Şimdi Ara

GTX 1050 Ti alana SSD hediye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
7.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilindiği üzere Nvidia’nın beklentisinin boşa çıkması üzerine firmanın Pascal mimarili kartlarında stok fazlası yaşanıyor. GPU devinin stok fazlasını ertimek amaçlı stratejiler üzerinde olduğunu ise yurt dışında başlattığı SSD hediyesi kampanyalarından anlamıştık.

Gelen haberlere göre Nvidia Pascal modellerindeki kampanyayı ülkemizde de başlattı. Her ne kadar Avrupa bölgesindeki kadar fazla seçenek olmasa da yakın zamanda PC toplamak isteyen kullanıcıların işine yarayabilir. MSI’ın GTX 1050 Ti modelinin yanında 120 GB SSD hediye edilmekte.

Kingston A400 120 GB hediye

SSD olaraksa Kingston’un A400 serisinden 120 GB’lık bir model sunuluyor. 2 kanal kontrolcünün eşliğinde yer alan TLC tip NAND Flash belleklere ev sahipliği yapan katı hal sürücüsü açıkçası pek tatminkar özelliklere sahip değil ancak SSD SSD'dir. Oyunlarda eğer hali hazırda HDD kullanıyorsanız size çağ atlatacağından şüphe yok.

Okuma hızı sitede yer alan bilgilere göre 500 MB/s'e ulaşırken yazma hızı tarafında ise 320 MB/s görülebiliyor. Her ne kadar Kingston'un kendi sitesinde IOPS verilerine ulaşamasak da harici sitelerdeki incelemelerde değerler 4KB sırasız okumada 81 000 sularında dolaşırken yazma cephesinde 25 000 civarı veriler elde edilmiş.

BTW değeri olaraksa 40 TB'lık ömür biçildiğini belirtelim Son olarak ikisinin 1273 liradan satıldığı kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu belirtelim. Tabi stok bir hayli geniş de olabilir. İlgili indirime buradan ulaşabilirsiniz.

• 1273 TL'ye 1050 TI alacaksam SSD'yi geçtim Nvidia'dan hisse hediye etmeleri lazım. Bir de standart çift fanlı model, bari Gaming X vereydiniz...
  • Son kaymağı yiyip yeni kartları çıkaracaklar çok acil değilse almayın

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    çaktırma hocam ssd nin bedelide ekleniyor ya
  • Mining ve dolar bu kadar artmasa şu anda ssd yanına 1050ti veriyorlardı.

• Keriz.avi
  • Hediyesi de cok dandik...

Anlasilan KITLIK yokmus fiyat artirmak istemisler . Bence almayin...

• 200 lira SSD, Ekran kartı 1000 liraya geliyor. 800 liradan fazla etmez 1050 Tİ.

Yani ÇÖP.
  • vay be 500 liralık kart 1200 lira olmuş, ehonomi çoh eyi.

• başka yerlerde 1000 liraya kart var zaten 260 liraya da james donkey 240 gb alırsın tertemiz. güzel reklam dh.
  • Ortalik gulluk gulistanlikken 400 liraya amazon.de den aldim ben bu karti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ay kadar önce almıştım aynısını ssd vermezlermi şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiRaNTx -- 31 Temmuz 2018; 19:32:4 >
  • Amatör eğlendirir. Dh. para kazanacak dh yı dh yapan bu reklamlarla ne yapacak. Harbî fırsatsa dh bitmiş.

• Haftasonu vatanda 1080 liraydı ssd hediyeli yine. Aldım sonra geri bırakıp 1500 e r570 8gb aldım. İyi mi ettim kötü mü bilmiyorum ama pek tatmin etmeyecek gibi geldi kart beni 4k ekranda.

• geçen sene gtx 1060'ı aldğim fiyat,,,

• Çöp diyenlere söylüyorum hepiniz haklısınız, artık çöp gibi yaşayacağız bunlar daha iyi günlerimiz, 2-3yıl sonra dolar 10 olsun bu kartşara vay be diyeceğiz. 2017 aralıkta egpu için msı 1060 3 gb gaming x 975 ? ye almıştım sattım. Artık şu satten sonra turkiyede elektronik eşya alınmaz alınır da zengin olanlar alır. O

• http://i.prntscr.com/vAcX7V3cT_CJre-TdtCiSg.png

Haziran 2017'de gaming x plus modelini 1450 TL'ye almıştım. O zaman MSI'ın para iadesi kampanyası (cashback) vardı. Tutarı tam hatırlamıyorum ama, 100-150 TL civarı bir iade almıştım. Kart bana 1300 liraya gelmişti. Bir de normal gaming x değil, plus olan modeliydi .Şu anda plus olanı zaten piyasada yok sanırım. Kartımı geçen ay 1600 liraya sattım.Şu an kart arıyorum bulamıyorum.

Sıfır 1060 gaming x 2300 lira civarında. 1450 liraya gtx1060'ın 3GB modeli bile alınmıyor.

Ekim 2016'da amazon.com'dan Evga GTX1070 FTW almıştım. Kargo ve vergisi dahil 535$ ödemiştim. Yine net hatırlamıyorum ama 1560-1600 liraya tekabül eden bir tutar çıkmıştı cebimden. 1600 lirayı geçmediğine eminim. Tabi o zaman dolar da düşüktü.
    http://i.prntscr.com/z5FMV65AScyTQZRWT4OUrw.png

Kartı aldıktan 1 hafta içinde, EVGA'nın termal padlerle ilgili bir olayı patladı. Hatırlayanlarınız vardır. O yıl üretilen 1070'lere termal pad koymadıkları için baya olay olmuştu. Ben de amazon desteğe bağlanıp durumu anlattım. Amazon da yine yapacağını yapıp, tutarın 100 lirasını iade etti. Kart bana 1500 liraya gelmişti. (O zamanlar yurtiçinde 1070'lerin fiyatı 1900-2000 TL civarındaydı.)

Neyse 2017 mayıs ayında, macbook alacağım diye kartı satmaya karar verdim. Kartı forumdan bir arkadaşa 1500 liraya sattım.

Bilin bakalım ne oldu? Kartı sattıktan 1 hafta sonra mining muhabbeti patladı ve piyasada kart bulmak imkansız hale geldi. 1500 lira olan GTX1070 piyasası bi anda 1800-1900 liraya çıktı. Hem de bir hafta.

Ve yine GTX1060 olan ekran kartımı 2 ay önce sattım ve şu an tekrar ekran kartı arıyorum. Yine piyasa uçtu. Bende bir cenabetlik var ben eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FunctionDie -- 31 Temmuz 2018; 21:54:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunctionDie

http://i.prntscr.com/vAcX7V3cT_CJre-TdtCiSg.png

Haziran 2017'de gaming x plus modelini 1450 TL'ye almıştım. O zaman MSI'ın para iadesi kampanyası (cashback) vardı. Tutarı tam hatırlamıyorum ama, 100-150 TL civarı bir iade almıştım. Kart bana 1300 liraya gelmişti. Bir de normal gaming x değil, plus olan modeliydi .Şu anda plus olanı zaten piyasada yok sanırım. Kartımı geçen ay 1600 liraya sattım.Şu an kart arıyorum bulamıyorum.

Sıfır 1060 gaming x 2300 lira civarında. 1450 liraya gtx1060'ın 3GB modeli bile alınmıyor.

Ekim 2016'da amazon.com'dan Evga GTX1070 FTW almıştım. Kargo ve vergisi dahil 535$ ödemiştim. Yine net hatırlamıyorum ama 1560-1600 liraya tekabül eden bir tutar çıkmıştı cebimden. 1600 lirayı geçmediğine eminim. Tabi o zaman dolar da düşüktü.
    http://i.prntscr.com/z5FMV65AScyTQZRWT4OUrw.png

Kartı aldıktan 1 hafta içinde, EVGA'nın termal padlerle ilgili bir olayı patladı. Hatırlayanlarınız vardır. O yıl üretilen 1070'lere termal pad koymadıkları için baya olay olmuştu. Ben de amazon desteğe bağlanıp durumu anlattım. Amazon da yine yapacağını yapıp, tutarın 100 lirasını iade etti. Kart bana 1500 liraya gelmişti. (O zamanlar yurtiçinde 1070'lerin fiyatı 1900-2000 TL civarındaydı.)

Neyse 2017 mayıs ayında, macbook alacağım diye kartı satmaya karar verdim. Kartı forumdan bir arkadaşa 1500 liraya sattım.

Bilin bakalım ne oldu? Kartı sattıktan 1 hafta sonra mining muhabbeti patladı ve piyasada kart bulmak imkansız hale geldi. 1500 lira olan GTX1070 piyasası bi anda 1800-1900 liraya çıktı. Hem de bir hafta.

Ve yine GTX1060 olan ekran kartımı 2 ay önce sattım ve şu an tekrar ekran kartı arıyorum. Yine piyasa uçtu. Bende bir cenabetlik var ben eminim.
    Abdest almaya başlamadan önce "Niyet ettim Allah rızası için abdest almaya" diye niyet ederiz.

Elleri yıkama
    "Eûzübillahimine şşeytanirracim-Bismillahirrahmanirrahim" Önce eller bileklere kadar ve parmak araları da ovuşturularak üç defa yıkanır.

Ağza su verme
    Sağ elimize üç defa su alarak ağzımıza veririz. Her su alışta ağzımızı çalkalayarak ağızdaki suyu dökeriz.

Buruna su verme
    Tekrar avucumuza su alarak üç defa burnumuza veririz. Sol el ile de sümkürür temizleriz.

Yüzü yıkama
    Sonra iki avucumuza su alarak saç bitiminden çene altına kadar yüzümüzü üç defa yıkarız.

Sağ kolu yıkama
    Önce sağ kolu dirsekle beraber üçer defa yıkarız.

Sol kolu yıkama
    Sonra sol kolu dirsekle beraber üçer defa yıkarız.

Başı mesh etmek
    Sağ elimizle başımızın dörtte birini mesh ederiz. Yani sağ elimizi ıslatıp başın dörtte birini sıvazlayarak ıslatırız.

Kulakları mesh etmek
    Her iki eli de ıslatıp serçe parmaklarımızla kulaklarımızın içini mesh ederiz. Kulakların arka kısmını ise baş parmaklarımızla mesh ederiz.

Boynu mesh etmek
    Sonra baş ve serçe parmaklarımızı kullanmadan işaret, orta ve yüzük parmaklarımızın dışı ile boynumuzu da mesh ederiz.

Ayakları yıkama
    Ayaklara gelince, parmaklardan başlayarak önce sağ sonra sol ayağımızı topuk kemiği ile beraber üçer kez yıkarız.

Ayaklarımızı yıkarken parmak aralarımızın iyice yıkanmasına dikkat etmemiz gerekir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.