Şimdi Ara

GTX 1050 Ti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben Vatana gittim ve adamla konuştum kasamı götürdüm orda taksınlar diye GTX 1050 ti almaya karar verdim. Fakat adam bu anakartla ekran kartı darboğaz yapar dedi ben forumlarda araştırdığımda ise darboğaz olmayacağını duymuştum konuyu açıklığa kavuşturmak istedim yardımcı olabilirmisiniz?Alt tarafta resimi göndereceğim anakartımıda bilgisayar özelliklerimide teşekkürler.
    Anakart:
    GTX 1050 Ti
    Diğer bilgisayar özellikleri:
    GTX 1050 Ti

• o işlemcide o ekran kartı darboğaz yaparsa 1080ti için işlemci şuan için piyasada yok demektir.
  • cehester kullanıcısına yanıt
    Adam anakartta darboğaz yapar dedi zaten onu soruyorum ben.
  • O değilde şu vatana eleman alırken nasıl bir sınav yapıyorlar bu nasıl bir cehalettir

Hocam gtx 1050 ti rahat takarsin psu düşükse 400 500 watt kaliteli psu öneririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah babacım bende 300 watt psu var önerebileceğin fazla pahalı olmayan bi psu varsa yarın çakayim yanına ekran kartının.
  • BerkayBbbb B kullanıcısına yanıt
    anakartın darboğaz yaptığınıda ilk kez duyuyorum, K serisi anakart alıpta 4770 almanız garip olmuş.
  • BerkayBbbb B kullanıcısına yanıt
    Yani 300 de yeterli gelebilir diye düşünüyorum ama yinede riske atıp sistemden olma zalman 400 watt olabilir corsair Vs450 de iyidir

• cehester kullanıcısına yanıt
    Ben toplamadım ya hazır aldım.
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Vatan bilgisayarda bulabileceğim ucuz bir psu önerebilirmisiniz peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkayBbbb -- 20 Ocak 2018; 0:53:31 >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-litepower-450w-guc-kaynagi.html buyrun hocam

• Dostum anakart a bios update yapman gerekiyor güncel bios olmadan ekran kartını takma ki bios da güncel degil 2013 en güncel olanı indir yap sonra 1050ti tak

Bide power degişicek 500 lük bakıcaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakartla ekran kartı darboğazını ilk defa duyuyorum

• Muhtemen pci slotu ile ilgili soylenmis bir soz. 1050 ti 3.0 i destekler sizin anakartinizda 2x16 var. Aradaki kayip ne kadar olur derseniz 100 de 1 2 ya olur ya olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik vatan çalışanı ve bilgisizliği işte. 1050 ti ı eski 775p anakartlarda bile kullansan sıkıntısız verim alırsın pci yuvası 1.0 değilse hiç bir sorun olmaz ki 2.0 ve 3.0 ın farkı da %1 dahi fark etmez.
  • Vatanda çalışanlardan tavsiye almayı acilen bırakmalısın.
  • altak altak stajer denk gelmiş sana anakart darboğaz yapması ilk defa duyuyoruz.
  • vatan ne diyorsa doğru olan tersidir mutlaka bunu bilir bunu söylerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.