Şimdi Ara

gtü hazırlık sınavına alınmadım??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet beni bilenler bilir. 2012'de mezuna kalmaya karar verdiğinden beri gtü'ne girmeye çalışan şahıs ben oluyorum. hedefimden şaşmadan her sene 2k geri çekip sıfırıncı olmayı başardım. bugün ise gtü'ne girdiğimi sandığım anda başıma gelen talihsiz anımı anlatacağım. umuyorum ki başka hiçbir gencin benim gibi hayalleri yıkılmaz

bu sene güzel bir sıralama elde edip, aklıma koyduğum her şeyi başarabileceğimi kanıtlayıp üniversiteyi kazandım, ya da yalnızca ben öyle düşünüyormuşum

meğer yalnızca ilk turu geçmişim. yks, düşük IQ sahibi şahısları üniversiteden uzak tutma amacı taşıyan bir aracı görevi görüyormuş. sırada hazırlık sınavı adı altında KGTT (kendini geliştirme tespit testi) temalı bir yarış varmış. ben bunu bilmiyordum işte

sınıfın kapısında pentagon'dan esinlenmiş bir kilit bulunmakta. yalnızca kendi kuantum bilgisayarınız yardımıyla şifreyi kırabiliyorsunuz. aldığım hello world dersleri bu konuda pek yardımcı olamadı maalesef

derken başka birisi şifreyi kırıp içeri girdi. kapı aralığından içeri baktığımda ise tamamen başka bir dünyayı izliyormuşum gibi hissettim. zaman sıçramalı uzay kapsülleri, mocha kaynatan parçacık hızlandırıcıları, cep boy nükleer santraller... en önemlisi ise, içeride kimse dilimizi konuşamıyordu, yalnızca programlama dili ile iletişim kurmaya izin veriliyordu! henüz bir embriyo iken milyarder aileleri sayesinde programla öğrenip kendini geliştiren tiplerle doluydu içerisi

daha sonra bir eğitim görevlisi yanıma yaklaşıp şifreyi kırmam gerektiğini, aksi halde içeriyi gözetlememin dahi yetkim dışı olduğunu söyledi. abi neo gibi giyinmişti. bilemiyorum, belki de neo'ydu. gözlüklerimi takmayı unutuyorum arada

yapamayacağımı söyledim. o halde bırakın hazırlık atlama sınavını, hazırlık sınıfına bile alınamayacağım söylendi. donup kaldım oracıkta. ben çıkarken steve jobs da içeri giriyordu. beş dakika sonra ağlayarak dışarı koştu. işte o an anladım, gerçekten de her yiğidin harcı değilmiş gtü'ne girebilmek

bundan sonra ne mi yapacağım? hayattaki tek amacım olan gtü'ne sert bir giriş hayallerim için çalışmaya ve kendimi geliştirmeye devam edeceğim. siz siz olun, kendi programlama dilinizi yazabilecek potansiyele ulaşmadan tercih listenize gtü'nü eklemeyin. hayırlı günler dilerim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.