Şimdi Ara

GTA V Snopy V5H İle Oynamak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
11.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2019 Edit: Link patlamış, yenilendi. Ayrıca bazı geri bildirimlere göre, bazı kişilerde gaz, fren düzgün çalışmamış.

Bunu düzeltmek, gazı gaza, freni frene atamak veya tuşlara komutlar atamak için, program içinden(x360ce_x64.exe) direksiyonunuzun tuşlarını kendiniz atayabilirsiniz. Ayrıca bu program yalnızca Snopy V5H ile değil, tüm direksiyonlarla çalışabilir. Biraz karıştırın çözersiniz.

---

Merhaba arkadaşlar, Gta V'i direksiyon seti ile oynamak isteyen benim gibi arkadaşlar vardır sanırım. Bende bunun mümkün olup olmadığını araştırdım. Bu videoyu buldum.

Ancak video İngilizce ve bununla ilgili hiçbir Türkçe kaynak bulunmuyor. O yüzden, videonun altındaki linkten programı indirdim ve bende bulunan direksiyon Snopy V5H için program ayarlarını yaptım ve şimdi bu ayar dosyalarını sizinle paylaşmak istedim.

Yapmanız gereken tek şey, rardan çıkardığınız iki dosyayı GTA V'in kurulu olduğu klasörün içine atmak ve arabaya atlayıp sürmek. (Sizin için bu şekilde olmayabilir ve ayarları biraz kurcalamanız gerekebilir.) Gerçekten City Car Driving'den kat kat zevkli olduğunu söyleyebilirim. Direksiyon döndürdüğünüz kadar dönüyor. Gaz, fren pedallarını da aynı şekilde hassas ayarladım.

GTA V Snopy V5H İle Oynamak

İndirme linki:

https://www65.zippyshare.com/v/rTdQkFh4/file.html

Keyfini çıkarın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lugo -- 16 Temmuz 2019; 10:9:20 >

• hiç alışamadım şu direksiyon olaylarına, belki de dandik aldığım için hep ama emeğin için teşekkürler
  • Verdiğiniz dosyaları kullandım fakat ayarlar biraz karışık sanırım. Gaza bastığım halde ileri gitmiyor geriye gidiyor vs. Direksiyon tam olarak çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raistlin1925 -- 25 Temmuz 2015; 17:21:36 >
  • kardeş link ölmüş snopy vh5 kullanıyoum gta 5 de ayarları yapamadım linki yenileyebilirmiisin
  • Link yenilendi.
  • kardeş sağolasın ilk defa gta 5i snopy direksiyon ile oynayabildim fakat oyunda sürekli sağa çekiyor direksiyon kalibre nasıl edebilirim birde manuel vites ayarlayabiliyormuyuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.