Şimdi Ara

GTA V Update Sürekli Başa Alıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Bugün GTA V için 500 küsür MB'lık bir güncelleme gelmiş. Fakat sıkıntı şu, hem çok yavaş hızda indiriyor (normalde 300-400 kbp/s olması gerekirken 50-100 kbp/s ile indiriyor fakat bu pek de sorun değil açıkçası) hem de ASIL sorun olan şu: güncellemeyi ilk açtığımda 122 mb normal hızımda (300kb/s) indirdim ve sonrasında hızım yavaşladı ve sonrasında indirmeyi her başlattığımda 122 mb indirilmiş olarak gösterip kaldığı yerden devam ediyor fakat bu sefer 125 mb'a gelince (eve her seferinde aynı yerde oluyor) conneciton lost diyor ve indirmeyi demin belirttiğim gibi 122 mb'a geri dönüp oradan devam ediyor. Demin yazdıklarım kafanızı karıştırmış olabilir :) Kısaca olay şu: indirme sürekli connection lost deyip başa alıyor. Arkadaşlar bunun gibi bir sorun daha önce de olmuştu ve nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

• Arkadaşlar konu güncel. Şu an resmen sinir krizi geçiriyorum. Lütfen yardımcı olun.
  • Bende'de senin sorunun bir benzeri olmuştu Patch 372.2'yi manuel olarak indirip sorunu çözmüştüm burayı kontrol edip deneyebilirsin

http://gtaforums.com/topic/800199-61015-gta-v-pc-patch-3722/
  • Çoooook teşekkür ederim kardeşim. Fakat verilen 1) GTA V PC Patch 372.2 ile 2) DLC Pack Update arasındaki fark nedir? Ben şu an 500 mb lık dosyada sıkıntı yaşıyorum. DLC Pack update'yi mi indirmem gerekiyor? Bir de bu sitede sürekli olarak yeni çıkan güncellemeler geliyor mu? Çünkü her seferinde aynı sıkıntıyı yaşıyorum da :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombacimulayim52 -- 14 Haziran 2015; 18:18:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimulayim52

Çoooook teşekkür ederim kardeşim. Fakat verilen 1) GTA V PC Patch 372.2 ile 2) DLC Pack Update arasındaki fark nedir? Ben şu an 500 mb lık dosyada sıkıntı yaşıyorum. DLC Pack update'yi mi indirmem gerekiyor? Bir de bu sitede sürekli olarak yeni çıkan güncellemeler geliyor mu? Çünkü her seferinde aynı sıkıntıyı yaşıyorum da :/

Oyunun Launcher eğer düzgün bir şekilde yüklerse ilk önce 550 MB olan DLC yi sonrada 381.47 MB olan Update yükleniyor.Garanti olsun diyorsan 1.den başlayarak hepsini indir manuel olarak hallet

2. Olarakta sürekli güncel dosyaları yüklüyorlarmı bende bilmiyorum,ilk defa bu durum başıma geldi,ama aynı sorun tekrar yaşanırsa mutlaka bulunur
  • Çok teşekkürler. Hepsini indirmem gerekiyormuş :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de aynı sorunu yaşıyorum; ama bunları yapmama rağmen sorun çözülmedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.