Şimdi Ara

GTA V Radeon HD 5830

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu oyunu bu kart veya buna esdeger yada yakin bir kartla oynayan varsa performansin nasil oldugunu yazabilirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendisi 5850 ile highda 30fps oynuyor 1080p
  • quote:

Orijinalden alıntı: Udyr.

Bu oyunu bu kart veya buna esdeger yada yakin bir kartla oynayan varsa performansin nasil oldugunu yazabilirmi ?

Merhaba,ayarlar kabaca şöyle;

1080p
    FXAA:ON
    texture:medium
    shader:high
    shadow:medium
    reflection:high
    water quality:high
    msaa:off
    grass quality:medium
    post fx:high

bölüm detayı sonada,insan çeşitliliği yarıda
    Kalan ayarlar:OFF

İnsan kalabalığının normal olduğu yerlerde 35+ fps alıyor genelde.Şehrin en kalabalık olduğu kısımlarda 30-35fps arası ama rahatsız etmiyor.GTA için yeterli 30+fps.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 16 Nisan 2015; 2:35:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Bu oyunu bu kart veya buna esdeger yada yakin bir kartla oynayan varsa performansin nasil oldugunu yazabilirmi ?

1080p

İnsan kalabalığının normal olduğu yerlerde 35+ fps alıyor genelde.Şehrin en kalabalık olduğu kısımlarda 30-35fps arası ama rahatsız etmiyor.GTA için yeterli 30+fps.

Gercektenmi? Harbi bu ayarlar ile mi oynuyosunuz? Peki benim kartda oynatirmi bu ayarlarda ?

• Udyr. kullanıcısına yanıt
    Oynatir da 3-5 fps eksik alirsin. Yerine gore de ayarlara ufak bir ayar cekersin mis gibi 30+ fps oynarsin iyi oyunlar

• quote:

quote:

quote:

1080p

Gercektenmi? Harbi bu ayarlar ile mi oynuyosunuz? Peki benim kartda oynatirmi bu ayarlarda ?

Aynen hocam ayarlar böyle hatta o ayarlar ile oyundan aldığım SS'yi payaşım;

GTA V Radeon HD 5830

• Hocam fx6300 +8gb + 1gb hd7850 256 bit ile size yakın ayarlarda oynayabilirmiyim amd işlemciler için kötü diyorlarda ?
  • Abartılıyor elindeki ekran kartına darboğaz vs olmayacağından diğer işlemcilerden aşağı kalır bir yanın olmayacak -bane arkadaşda fx6300 kullanıyor yakında üşenmezsem indirip bende test yapıcam fx6200 ve 7750 ile, ultrada çok sistem tüketiyor olabilir ama makul ayarlarda çoğu bilgisayarın sorunsuz oynayacağını düşünüyorum biraz fazla abartılıyor etrafta görünen o testler 4k-1080p en son ayarlarla yapılmış testler... O yüzden çok kafanıza takmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinayet13 -- 16 Nisan 2015; 18:08:10 >
  • quote:

quote:

1080p

ooo hocam bende de 5870 var senin yapmış olduğun ayarlar ile bir deneyeyim.Bende alt düzey kartların performans testlerini bekliyordum.Iyi oldu bunu ögrendigim.Acaba 5870 ile tahmini kaç fps alırım.Çözünürlük 1366.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• @merseyhmon
    İnanma hocam onlara,sistemlerimiz aynı sayılır bende de 8gb ram var yukarda yazdığım ayarlarla oynarsın rahatça.fx 6300 GTA V için gayet iyi bir işlemci,şöyle söyleyim grafik ayarlarında cpu ya yük bindiren ayarların hepsi sona dayalı.Stok hali 3.50 ghz ben yinede MSI'dan bios ayarına girip tek tuşa OC genie yaptım 3.80 ghz oldu.Baya farkettirdi hatta.4 saat oynadım aralıksız sıcaklık 35 derece civarında,soğutucu kullanmıyorum stok fan var.

@yuppie06
    Benim kartın abisi ile Medium-high karışık 1366 çözünürlükte her türlü 40-45 fps yi geçersin hocam.Bende şehrin çoğu yerinde 40fps'de oynuyorum kalabalık yerlerde 30-35'e düşüyor sadece.
  • bilgi için sagolun hocam bende bir deniyeyim bakalım söylemiş olduğunuz performansı alabilecekmiyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de en kısa zamanda Usb den Win 10 kurulumu yapıp GTA V , GTA IV , Need For Speed 2015 gibi oyunları ilk defa windows 10 ile oynamayı düşünüyorum

Gönül isterdi ki NFS 15 , GTA V gibi iki sağlam oyunu sağlam bir ekran kartıyla beraber oynayayım ama bir süre daha yeni kartlar tam belli olana kadar beklemeyi düşünüyorum bu sebeple testleri R7 250X ile yapıcam neden yazıyorum alt seviye kartların bu gibi oyunlarda performansını merak eden arkadaşlar varsa bu konu dahilinde veya özelden bana yazsın deneyip , afterburner OSD değerleriyle kısa video veya resimli anlatım gibi yardımcı olurum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.