Şimdi Ara

GTA V: Sırlar, Sürprizler ve daha fazlası (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
58
Favori
182.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uzun süre ara verdiğim oyuna geri döndüm ama bıraktığım da bir sorun vardı ve çözülmesi gerekiiyor. Haritada görev yok trevor la başlıyorum apartman dairesinde olan evde duvarında yazı filan var her neyse inip araca biniyorum Telefon çalıyor ve trover ohh brother diye telefonu açıyor sonre bir kaç küfür filan var her neyse kapatıyorum telefonu. Bu şekilde başlıyor ama haritada görev yok ne yapacağım yardımcı olabilecek bi arkadaş var mı? tıkandım kaldım oyun ilerlemiyor bu yüzden :(
  • benzin döküp yakarak ruhunu huzura erdirdim supernatural'a hafiften gönderme var kayanın üzerinde yazan kanlı yazı siliniyor
  • Eline sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize saglik hocam gorevlerin detayina kadar hepsini okudum ondan sonrasi cok uzun geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda fark ettiniz mi bilmem ama çöl olan yerlerin büyük kısmı San Andreas'taki Las Venturas'ın aynısı onu belirteyim. Hatta son görevde
    Micheal'ı öldürmeyi seçerseniz, Micheal'ın öldüğü yeri San Andreas'ta bizzat buldum bire bir aynı sayılır. Ayrıca Trevor'un yaşadığı kasabanın S.A.'teki Fort Carson kasabası olduğunu düşünüyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drandanmete

Oyunda fark ettiniz mi bilmem ama çöl olan yerlerin büyük kısmı San Andreas'taki Las Venturas'ın aynısı onu belirteyim. Hatta son görevde Micheal'ı öldürmeyi seçerseniz, Micheal'ın öldüğü yeri San Andreas'ta bizzat buldum bire bir aynı sayılır. Ayrıca Trevor'un yaşadığı kasabanın S.A.'teki Fort Carson kasabası olduğunu düşünüyorum.

SPOİLER SPOİLER SPOİLER!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 12 Ağustos 2015; 18:10:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teselecta

quote:

Orijinalden alıntı: drandanmete

Oyunda fark ettiniz mi bilmem ama çöl olan yerlerin büyük kısmı San Andreas'taki Las Venturas'ın aynısı onu belirteyim. Hatta son görevde Micheal'ı öldürmeyi seçerseniz, Micheal'ın öldüğü yeri San Andreas'ta bizzat buldum bire bir aynı sayılır. Ayrıca Trevor'un yaşadığı kasabanın S.A.'teki Fort Carson kasabası olduğunu düşünüyorum.

SPOİLER SPOİLER SPOİLER!!!

Kardeşim zaten bu konunun kendisi spoiler içerir, konunun adı "SIRLAR, SÜRPRİZLER VE DAHA FAZLASI" ne bekliyorsun ki tabii ki spoiler içerikli mesajlar olacak bu sır ve sürprizlerin yarısı zaten görevler esnasında tespit edilen şeyler o görevleri yapmamış olanlar için spoiler demektir, bunu bilmeniz gerek.

• 27) The Big Score görevi "The Italian Job" isimli filmden referanslar içeriyor.

Diye yazılmış ve ilginçtir bölümün sonu 69.bölüm yani final bölümü "The Italian Job" filmi de 1969 yılına ait bir film.Biraz hort olacak ama yazayım dedim.
  • 50 kayıp letter yok arkadaşlar 3 gün önce %64 olan kaydımı %100 yapayım dedim başarım filan kasıyodum biraz araştırdım tonyanın çekme görevinde arabaları çekerken sanırım radyodan haberlerini takip etmem gerekiyordu radioda hep kapalı olur bu konuda ne yapılabilir ? görev tekrarından denedim ama haber filanda yok bütün kanallarda müzik var
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.