Şimdi Ara

Gtx 1050 ALINIRMI ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçtiğimi günlerde rx 480 imi sattım memnundum ama piyasa malum kara borsa.1050 tl ye aldığım Msı gaming x rx 480 8 gb ı
    ı almıştım 3 ay kullandım şimdi 1600 e sattım 550 tl kar oldu.sadece bu kara yeni bir ekran kartı almak istiyorum. .pc im şu an entegre grafik ile çalışıyor.Öyle aman aman bir ekran kartıda almak istemiyorum. gtx 1050 tavsiye edermisiniz yada daha iyisi varsa onlardan bir yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak Yovyov -- 24 Haziran 2017; 0:54:25 >

• Şu olabilir;http://www.eksenbilgisayar.com/asus-expetion-ex-gtx1050-o2g-gtx1050-2gb-128-bit-ekran-karti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklentin nedir? 550 lira aşılmayacaksa alınır. Monitör freesync ise rx 460/560 4gb al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Beklentin nedir? 550 lira aşılmayacaksa alınır. Monitör freesync ise rx 460/560 4gb al.

Beklentim aslinda pc imde yinede bir ise yarar kart bulunsun.bosu bosuna saglam pc ziyan olmasin diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Freesync'in abartılacak bir yanı yok. Ben de senin yaptığın gibi 1650ye sattım sonra 1050ti aldım içime sinmedi iade edip 950 liraya 1060 3gb aldım. Rx480i de 1016tl ye almıştım ocakta. Yani yaklaşık 300 liraya 1060 3gb sahibi oldum. Freesync işine gelirsek, nvidia settingsten fast sync açıp oyun ayarlarından da vsync aktif ettiğinizde freesync ile hicbir farki kalmıyor. Akıcılık vs aynı. En azından ben gözle farkedemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

şöyle bi şey buldum ben de. sizce nasıl?

http://www.hepsiburada.com/msi-gaming-x-nvidia-geforce-gtx-1050-2g-128bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-gtx-1050-gaming-x-2g-p-HBV000002AM59

Kardesim o fiyata gtx 1050ti alinir pahali yani.

• Burak Yovyov kullanıcısına yanıt
    gt1030 al bence yada gtx1050ti ,gtx1050 hem kırpılmış hemde 2gb vrami var :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overclockmanyagı -- 24 Haziran 2017; 16:26:24 >
  • GTX 1050 Ti alınır.

• f/p oranı yüksek bi 1050ti bulun da alalım o zaman :)
  • Amazondan gtx 1050 ti alabilirsin gecenlerde gigabyte modeli 500 tl civarina dusmustu 550tlye suan ikinci el bolumunde satiliyor.

• almamater kullanıcısına yanıt
    fast sync berbat bir şey. eğer freesync de öyleyse...
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Evet bende büyük hayal kırıklığı yapmıştı freesync. rx 480 ardından samsung 24cf390 freesync monitör almıştım 72hz. Derinlemesine araştırdığımda da vsync ile birlikte kullanılması gerektiğini öğrenmiştim. akıcılık olarak dediğim gibi freesync + vsync ile fastsync + vsync arasında herhangi bir fark ben göremedim.
    rx 480 aldıktan hemen sonra kardeşimin pc'ye de 1050ti almıştık, 60hz monitör kullanıyor o, onda da fastsync + vsync kombinasyonunu denemiştim ve "ulan freesync hakkaten bir işe yaramıyor" demiştim kendi kendime.

belki de benim farkedemediğim bir durum bu, bilemiyorum ama gözlemim bu yönde.
  • 1500 tlye gtx 1070 var amazonda 1050 mutlu etmez seni rx480 den sonra

• almamater kullanıcısına yanıt
    Aktif oldugundan emin misiniz? Çok fazla ovuldu cunku bu teknoloji

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    tabiki eminim. o kadar para bayıldıktan sonra tüm ayarları olması gerektiği gibi yaptım. freesync olayı şöyle, belli bir fps bandında freesync görevi üstleniyor, bu bandın dışında vsync görevi üstleniyor. ben başlarda vsync kapalı deniyordum, sonuçta freesync var ne gerek var vsync'e diye de meğersem çalışma mantığı öyle değilmiş.
    aynı şekilde fastsync denediğimde de ben kendi monitörümde freesync ile aynı kaliteye ulaştım. yine 72hz yine 72fps ve yırtılma vs gibi şeyler kesinlikle yok ve aynı şekil akıcı.
  • Bütçe 550 tl ise üzerine 130 tl daha ekleyip GTX 1050 Ti alabilirsin.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=11419
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.