Şimdi Ara

GTA Vice City Stories oynayanlar! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
7.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bitirdim %37 , %40 diyenler ekstra görevleri de yapsın.

Vice Stories'te hangileri bilemiyorum ama ambulans ,taksi gibi görevler oluyor genelde.
  • abi ben yüzde 17deyim.bir bölüm var adamda fotograf makinesi var istenilen yere gidiyoruz photo is good yazana kadar cekiyorum oluyor sonra araba aniden gaza basıp gidiyor 1 yıldır aynı bolumdeyim ne yapacagımıda anlamadım bir türlü anlasam denicem.yardımcı olursanız sevinirim
  • you are too close.Move away from Martinez or you will be spotted. yazıyor yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.PainKiller

hastane arabasına falan binice göreve başla falan var sa onlarda görev oldugu için % olayını arttiriyor ben tamamen bitirdim ama unuttum şu an %100 oluyor yani

Hastane arabası

Ambulans olacak o bro!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yunba53

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.PainKiller

hastane arabasına falan binice göreve başla falan var sa onlarda görev oldugu için % olayını arttiriyor ben tamamen bitirdim ama unuttum şu an %100 oluyor yani

Hastane arabası

Ambulans olacak o bro!!

Neden öyle yazmışım acaba

• yaşlar kaç?
  • bn hiç görev yapmıom şehirde dolaşıom
  • Ben çok güzel gta oynarım
  • arkadaşlar bu görev açılmıyor bende: O,Brothel,Where Art Thou --- (Marty bizden genelev satın almamızı ister.Önce silahçıya gidip bu iş için shotgun alırız.Sonra geneleve gider ve gördüğümüz Cholo Sabreyi patlatırız;Cholo üyelerini öldürürüz ve genelevi satın alırız)
    yardım acillll
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

En son helikopterli bölümde Martinezdi sanırım onu yokettim ve %42.5 te oyun sonu yazıları geldi. Herhalde bitti ama şehirdeki ele geçirdiğim iş yerlerindeki görevleri, ambulans polis ve helikopter görevlerini yapmadım. Bende anlamadım bu farkı :)

RDS kardeş çok ayıp niye spoiler veriyorsun.Şaka yapmıyorum çok ciddiyim.PSP alıcam bir sonraki ay senin yüzünden oyunun sonunu öğrendim
  • eski save dosyasını kabul etmiyor mu bu oyun yahu tekrardan baştan başlamak mı gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: endeleben

eski save dosyasını kabul etmiyor mu bu oyun yahu tekrardan baştan başlamak mı gerek

Kabul etmesi lazim mutlaka.Bu arada bende 46 saat oynadiktan sonra %94.6 bitirebildim oyunu.Yapmadigim 8 unique stunt jump ve 2 yan gorev kaldi.Onlar da cok zor ama :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendeki vice city stories açılmıyor.PSP öylece bekliyor ve çöküyor.
  • Liberty city i bitirdim ben de 51 deyken jenerik girdi.Bütün yan görevleri bitirmen lazım story bittiyse tüm oyunu bitirmek için
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.