Şimdi Ara

GTA V | Xbox One | Ana Konu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
3
Favori
22.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla ben zenmate yi hiç denemedim speedvpn ilede dün gece aldım daha
  • mertkitapci M kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DaR GeLiRLi kullanıcısına yanıt
    Hocam sir maximus bu konuyu bulamayınca yeni gta başlığı açmıştı. Dediğiniz lisye olayınıda yapıyordu her dakka haberde paylaşıyordu. Bu konuyu açan arkadaş geldi ben zaten açmıştım diyip öbür konunun silinmesine neden oldu ama hala bu konuda bir güncelleme yok.
    İlk mesaj hala ilk günkü halinde
    Ben liste olayını ayrı başlık üzerinden oluşturmayı düşünüyorum

• tamamdır hocam ayrıca bilgilendirirsen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordWinchester

Hocam sir maximus bu konuyu bulamayınca yeni gta başlığı açmıştı. Dediğiniz lisye olayınıda yapıyordu her dakka haberde paylaşıyordu. Bu konuyu açan arkadaş geldi ben zaten açmıştım diyip öbür konunun silinmesine neden oldu ama hala bu konuda bir güncelleme yok.
    İlk mesaj hala ilk günkü halinde
    Ben liste olayını ayrı başlık üzerinden oluşturmayı düşünüyorum

+1

• arkadaşlar oyun Aral da 250 tl . spotcularda durum nedir ? ben birkaç spotçuyla iletişime geçtim şu an yok dediler .
  • saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Xbox TR Markette de 250 Liraymış. Böyle olunca, spotçularda da 200'den aşağı olmayacak gibi.
  • Allah gözünü doyursun bu şerefsiz aralın. 250 TL nedir arkadaş?
  • Kutulu almayanlar usa store'dan 60$'a dijital alabilirler. Spotçular ipin ucunu kaçırdı artık. Aral'ı zaten hiç hesaba katmıyorum.
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    quote:

Yeni nesil oyunların fiyatları dünya çapında tepki topluyor!

Dijital oyunların, kutulu oyunlardan daha pahalı olması "Absürtlük" olarak nitelendiriliyor

Konsollar piyasaya çıkalı bir yıl oldu ve tartışmalar halen dinmiş değil. Grafik, performans, kalite genelde kişilere göre değişebilen şeylerdir, sizin için en iyi konsol Playstation 4’tür, bir başkası için Xbox One’dır.

Fakat herkes için geçerli bir tartışma vardır: Fiyatlar. Eh, ülkemizde fiyatlar zaten ateş pahası ama sanmayın ki tek şikayetçi olan biziz.

Amerika ve Avrupa’da birçok oyuncu yeni nesil oyunların hem fiyatlarından hem de dijital/kutulu oyunların farklarından bezmiş durumda.

Kutulama ve daha birçok masraf içeren kutulu oyunların en büyük ve hesaplı alternatifi dijital oyunlar gibi görünüyor. Haliyle insanlar bu versiyonların çok daha ucuz olmasını bekliyor. İşte mesele tam burada başlıyor çünkü birçok ülkede garip bir biçimde dijital oyun fiyatları kutulu olanlardan çok daha pahalı.

Bu büyük fark bu ay çıkan veya çıkacak olan (CoD:AW, AC:Unity, Far Cry 4, vs.) birçok oyunda görülüyor.

Dijital Oyunlar;

Birleşik Krallık: PS4 8.26 Pound, XO 9.62 Pound daha pahalı

Almanya: PS4 1.84 Euro, XO 2.67 Euro daha pahalı

Fransa: PS4 12.51 Euro, XO 15.65 Euro daha pahalı

İtalya: PS4 9.32 Euro, XO 10.71 Euro daha pahalı

ABD: PS4 0.01 Dolar daha pahalı, XO 0.83 Dolar daha ucuz

Görüldüğü gibi, oyunların en çok sattığı ülkelerde böyle bir absürt durum söz konusu. Dijital oyunların çok daha ucuz olması beklenirken, daha pahalı olması, üstüne oyunların da çok pahalı olması dünya çapında tepkileri toplamaya devam ediyor.

MK

• Eski nesil/Yeni nesil karşılaştırma gif'leri:

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Valla kutulu olsun diye spottan falan alacaktım ama spotçuların durumu belli değil. İndia storedan falan dijital alıyım diyorum kafam rahat olur en azından.
    Dijitalde yaptığım kârlada matbaadan harita, poster vs. bastırırım

• Arkadaşlar ben bu GTA 5'i Xbox 360'da bitirmiştim. Xbox One'a da alsam mı diye düşünüyorum. Ama GTA Online çok sıkıcı gelmişti sürekli aynı görevler sürekli aynı şeyler yapıp duruyordum. Sizce GTA 5 Xbox One'a alınmalı mı? Neden?
  • TheArmy32 kullanıcısına yanıt
    Hocam kendi adıma söyleyim ben xbox 360 versiyonunda oyunda bazı açılardan büyük hayal kırıklığı yaşamıştım. Şehrin boş olması vs canımı sıkıyordu ama bu nesile bu oyun fazla diyerek yeni nesil gtayı beklemeye başlamıştım. Şimdi oyun daha iyi grafikler, daha yaşayan bir şehir ve diğer yeni nesil düzenlemelerle geliyor. Konu R* olunca güvenimde tam oluyor. Gta 5 dede R* yeni neslin tüm nimetlerini kullanıcak.
    Gta onlinedada burdan oyunu alanlar olarak toplanıp güzel etkinlikler yapabiliriz böylece yaşadığımız zevki katlamış oluruz.
    Son karar size kalmış sonuçta zevk meselesi ama bence bu oyun yeni nesilde mutlaka alınmalı Uzun yıllar oynanır diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheArmy32

Arkadaşlar ben bu GTA 5'i Xbox 360'da bitirmiştim. Xbox One'a da alsam mı diye düşünüyorum. Ama GTA Online çok sıkıcı gelmişti sürekli aynı görevler sürekli aynı şeyler yapıp duruyordum. Sizce GTA 5 Xbox One'a alınmalı mı? Neden?

Bende aynısını düşünüyorum online baya sıkıcıydı.oyunuda 15 kere filan bitirmişimdir.
    Baya yenilikten bahsediyorlar ama 250 lirada az deil ozamanda 250 lira vermiştik:S
  • AliDoğan A kullanıcısına yanıt
    Bende diyordum bu oyunlara bu kadar para veren varmı diye demekki varmış.

• Spotçulardan haber var mı? Araldan sipariş vermek zorunda kalmayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

Bende diyordum bu oyunlara bu kadar para veren varmı diye demekki varmış.

Sen 20 liradan alıyosun heralde bilader söyle kaynağını bizde yararlanalım?
  • Hocam işte yıllar boyu veya insanların bu oyun için konsol almasına sebep olacak şey nedir o kısmı kaçırdım ben galiba
  • TheArmy32 kullanıcısına yanıt
    Benim anlatım gücüm biraz zayıf kalıyor o noktada
    Sırf GTA için yeni nesil konsol alınır mı kısmı sorgulanır zaten ama ben yeni nesil konsola sahipseniz mutlaka GTA oynanmalı demek istedim.
    Yıllar boyu oynanır bir oyun olarak görmemin sebebide bir defa bitirilip kenarı kaldıralacak bir oyun değil. Keşfedilecek, yapılacak pek çok aktivite var. Bunun yanında bize her türkü özgürlüğü sunan bir oyun. Sadece elime silah alıp sağı solu taramaktan aldığımız hazzı bile hiçbir oyundan alamıyorum.
    Ama derseniz "Bu oyun için gidip yeni konsol alınır mı ?" orası tamamen zevk ve maddiyat meselesi. Sadece GTA için konsol alınır mı bilemem

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.