Şimdi Ara

GTA V: Sırlar, Sürprizler ve daha fazlası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
58
Favori
182.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hikaye bitince geri dön yazısı atlanmamış listede sadece yapan arkadaş o görülen yanar dönerli UFO'nun bu yazıyla bağlantılı olduğunu söylememiş veya tam anlaşılır olmamış neyse,oyunu %100 bitirince Chilliad Dağının tepesine çıkarsanız gece saat 3:00'da ve yağmurluyken kırmızı ışıklı bir UFO beliriyor olay bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The False Shepherd -- 12 Ekim 2013; 14:31:28 >
  • Ayrıca kayalara yazılmış "8" sayısının gizemi de bir seri katille alakalı Sandy Shores'ta bir evi var duvarlarında "There will be 8" diye bir yazı yazıyor ve her yerde 8 yazıyor harabe gibi bir yer.Bunların keşfedilişi de teleferikte duvardaki gizemli haritanın oyunun haritasının üzerine koyulduğunda işaretlerin denk geldiği yerlerin araştırılmasıyla olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Ayrıca kayalara yazılmış "8" sayısının gizemi de bir seri katille alakalı Sandy Shores'ta bir evi var duvarlarında "There will be 8" diye bir yazı yazıyor ve her yerde 8 yazıyor harabe gibi bir yer.Bunların keşfedilişi de teleferikte duvardaki gizemli haritanın oyunun haritasının üzerine koyulduğunda işaretlerin denk geldiği yerlerin araştırılmasıyla olmuş

Collector's edition'u alıp haritaya ışık tutunca bunların yerleri beliriyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Meteora*

quote:

Orijinalden alıntı: The False Shepherd

Ayrıca kayalara yazılmış "8" sayısının gizemi de bir seri katille alakalı Sandy Shores'ta bir evi var duvarlarında "There will be 8" diye bir yazı yazıyor ve her yerde 8 yazıyor harabe gibi bir yer.Bunların keşfedilişi de teleferikte duvardaki gizemli haritanın oyunun haritasının üzerine koyulduğunda işaretlerin denk geldiği yerlerin araştırılmasıyla olmuş

Collector's edition'u alıp haritaya ışık tutunca bunların yerleri beliriyormuş.

Evet öyle de bir olay varmış ama ben internette izlediğim bir videoda teleferik duvarındaki haritayı oyun haritasının üzerine oranlıyorlardı tam anlamadım gerçi ama söyleyeyim dedim

• Tam da böyle birşey ariyordum.elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

quote:

Hiç kalıbının adamı olamamış trevor :D

Yakıştıramadım ben de. Bir iki kere de Trevor'a geçtiğimde köprüden (kanalın üstündeki) Lost MC'den bir adamı aşağı atıyordu.

GTA V: Sırlar, Sürprizler ve daha fazlası
    Sevgilisini aldı
    Kafasını ezdi
    Acımadı üzerine tükürdü
    Ahh Trevor Ahh
    Adam ol az

Ayrıca Terry Ve Clayde Ölüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: PatatesliDondurma

quote:

quote:

quote:

Yakıştıramadım ben de. Bir iki kere de Trevor'a geçtiğimde köprüden (kanalın üstündeki) Lost MC'den bir adamı aşağı atıyordu.

Sevgilisini aldı
    Kafasını ezdi
    Acımadı üzerine tükürdü
    Ahh Trevor Ahh
    Adam ol az

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @kdrcnrbyrm, @Takunyalı SinHa, @HungerGames, @CriminaI, @purpleandbeyond teşekkürler arkadaşlar ilginiz için, eksik olmayın. Beğenmenize sevindim.

@I-C-O, sağ ol. Bence de öyle. İlginç şeyler var ancak yetersiz gibi.

@Oyuncu82, öncelikle seni bu konuda görmek sevindirici oldu benim için dostum. Johnny konusunda da herkes hemfikir sanırım.

@The False Shepherd, @PatatesliDondurma, verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

• @bkaakcoSenin açtığın her konuyu takip ediyorum.Yazmasam bile takipteyim.Şimdide 6'da Luis öldürülür diye korkmaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyuncu82 -- 12 Ekim 2013; 20:53:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

Senin açtığın her konuyu takip ediyorum.Yazmasam bile takipteyim.Şimdide 6'da Luis öldürülür diye korkmaya başladım.

@bkaakco

Teşekkür ettim.

6 bambaşka bir oyun olur muhtemelen, sanmıyorum eskilerden kimsenin olacağını.
  • quote:

quote:

Senin açtığın her konuyu takip ediyorum.Yazmasam bile takipteyim.Şimdide 6'da Luis öldürülür diye korkmaya başladım.

@bkaakco

Teşekkür ettim.

Ben 5'te kimse olmaz diye düşünüyodum öyle kaçak yayın yapanlarda Lost MC'yi gördüm şaşırdım.E birde Johny olunca heyecan daha bi arttıda sonra öldürülünce Trevor'ı parçalama isteği uyandı.Para biriktirip alıcam PS3'e ama PC'ye bekliycem biraz daha çünkü rahat edemiyorum PS'de shooter olunca.Birde oyunu alıcaktım başlarda ama fizikleri görünce 4'ten sonra çok kötü geldi.Oyunun oynayışını baltalıyor gibi biraz.

• quote:

quote:

quote:

@bkaakco

Teşekkür ettim.

Ben 5'te kimse olmaz diye düşünüyodum öyle kaçak yayın yapanlarda Lost MC'yi gördüm şaşırdım.E birde Johny olunca heyecan daha bi arttıda sonra öldürülünce Trevor'ı parçalama isteği uyandı.Para biriktirip alıcam PS3'e ama PC'ye bekliycem biraz daha çünkü rahat edemiyorum PS'de shooter olunca.Birde oyunu alıcaktım başlarda ama fizikleri görünce 4'ten sonra çok kötü geldi.Oyunun oynayışını baltalıyor gibi biraz.

GTA IV ile aynı devirde yer aldıklarından çeşitli benzerlikler olması normal. Eskiden era kavramı farklıydı. I, II, III ve IV erası vardı. Şimdi 2D, 3D era ve HD era diye ayrılmış. 2D erada klasik olan GTA I ve II yer alırken 3D erada bildiğimiz VC, SA vs. HD erada ise IV ve V var.

Trevor

Animasyonlar IV'ten üstün ancak araç sürüşü ve hasarlar tuhaf. Ne zaman hasar alacağı belli olmuyor aracın. Dönüşler ise çok çabuk. GTA IV'ün ağır araç sürüşünden sonra değişik geliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sevgilisini aldı
    Kafasını ezdi
    Acımadı üzerine tükürdü
    Ahh Trevor Ahh
    Adam ol az

Ashley'i öldürsekte öldürmesekte gazetede ölmüş olduğu belirtiliyor.Yani ya trevor tarafından öldürülür yada bir patlama sonucu ölür.Haberin geçtiği gazetenin adı:Weazel news.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@bkaakco

Teşekkür ettim.

GTA IV ile aynı devirde yer aldıklarından çeşitli benzerlikler olması normal. Eskiden era kavramı farklıydı. I, II, III ve IV erası vardı. Şimdi 2D, 3D era ve HD era diye ayrılmış. 2D erada klasik olan GTA I ve II yer alırken 3D erada bildiğimiz VC, SA vs. HD erada ise IV ve V var.

Trevor

Animasyonlar IV'ten üstün ancak araç sürüşü ve hasarlar tuhaf. Ne zaman hasar alacağı belli olmuyor aracın. Dönüşler ise çok çabuk. GTA IV'ün ağır araç sürüşünden sonra değişik geliyor.

Gta 4'ün DLC'si TBogT'da Rocco Pelosi Diye Bir Düşmanımız Vardı.

Gta 5'te Michael,Rocco Ve Rocco'nun Arkadaşı Gianni'yi The Ballad Of Rocco Görevinde Öldürdü.

Ayrıca Johnny Klebitz,Yönetilen Karakterler Arasında Ölümü Başka Bir GTA Oyununda Gerçekleşen Ve Ekranda Görünen 2. Karakter Oldu.

@Oyuncu82

• Gta 5'te Chamberlain Hills bölgesinde,families üyelerinin telefon konuşmalarını dinlerseniz ''What's Good,CJ?'' Dediklerini duyabilirsiniz.Sanırım Türkçesi ''Nasıl Gidiyor,CJ?'' veya ''Ne Durumdasın,CJ?'' anlamına geliyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sevgilisini aldı
    Kafasını ezdi
    Acımadı üzerine tükürdü
    Ahh Trevor Ahh
    Adam ol az

Ashley'i öldürsekte öldürmesekte gazetede ölmüş olduğu belirtiliyor.Yani ya trevor tarafından öldürülür yada bir patlama sonucu ölür.Haberin geçtiği gazetenin adı:Weazel news.

Tladdaki Bütün Herkezi Öldürdüler Yav Bu Oyundada Ayrıca Gta V de Tipsizleşmiş

• Hocam özetle harika
  • quote:

Gta 5'te Chamberlain Hills bölgesinde,families üyelerinin telefon konuşmalarını dinlerseniz ''What's Good,CJ?'' Dediklerini duyabilirsiniz.Sanırım Türkçesi ''Nasıl Gidiyor,CJ?'' veya ''Ne Durumdasın,CJ?'' anlamına geliyor.

Denedin mi?
  • millet oynamış neler buluyor, bizde bekliyoruz pc'ye çıkacakta oynayacağız
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.