmadan, millet uyanmadan elde kalanı iteleme stok eritme çabası. Alan yine alır tabi kimse karışamaz.

• Bunu alacak kişi internetten alışveriş yaparken 10 TL + 5 lira kargoyu beğenmeyip 15 TL lik ürünü seçen tayfadan olur anca.
  • benzerbir ssd i googledan aratırsanız 120gb ssd diye

169tl lık fıyatta bulabılırsınız.

yanı yaklasık olrak 1100tl egelecek kart. bu kart HB ve vatan gibi sitelerin kdv ındırımı yapıldıgı zamanlarda zaten 1050tl gibi bir rakama alınmaktadır. Yanı ortada bir indirim yoktur. aksıne bındırım vardır
  • Kafaları insanları kazıklamak için çalışıyor bunların,oh olsun.

• bence yerli ekran kartlarını bekleyin

• 300 lira falasina ikinci el Asus Strix OC GTX 1070 almıştım sanırım 1 sene oldu... :) Hala kullanıyorum iyiki almışım.

• ekran kartı fiyatları artacak dolar durmayacak 1050ti nin fiyatı yakında 1500 lirayı geçecek ekran kartlarınızın kıymetini bilin artık eskisi gibi canım istedi kart değiştireyim günleri bitti aldınmı bir kart suyu çıkana bozulana kadar kullanacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktasalih

ekonomiyle alakası yok ekran kartları dünya genelinde şu an çok yüksek
    ekonomiyle alakası dolar kuru farkı olur en çok oda 150 tl fark olur
    Dolar 3.5 lerden 5 tlye çıktı. Ürünün fiyatı 218 dolar. Sırf oradan fark 327 tl eder. En çok 150 tl fark eder demek nasıl bir hesap?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.