Şimdi Ara

[Kampanya Uzatıldı] GTX 1050, 1050 Ti ya da 1060 Ekran Kartı Alana Rocket League Oyunu Hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
3.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30 Mayıs 2017 Salı - 25 Eylül 2017 tarihleri arasında GTX 1050, 1050 Ti ya da 1060 grafik kartları, GTX 1050 masaüstü bilgisayar, GeForce GTX 1050 Ti masaüstü bilgisayar, GeForce GTX 1060 masaüstü bilgisayar, GTX 1050 dizüstü bilgisayar, GTX 1050 Ti dizüstü bilgisayar, GTX 1060 dizüstü bilgisayar satın alan kullanıcılar hediye Rocket League oyun kodunu satın aldığı firmadan temin edeceklerdir. Hediye oyun kodu, yukarıda yazan grafik kartına sahip bir bilgisayardaki GeForce Experience uygulaması aracılığıyla alınmalıdır.

Daha ayrıntılı bilgi, hüküm ve koşullar için;http://www.nvidia.com.tr/graphics-cards/geforce/pascal/rocket-league-bundle/

**Konuyu sırf oyun için kartı alacaklara değil, zaten bu kartları alacaklar var ise bilgilendirme amaçlı açtım. Zaten pahalı bir oyun değil. Fiyatı 31 TL. Yine de bu kartlardan herhangi birini ve ya bu kartlardan birine sahip notebook alacak olanlar var ise oyunu da hediye almış olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 11 Ağustos 2017; 3:15:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Zamanında ilk çıktığında gidip gtx 1060 aldım. Ne kadar sağlam ve güzel oyun varsa hepsini 1070 ve 1080 kullanıcılarına verdiler. Şimdi de 1060 kullanıcılarına oyun dağıtmaya başladılar. Gel de sövme.
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    29 Mart 2017 - 09 Mayıs 2017 arası Gtx 1060, Gtx 1070, Gtx 1080, Gtx 1080 Ti alanlara For Honor ve Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands oyunları da ücretsiz verildi. Ama tabi ilk zamanları böyle Gtx 1060 için pek bir şey yoktu evet. Gtx 1070 ve Gtx 1080 için Watch Dogs 2 ve Gears OF War 4 verilmişti.

• Pahaliylen almak suç anasını satayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam dostlar 3 gün önce vatandan gtx 1060 almıştım şimdi oyunu nasıl indiriyoruz tam olarak ? alırken vatandanmı istemeliydim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saintvicious22 kullanıcısına yanıt
    Evet, Vatan 'dan isteyin. Bir de hangi marka-model aldınız?

• arkadaşlar merhaba bilgisayarımın özellikleri şunlar:
    Intel(R)Core(TM)i3-4150 CPU @ 3.50 GHZ
    Yüklü Bellek:4,00 GB
    İşletim sistemi:Win7 SP1
    Ekran kartı:intel HD4400 2GB

MEVCUT EKRAN KARTI İLE GTA 4 NFS MW VS KASIYOR.SİZCEBU İŞLETİM SİSTEMİNE GÖRE HANGİ EKRAN KARTINI ALMALIYIM?
  • tt551453 kullanıcısına yanıt
    Benzer bellekten en az 4Gb daha alın. Alabiliyorsanız 8Gb ilâve edin. Bir de Rx460/560 ekran kartı alın. Tabii bütçe ve psu yeterli ise.

• techniquest35 kullanıcısına yanıt
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx1060-gddr5-3gb-192bit-nvidia-dual-geforce-dx12-ekran-karti.html

• Saintvicious22 kullanıcısına yanıt
    3Gb modele o parayı vermeseydiniz keşke. Pahalı olmuş.

• techniquest35 cevabınız için teşekkürler.Ben kısaca özet geçeyim.Bilgisayar işlerinden hiç anlamıyorum.Elime bir bilgisayar geçti(yukarıda bilgilerini girdiğim cihaz).Bilgisayarı kullanmaya başladığımdan bu yana yüksek performans alamıyorum hem oyun açısından hem normal bilgisayar kullanımı açısından.Bir sorum daha olacak;
    Bilgisayarımda ddr3 4GB ram varmış.Bilgisayarımın hem oyun hemde normal bilgisayar kullanım performansını yükseltmek için kaç gb ram ve hangi ekran kartını almalıyım? (Bütçe çok yüksek olmazsa sevinirim :))
    Monitör ve psu nedir?

Bu kasanın içerisinde psu büyük ihtimâl epey kalitesizdir diye düşünüyorum.

• peki ne yapmamı önerirsiniz internet sitesinde 300w yazıyor ama ne yapmalıyım?
  • http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx1060-3gb-oc-gddr5-192bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html bu kartı aldım vatana sordum sizmi veriyorsunuz felan diye nvidiaya mail atın faturayı felan,dediler nasıl alıyoruz tam olarak ?

• **Teklif sadece yetkili ETAIL ve Perakende iş ortakları tarafından sunulur ve sadece GeForce Experience müşterisi tarafından kullanılabilir.

Siz aldığınız yerden istiyorsunuz. Aldığınız firma da kendisi Nvidia 'dan istekte bulunup size veriyor kodu. Birkaç arkadaş bu şekilde aldı. (İnventus, İtopya, Eksen vs.)

Şuradan ayrıntılı şartları okuyabilirsiniz;http://www.nvidia.com.tr/graphics-cards/geforce/pascal/rocket-league-bundle/

Edit : Ayrıca 3Gb karta 1.200 TL. vermeseydiniz çok iyi olurdu. Bir diğer sıkıntı da kartı 1-2 gün evvel alsaydınız 60 TL. para iâdesi alma hakkınız olurdu MSI tarafından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 1 Temmuz 2017; 15:20:49 >

bu fiyat bandında ne alabilirdimki başka ? kart iyi değilmi ?

• O fiyata Amazon 'dan 6Gb Gtx 1060 rahatlık ile alınır. TR 'de ise 220 TL. fazla vererek bunu alabiliyorsunuz;https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=8717

Kartların fiyatlı bu denli artmadan önce bu kart ta 1.202 TL. idi İnventus 'ta :)

açıkcası 1000 tl felan ayırmıştım ekran kartına ellerinde fazla model olmadığı için mecbur biraz daha koyup bunu aldım amazondan felan alışveriş yapmadım daha önce pek girişmek istemem o yüzden

,acil ihtiyacım vardı beklemek istemediğimden aldım direk umarım pişman olmam

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.