Şimdi Ara

GTA: Vice City Türkçe Yama 2020 Yayınlandı! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
155
Cevap
17
Favori
41.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun hikaye kısmını 5.5 saatte bitirdim. Teşekkürler hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eline sağlık

• Emeğinize sağlık, harika bir çalışma. Türkçe karakterler için fontun hazırlanmış olmasına da ayrı sevindim :)

• Bu oyuna 2013'de bir arkadaş Türkçe karakterler ile bir yama yaptı sanırsam. Youtube'de vardı videosu. Ama yine de elinize sağlık.

• Bu düzeyde bir yama ilk defa yapıldı. İyi oyunlar.

• mayob II kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• Bu yamayı kullanarak hazırladığım Vice City serisini izlemek isteyenler gelsin:

• mayob II kullanıcısına yanıt

Steam'de Vice City Definitive Edition modu var. Kullanmıyorsan öneririm. Yalnız Türkçe olması için modloader klasörlerinde de gxt ve models dosyaları var. Onları da değiştirmen lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: henrymorgan92

Steam'de Vice City Definitive Edition modu var. Kullanmıyorsan öneririm. Yalnız Türkçe olması için modloader klasörlerinde de gxt ve models dosyaları var. Onları da değiştirmen lazım.

Göz atabilirim, sağ olasın.

• Yamayı kullanarak çektiğim Vice City serisini izlemek isteyenler gelsin. Meşhur helikopter göreviyle uğraşıyorum:

• Bu yamayı kullanarak hazırladığım Vice City serisini izlemek isteyenler gelsin:

• şu yama mı daha da kaliteli yoksa bu yama mı?

• Çektiğim videoları izleyerek anlayabilirsin.

• yamayı indirdimde yamanın dosyasında 388KB diyor buda demek oluyorki bazı kısımları çevirmedi mi? yoksa başka bir sebep mi (mesela french.gxt 457KB)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeratA_314 -- 31 Aralık 2020; 20:14:21 >
  • BeratA_314 B kullanıcısına yanıt

Hayır yamada çevrilmeyen hiçbir kısım yok. Her şey Türkçe.

• tek seferde bitirmiştim, neredeyse hiç bir şey aklımda kalmadı muhakkak oynarım bu yama ile teşekkürler.

• bide "RC" demek remote controlled demek veya "remote controle" demek ama siz niye türkçe çevirmediniz "RC" kelimesini? (eğer yanlış anladıysam kusura bakma)

• bunu vardı heralde bu ne oluyor ben oynamıştım tr

• bide "sniper" kelimesi TDK (türk dil kurulumu) baktım ama "sniper" kelimesi türkçede yokmuş :/ (çoğu türk sniper diyor ve bende farkındayım ama TDK da yok :/)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeratA_314 -- 6 Ocak 2021; 13:33:42 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.