Şimdi Ara

GTÜ CENG BU SENE KAÇLA KAPATIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• geçen sene puan türleri birleşti bu sebeple tercihler ilk kez tekli düzende yapıldı ve atılımlar ceng'deki özellikle bu sebeple 5k civarı tamamında oldu . şimdi bakınca bir üni ilk 30 binde yeniden 5k ileri atması gerçekçi durmuyor. yani siz ne yaparsanız yapın boğaziçi 70-80 öğrenciyi ilk 100den almayacak ortalama 500den alacak yine . itu odtu de aynı şekilde . şimdi kontenjanlar da belli cenge bir yükseliş var ama 27bin öğrenciden tıp yazacakları gtünün önündeki tıpları çıkınca geriye 12 bin öğrenci kalıyor . bu 11bin öğrencinin gidecekleri yerlerde odtu boğaziçi itunun temel bölümleri falan var . kafadan zaten 2bin kişi daha eleniyor. şimdi düz hesap gtünün genel ivmesi bu arada 19-22liklerinin olduğu ama 15ten falan da girecek olan ve 24 25e kadarda alımı olacak şekilde çıkar. çok düz olarak yaklaştım ama 2-3k bile bu sene için çok çok fazla ilerleme olur. ve 2-3k ilerleme başarıdır.
  • 22 felan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1k

• 17k-22k arası

• Geçen sene kaçtı?

• İlk 100 dışındakiler giremez diye duyuru yapmışlardı en son

• Hocam aytden 78.25 net yapamadıysanız giremessiniz👍👍

• 9k

• 20kyı bulur bence
  • Maks. 26k

Sınırına ulaştı ege geliyor arkadan hacettepenin ytüyü geçmesi gibi olacak

• 24k

• ekanosfer456 kullanıcısına yanıt
    Sanmam hocam Ege bu sene sollayamaz GTÜ yü ikiside 3k öne çeker tahminen

• totex58 kullanıcısına yanıt
    Hocam taü bilgisayarın istatiği var telegramdan attılar 100 150 küsür girdi var sıralama 23k olmuş (24k geçen sene) ha reelde biraz daha ilerler ama aşırı bir ilerleme gelmez benim tahminimce

• geçen sene puan türleri birleşti bu sebeple tercihler ilk kez tekli düzende yapıldı ve atılımlar ceng'deki özellikle bu sebeple 5k civarı tamamında oldu . şimdi bakınca bir üni ilk 30 binde yeniden 5k ileri atması gerçekçi durmuyor. yani siz ne yaparsanız yapın boğaziçi 70-80 öğrenciyi ilk 100den almayacak ortalama 500den alacak yine . itu odtu de aynı şekilde . şimdi kontenjanlar da belli cenge bir yükseliş var ama 27bin öğrenciden tıp yazacakları gtünün önündeki tıpları çıkınca geriye 12 bin öğrenci kalıyor . bu 11bin öğrencinin gidecekleri yerlerde odtu boğaziçi itunun temel bölümleri falan var . kafadan zaten 2bin kişi daha eleniyor. şimdi düz hesap gtünün genel ivmesi bu arada 19-22liklerinin olduğu ama 15ten falan da girecek olan ve 24 25e kadarda alımı olacak şekilde çıkar. çok düz olarak yaklaştım ama 2-3k bile bu sene için çok çok fazla ilerleme olur. ve 2-3k ilerleme başarıdır.

• 20-22 arası bence

• 1.+TÜBİTAK DERECE

• 18-19k
  • 23.437

• nasıl ilk kez yapıldı? 2018 tercihleri de aynı şekilde olmadı mı? bence olay tamamen bilgisayarın popüler hale gelmesiyle alakalı ve gtü'nün de bu sene büyük bir sıçrama yapacağını düşünüyorum geçen sene bıraktığı yerden

• hfbcitir H kullanıcısına yanıt
    Sanmam bilgisayar doruklarını gördü ivmesi daha yukarı çıksa dahi ki ben hesabımda tıptan 2k daha verdim ona rağmen böyle... 24 çok olası 22 beni süpriz eder 25 te en üst seviyesi kalır daha da oynamaz sonraki yıllar 20-25k bandında olur tercihlere göre ama aralığı bu . Fazlası değil .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.