Şimdi Ara

GTU Bilgisayar Muhendisligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar . Ygsde bekledigimden cok kotu bir sonuc almam uzerine uni arayislarina basladim . En uygun uni Gtu gozukuyor . Lysde kotu gecerse burayi yazacagim hatta 30 k civari bile gelse burayi yazabilirim o derece canim cekiyor Forumdaki konulari , baska forumlari , bloglari hepsini arastirdim okudum . Youtubede videolari izledim . Birazda ilk agizdan (mezun veya orada okuyan ogrencilerden ) veya bolum hakkinda bilgisi olanlardan bilgi almak istiyorum . Bu bolumu hedefleyenler neden hedeflediklerini belirtirlerse sevinirim . Iyi forumlar , iyi calismalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıralamasız kaç hocam ben de gtu düşünüyorum

• olum uplama şunu bende gebze istiyom teşvik etme milleti :Ddd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hygiei4 -- 2 Nisan 2016; 21:35:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaysoner22

olum uplama şunu bende gebze istiyom teşvik etme milleti :Ddd

Oo reyiz haberleselim tercihlerden sonra

Muallakta kaldim knk uplayacam konuyu . Brn upladikca sen daha fazla lys kas garanti olsun bolume girmek

• quote:

Orijinalden alıntı: CLloyd is real

quote:

Muallakta kaldim knk uplayacam konuyu . Brn upladikca sen daha fazla lys kas garanti olsun bolume girmek

Gebze elektronik istiyorum bende gelirse giderim ama bölüm hakkında en ufak fikrim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: cowpuncher

Sıralamasız kaç hocam ben de gtu düşünüyorum

50 binden almis gecen sene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CLloyd is real -- 2 Nisan 2016; 21:52:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gbresice

quote:

quote:

Gebze elektronik istiyorum bende gelirse giderim ama bölüm hakkında en ufak fikrim yok

Hayatinin en buyuk hatasini yapiyosun . Dersten arta kalan zamanlarda arastir universiteyi derim :)

• Upload

• Yanında meslek lisesi var,gidiş yolu uzak,Gebzeye gitmek istiyorsan otobüsle 20 dakika yol gideceksin felan filan dış çevresi az çok böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Yanında meslek lisesi var,gidiş yolu uzak,Gebzeye gitmek istiyorsan otobüsle 20 dakika yol gideceksin felan filan dış çevresi az çok böyle

Yaninda derken okulun cevresinde mi yoksa kampuste falan mi anlamadim ? Belali tipler var mi unili olacagiz ama can bu sonucta buyudukce fazladan bir tane daha kazanmiyoruz

Yurtta kalirim buyuk ihtimalle 15 dk mesafede galiba guzel bi kyk yurdu varmis . Kadikoy taksim 1 saat mesafedeymis .

Cevrede kafe vs. zaman gecirmelik yerler var midir ?

• Yürüyerek gidebileceğim kadar uzakta çevresi kötü değil ama çok bir şey beklemeyin. Benimde hedefim orası.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Yanında meslek lisesi var,gidiş yolu uzak,Gebzeye gitmek istiyorsan otobüsle 20 dakika yol gideceksin felan filan dış çevresi az çok böyle

Yaninda derken okulun cevresinde mi yoksa kampuste falan mi anlamadim ? Belali tipler var mi unili olacagiz ama can bu sonucta buyudukce fazladan bir tane daha kazanmiyoruz

Yurtta kalirim buyuk ihtimalle 15 dk mesafede galiba guzel bi kyk yurdu varmis . Kadikoy taksim 1 saat mesafedeymis .

Cevrede kafe vs. zaman gecirmelik yerler var midir ?

Yanyanalar liseyle, okula giderken lisenin önünden geçiyon 2 dakika sonra üniye varıyon,yakınlarda kafe felan yok kafeye gitmek için bi 30 dakika yürüyecen,yakınlarında çay ocağı,pastane var oturulacak yer olarak başka bişey yok

• ygs siralamaniz kaç

• Insallah kazanirsiniz hocam

@Gurney5

Kampus ici nasil hocam . Halisaha olsun tenis kortu olsun durumu nasil , rahatca girip cikabiliyor muyuz ? Spor salonu var mi ?

@Kral.

60klarda siralanam , seninki ?

@berkaysoner22

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CLloyd is real -- 3 Nisan 2016; 0:34:16 >
  • quote:

Insallah kazanirsiniz hocam

@Gurney5

Kampus ici nasil hocam . Halisaha olsun tenis kortu olsun durumu nasil , rahatca girip cikabiliyor muyuz ? Spor salonu var mi ?

@Kral.

60klarda siralanam , seninki ?

@berkaysoner22

Ben Gtu gitmicem evimin yanında diye tavsiyeler verdim

• Tesekkurler
    @Kral.

Upload

• Kardes fazla bişey bekleme bence sıralaması da yükselecek gibi duruyor 40binlere düşer

• quote:

Orijinalden alıntı: cowpuncher

Kardes fazla bişey bekleme bence sıralaması da yükselecek gibi duruyor 40binlere düşer

Suan sinava girsem min 30 k yaparim sen icini ferah tut kardesim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CLloyd is real -- 3 Nisan 2016; 14:06:04 >
  • CLloyd is real C kullanıcısına yanıt
    :D inşallah ama sen yanlış anladın her sene yükselecek deniyor gtunun sıralaması hep aynı kalıyordu ama bu sene yükselecek bence

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.