Şimdi Ara

GTA V | Xbox One | Ana Konu (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
3
Favori
22.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bırakın atışmayı arkadaşlar, adamlar belgesel çekmiş =)

not:videoyu ekleyemedigim için link olarak attım.

http://www.youtube.com/watch?v=4pcdxaJJniA
  • yorumlara baktikca soka giriyorum nedir bu fanatizim arkadaslar cidden gerek yok
  • Holly20 kullanıcısına yanıt
    Ben de bana karşı yapılan tek taraflı yargılamayı görünce...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun iyide nasıl almalı sizce digital patladı honk kong olsun ttnet olsun usa uzak geliyor . avrupada kur fiyatları yüksek
    shopto dan mı mari128 kendi sitesinde ayrı fiyat ebay da ayrı fiyat kafam karıştı yoksa spotcu ya 170-180 tl verecez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

quote:

Orijinalden alıntı: Indomitablee

quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

Yıllardır xbox konusundayım ben bu @Sir Maximus kadar azılısını görmedim. Hem konsolu yok hemde en büyük söz sahibi. İşi de yok belli ki sürekli insanlara sataşmalarda. Arkadaş, bir insan forumda nasıl 4+4+14 gün peş peşe ceza alabilir ??? Derdin ne neyin savaşını veriyorsun. Sürekli konuda biri birşey desinde saldırayım, ona haraket, öbürüne gönderme bir diğerini eksileyeyim. Kendine gel artık, abi tavsiyesimi olarak mı kabul edersin arkadaş mı düşman mı bilmem ama kendine gel. Böyle yaparak hiçbirşey kazanamaz daha fazla tepki çekersin.

Adamın amacı zaten tepki çekmek. Ve başarıyorda. Dediklerinde sonuna kadar haklısın. Ben dijital olarak satın alacağım oyunu. Konuya bir bakayım neler olmuş dedim de yine Gta hariç her konuşma var. Konuya dönelim bilgi paylaşımı yapalım. Oyun nasıl Xbox 360 ta oynayıp bitirdim almaya değer mi yarın almayı düşünüyorum neler diyorsunuz?

Benimle ilgili bişey soyleyeceğiniz zaman alıntılayın mesajımı,haberimiz olsun!

O mesajı +'layanların da söyleyecek bişeyi varsa,alıntılasın!

Uslubunuzu duzgun tuttuğunuz surece herşeyi konuşabiliriz ayrıca.

Amacım sana laf atmak yada sataşmak değil konuyla ilgili paylaşım yapalım yeter demek istediğim bu.

• Online hala çalışmıyor bende. Neyse işim yok online ile de bu sefer de ana görevde glitch oldu. 2. Heist görevinde hiyarin birinden msj gelmesi gerek ama yollamıyor oyun da takıldı. Geri sardım mecbur

• Rockstar Games özel tasarladığı bu harika konsolları Facebook üzerinden başlattığı bir yarışma ile dağıtacakmış şanslı kullanıcılara.(ancak yarışmaya Tr üzerinden girilmiyor(regional restricts).

• Hayat Amerika ve Avrupa' nin bazi ulkelerinde guzel. :)

• UlasAsmadili kullanıcısına yanıt
    kesinlikle
  • Arkadaşlar Özkan Elektronik ' de satışa başlandı 170 tl den . Facebook da Turgay Karacan diye ulaşabilirsiniz. Guvenilirdir .

• quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

Arkadaşlar Özkan Elektronik ' de satışa başlandı 170 tl den . Facebook da Turgay Karacan diye ulaşabilirsiniz. Guvenilirdir .

Yawru geldi yaninda harita ve 1 milyon dolar cikti

• Live da kardeşlik yapıp 65TL ye gelen bir oyuna 170TL mi veriyorsunuz yav yazık valla.
  • Ps4 de online'ı sorunlu update de geliyor düzelmiyor. Xbox da var mı böyle bir sorun?

• saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Harita süpermiş be
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Gayet stabil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Live da kardeşlik yapıp 65TL ye gelen bir oyuna 170TL mi veriyorsunuz yav yazık valla.

Kardeslik kullanmiyorum + digital oyunu 2. el satamazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

Harita süpermiş be

Aynen dostum yan duvara yapistiricam oynarken moda girebilmek icin

• 1.000.000 hediyenin 500.000 olanı Single'da geldi. Ama Online 500.000 henüz gelmedi. Level'a göre mi gelecek nedir bu işin detayı ?

Bir de, yolda şöyle bir cihaz bulduk :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Live da kardeşlik yapıp 65TL ye gelen bir oyuna 170TL mi veriyorsunuz yav yazık valla.

Arşiv yapanlar kutulu alıyor ben bu oyunu Xbox One'a kardeşlikle aldım ama PC'ye kutulu alıcam mutlaka
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.