Şimdi Ara

GTÜ CENG GELMEYECEK GİBİ BAŞKA HANGİ ÜNİVERSİTELERİ TAVSİYE EDERSİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
3 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar 15509 sıralamam var ancak malum GTÜ ceng çok yükselişte olan bir bölüm geçen sene 20900 ile kapatmasına rağmen gelme ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyorum. Sizce GTÜ'nün   sıralaması bu yıl kaç olur tahminleriniz nelerdir? ve GTÜ   dışında Ankara Üniversitesi Ceng düşünüyorum sizce nasıl bir bölüm ve başka üniversite tavsiyeleriniz varsa nelerdir? Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benjangel -- 15 Ağustos 2021; 2:10:51 >

|
    |
  • illa sadece ceng yazacaksan listen şöyle olsun

iyte

gtü

bilkent ctis

ege ceng

• thevictorious kullanıcısına yanıt

Ege'yi yazmayı düşünmüyorum %100 İngilizce olmadığından. Ankara ceng'in sıralaması iyi onu neden önermediniz?

• Gtü rahat gelir

• benjangel kullanıcısına yanıt

ankara üniversitesi çok güzel bir yer değil, belirli bir ekolü ve yerleştiği alan yok; mesela odtü savunma sanayidedir, gebze sanayidedir, ege bankacılıktadır vs, ayrıca %30-%100 olayı da farklı değil ama siz bilirsiniz

• gtüne girersin hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Konudan kısmen bağımsız, Gebze'de deprem riski ne durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTÜ gelmiyorsa bir de BOUNa bak hocam en az GTÜ kadar iyi orasi da

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Deprem her sene gecikiyor üniversiteler açılmadan olsun bitsin diyor bir yanım . Deprem sırasında üniversitedeyseniz çok şanslısınız . Çünkü binalar az katlı ve dayanıklı . Gönül ister deprem olmasın diye ama malesef büyük marmara depremi olacak . Geçmişte olan depremde adalar gebzeden kopmuş deprem o coğrafyanın kaderi .

Gelelim 15kdan gelir mi . +5 kontenjan artışı var ve gebzeye gelene kadar kaç tane kişinin bilgisayar yazacağı ve hangi sıralamada yazacağı önemli bence 17-18 gibi 3-4k en fazla atar. Yani size gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtü ceng 17k ile kapatıcak

• richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.