Şimdi Ara

GTA V WHEELİE BAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
2.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler GTA 5'i yaklaşık 7 aydır oynuyorum ancak bu muscle arabalara takılan weelie barın ne işe yaradığını çözemedim takıyım diyorum ancak görüntüsü çok çirkin ve de gereksiz para harcamak gibi geldi bana çözebilen varsa ne işe yaradığını söylesinde ona göre araçlarıma takayım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerçek hayatta o tarz muscle arabaları drag yarışlarında kullanırken (hayvani modifiye edilen motorlar ve arttırılmış beygir gücü yüzünden) araçlar ilk kalkış anında şahlanabiliyorlar. Bunu önlemek amacıyla o bahsettiğiniz alet araçlara ekleniyor. GTA V'e de eklemişler muscle car modifiye ederken. Araçlar kalkışta şahlanıyor mu ? Hayır. Sırf görüntü var kısacası.
  • Üstte açıklamış arkadaş. Oyunda etkisi ise tepe çıkarken aracın fazla önünün kalkmasını engelliyor. Düz yolda ise aracı uzattığı için daha kötü tabi.
  • Arkadaşlar 2016 da açıklamış ama bilmiyorum belki o zaman yoktu araba şaha kalkınca ters düşmesin diye ben az önce arıyordum bu şey ne diye(wheelie bar) cevap bulamayınca vazgeçtim sonra oyunda arabayı kaldırmaya çalışınca kalktı ters dönüyordum az daha o yüzden öyle birşey varmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sasageyo S kullanıcısına yanıt

Sonradan geldi bu özellik, evet :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.