Şimdi Ara

GTA5 ulta gerçekçi grafik modları listesi 'özel video'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
7
Favori
1.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yapmayı deneyeceğim ama bir keresinde sadece araba yüklemiştim oyuna girdiğimde 4-5 gblık patch atıp benim değiştirdiğim dosyaları eski haline çevirmişti yine öyle olur mu ki :)

• ağlayarak vice city'de nuttertools yazıp etrafı taradım.
  • Oyun olmuş GTA 5.5
  • GT5 - NFS karisimi, güzel olmus dogrusu..
  • aslında çok araştırdım fakat birde sizden duymak isterim, oyuna sadece single player için mod eklersek banlanma gibi bir durum söz konusu olurmu?

• Gtx 1070 1080 düzeyinde bir ekran kartın varsa tüm grafik ayarlarını kökleyip ( advanced grafiklerde dahil ) hayvan gibi görsellik alıyorsun oyundan. Bu modları yüklemenin ne alemi var şimdi.Haaa, 3 4 sene geçer aradan, grafikler eskimeye başlar o zaman yapılır bu modlar.Bence gta 5 günümüzün görsellik standartları için fazlasıyla yeter

• İnsanlar halen başarısız.

• sadece araba patch ini kursak yine 16 gb üstü ram ihtiyacımız olur mu acaba? ssd den sanal bellek oluşturmak onu öyle tutmak falan baya bir iş şimdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 23 Kasım 2016; 0:34:33 >
  • Işık olayı sanırım diğer oyunlarda da çok farkediyor.
    Ben Skyrim'e epey texture modu kurmuştum,sonra gerçekçi bir ışıklandırma modu gördüydüm çok fazla bir etkisi olmaz diye kurmamıştım uzun süre.En son bir kurayım hele şunu da dedim.Kurunca oyun bambaşka bir boyuta geçti
    Mod:http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/30450/?
  • Video gerçekten güzel olmuş, zengin olunca ben de oynicam.

• Şu araba paketini yükleyip, oyunu başlatınca oyun dosyalarını tekrar doğrulayıp yüklüyor ve modu siliyor, bu işi nasıl hallediyoruz?

• gta2 de gaz çıkarmak gibisi var mı siz onu söyleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redux mod bundan daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda paylaşmış

• Güzel bi mod incelemesi olmuş, arkadaşlardan da tavsiyeler olacaktır yorumlarda.
    Bir de Witcher 3 mod incelemesi videosu çekerseniz tadından yenmez ;)

• Ulan millet normal oyunu oynadi bitirdi. Ustune modlara gecti. Biz hala daha normalini bile oynayamadik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA5 redux mod var inanılmaz görünüyor. Redux mod ile sanki oyun yeniden inşa edilmiş gibi :)
  • Redux'un üzerine sadece linkteki araç paketi kurulsa dahi oyun yeterince çağ atlıyor. Ben 16 GB ram ile Natural vision ve araç paketi kullandım ama hiç çökme olmuyordu. Redux ile çökme oluyor ama.
  • OzanSRC kullanıcısına yanıt
    Redux mod ile herşey very high ayarda oyunu bitirdim bir kez bile çökme olmaz. Yalnız oyunu ssd üzerinde oynayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.