Şimdi Ara

GTPLANET ÜYELERİ BURAYA LÜTFEN !!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar GTPlanet.net forumuna üye olan arkadaşlarımda bir ricam olacak. Aşağıda linkini vermiş olduğum konuda bir oylama var . Bu oylama Fanatec in yeni direksiyon sistemini test etme imkanı sağlayacak. ÜYELİĞİ OLAN ARKADAŞLARDAN ricam bana oy atmaları . LÜTFEN YENİ ÜYELİK AÇIP OY KULLANMAYALIM . ÇÜNKÜ BU OYLAR SAYILMIYOR İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Oyu MATKAP a kullanıyorsunuz ( Eskilerden kalma nickimiz )

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=249735

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 10 Nisan 2012; 10:34:44 >

• Arkadaşlar mümkünse oy verelim arkadaşa tabi o da sitemizin reklamını yapar artık
  • Ben verdim Gt5 yok henüz ama alıcam diye üye olmuştum siteye,oyunu alana kadar bir işe yaradı en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Immolatıon -- 10 Nisan 2012; 11:12:30 >
  • Hüsnü oylar eşit mi şu an.
  • Oylar eşit değil. Görüntüde eşit fakat benim oyların yaklaşık 12 tanesi yeni üyeden. Oylama başladıktan sonra üye olanların oyları sayılmayacak. Yani ben şu an 15 oydayım Yaw nerde eski GT ciler . GTPlanetten çıkmayan adamlar hadi beyler
  • Peki diğer kapıştığın üyenin oylarından haberin var mı?Belki onunda yeni üyeden gelen oyları vardır..
  • Ne yarışması bu :p
  • Oy sayısının üzerine tıkladığında detaylar çıkıyor . Oyların hepsi sağlam

http://www.gtplanet.net/forum/poll.php?do=showresults&pollid=9094

Oylama Fanatec in yeni direksiyon sistemi ile alakalı. Oylamayı kazanan kişi yeni seti test edecek ve inceleme yazısı yayımlayacak. İsterse bu sete %50 indirimle sahip olacak.

Set bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 10 Nisan 2012; 11:39:47 >

• Güncel diyelim. Yok mu GTPLANET üyesi
  • Yok mu arttıran :) oylar iyi gidiyor
  • Evet silinecek oylar belli oldu . 10 tane oyumuz geçersiz. Şu an oylar 32 ye 21 . Yok mu eski üye tıkandık yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 11 Nisan 2012; 10:19:19 >
  • Kardeş diğer sitelere de ilan aç, merlinin kazanına filan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Kardeş diğer sitelere de ilan aç, merlinin kazanına filan...

Orada üyeliğim yok maalesef. Ama oradan ekstra birşey çıkacağını sanman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Kardeş diğer sitelere de ilan aç, merlinin kazanına filan...

Orada üyeliğim yok maalesef. Ama oradan ekstra birşey çıkacağını sanman.

Senin üye olduğun başka siteler yok mu? **** filan var onlara da bak, ne bileyim facebook a filan yaz...
  • Forumdaki üyeleri tükettik galiba. GTPlanet ten de bazı destekçilerimiz oldu fakat şu gidecek 10 tane oy yaktı bizi valla. Yine sesleniyorum . Nerede eski GT ciler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Forumdaki üyeleri tükettik galiba. GTPlanet ten de bazı destekçilerimiz oldu fakat şu gidecek 10 tane oy yaktı bizi valla. Yine sesleniyorum . Nerede eski GT ciler

oyungezere baktın mı hüsnü?
  • Yok valla bakmadım. Orada üyelik vardı ama ne oldu acep Face ten yazdım. Bakalım geri dönüş olacak mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 11 Nisan 2012; 17:54:50 >
  • Benim de üyeliğim var sanıyordum ama ne yazık ki yokmuş. Set çok hoşuma gitti, umarım kazanırsın.

Edit:http://www.techturkey.com/forum/gran-turismo/

Birkaç ay önce gt ile ilgili burayı görmüştüm. Hala aktifler sanırım. İstersen buraya da konu aç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No-One -- 11 Nisan 2012; 18:31:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.