Şimdi Ara

GTA V Online Doomsday Heist güncellemesi gelecek hafta yayınlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çıktığı günden beri düzenli olarak güncellenen GTA Online'a önümüzdeki hafta PS4 , Xbox One ve PC platformları için yeni bir DLC eklenerek bugüne kadarki en büyük içeriklerden bir tanesi olacak. Soygun temalı DLC, 12 Aralık'ta oyunseverlerle buluşacak.

Doomsday Heist adıyla gelen yeni DLC için Rockstar Games, "muazzam yeni bir macera" ifadelerini kullanıyor. Sürümün hikayesine bakacak olursak; milyarder bir teknoloji adamı, idealist bir istihbarat ajanı, garip bir komplo teorisyeni ve nörotik bir süper bilgisayar; San Andreas'ı yok oluştan kurtarmak için istenmeyen bir ittifaka dahil olur. Kıyamet teorileri, kimliği bilinmeyen düşmanlardan yayılırken sen ve suç ekibin gizemleri çözmek, Los Santos sokaklarında yayılan tehditleri ve Chiliad Dağı'nın karanlıklarına inen tüm yolları yok etmekle görevlisiniz. 

• Araç gereç olarak da muazzam bir güncelleme geliyor.

• kaç seneden beri bir gta 6 çıkaramadılar.

• Sürekli güncellemeyle oyunu diri tutuyorlar iyi güzel de shark card satışı yapabilmek için abartı oyun içi fiyatlandırmalar yüzünden paranız olmadan hiçbir şey yapamıyorsunuz.
    Yazının sonundaki aracı 10milyon cr'ye listelerler kesin.

• Hadi bakalım kuzey kore savaşı için zihinsel bir alt yapı hazırlığı

• gta v ölümsüz bir devirdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazarRS

Sürekli güncellemeyle oyunu diri tutuyorlar iyi güzel de shark card satışı yapabilmek için abartı oyun içi fiyatlandırmalar yüzünden paranız olmadan hiçbir şey yapamıyorsunuz.

Şu oyunu oynayıp hileciye denk gelmeyen ya da kendi hile yapmayan yoktur oyun içi para bakımından. 120 tane aracım ve 90 milyon dolar para var. Az önce oyundan çıktım ve oyundaki her arkadaşım oyun içi zengin. Bir tanesinde tam 700 milyon dolar para var (ban yeme tehlikesi olmasa bende yapardım mesela) Artık para harcayacak bir şey kalmadı diyorlar. 3 yıldır oynuyorum, onlineye girdiğim ikinci hafta başımdan aşağıya para balyaları akıyordu. Oyunda hiç fakir olmadım. Yani rockstar bunu biliyor çünkü kimsenin o kadar araç gereç, yatlar katlar almaya gerçek anlamda parasının oyun içi paraya yetmeyeceğini biliyor. şahsen para hilesi hariç tüm hilelere karşıyım.

• heist lobisinde 30 dakika beklemek için sabırsızlanıyorum xD

Şaka bir yana bu araçları yarışlarda oynamak eğlenceli olur.

Mikro ödemeler sayesinde geliyor bu güncellemeler. 65 milyon param var ben memnunum
  • artık yeni haritalar eklensin san anderass yanına bir vice haritasını cok görmeyin bize

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

quote:

Orijinalden alıntı: hazarRS

Sürekli güncellemeyle oyunu diri tutuyorlar iyi güzel de shark card satışı yapabilmek için abartı oyun içi fiyatlandırmalar yüzünden paranız olmadan hiçbir şey yapamıyorsunuz.

Şu oyunu oynayıp hileciye denk gelmeyen ya da kendi hile yapmayan yoktur oyun içi para bakımından. 120 tane aracım ve 90 milyon dolar para var. Az önce oyundan çıktım ve oyundaki her arkadaşım oyun içi zengin. Bir tanesinde tam 700 milyon dolar para var (ban yeme tehlikesi olmasa bende yapardım mesela) Artık para harcayacak bir şey kalmadı diyorlar. 3 yıldır oynuyorum, onlineye girdiğim ikinci hafta başımdan aşağıya para balyaları akıyordu. Oyunda hiç fakir olmadım. Yani rockstar bunu biliyor çünkü kimsenin o kadar araç gereç, yatlar katlar almaya gerçek anlamda parasının oyun içi paraya yetmeyeceğini biliyor. şahsen para hilesi hariç tüm hilelere karşıyım.

mesut cevik ban yedi mesela. Bende parasızlıktan yakınıyorum gerçi pek oynamıyorumda. Kader olsa gerek hem gerçek hayatta hemde oyunda fakirim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ses1 -- 8 Aralık 2017; 8:3:21 >

• artık sıktı gta 5 ..yeni oyunun yapımına başlasalar..zaten ancak 2020 de çıkar :)

• ben mart 2016 da başladım oynamaya ve hiç hile yapmadım ne para ne başka bir şey, hile oyunun zevkini kaçırıyor bende o yüzden kesinlikle hile olan yerde durmam. benim gibi çok oynayan ve iyi oynayan arkadaşlar edindim pacific standart seri oynayarak toplam 650 milyon oyun doları kazandım, yaklaşık yarısı harcandı yarısı halen duruyor boş boş, oyunda para istiyorsanız heist grubu kurun sıra ile biri oyunu başlatıp hızlıca bitirin 4 saatte 4 heist biter, 1.600.000 adam başı net kazanç, double para günleri oluyor onları kaçı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALLANTOIS1919

ben mart 2016 da başladım oynamaya ve hiç hile yapmadım ne para ne başka bir şey, hile oyunun zevkini kaçırıyor bende o yüzden kesinlikle hile olan yerde durmam. benim gibi çok oynayan ve iyi oynayan arkadaşlar edindim pacific standart seri oynayarak toplam 650 milyon oyun doları kazandım, yaklaşık yarısı harcandı yarısı halen duruyor boş boş, oyunda para istiyorsanız heist grubu kurun sıra ile biri oyunu başlatıp hızlıca bitirin 4 saatte 4 heist biter, 1.600.000 adam başı net kazanç, double para günleri oluyor onları kaçı

650 milyon dolar mı okudum. :) Hocam yapmayın o parayı heist ile kazanmak için oyunu çıktığı günden beri her akşam oynamak her akşam düzenli heist kasmanız lazım ki yine mümkün değil. Double para günleri dediğiniz günler normal bir görevde örneğin 20 bin dolar verecekse 40 veriyor o şekilde. Yani toplamda 65 milyon doları anlarım da 650 milyon dolar yok olmamış :)

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    yanlış okumadın aynen yazdığım gibi, mart 2016 da başladım , neredeyse her gün, ortalama 6-7 saat oynadım, hesap basit günde 4 saat ile ayda 50 milyon kazanıyorsun işte, 10 ayda 500 milyon eder
  • quote:

yanlış okumadın aynen yazdığım gibi, mart 2016 da başladım , neredeyse her gün, ortalama 6-7 saat oynadım, hesap basit günde 4 saat ile ayda 50 milyon kazanıyorsun işte, 10 ayda 500 milyon eder

Yani siz 10 ay günde 7 saat gta oynadım mı diyorsunuz!?. Allah başka dert vermesin. Ben uzaklaşayim. :) Nereden hastaneden mi yazıyorsunuz bunu. O kadar oynamaya sanırım sağlıklı kalınmaz:) Bakın gidin biri size para atsın ya da siz para hilesi yapın ve en önemlisi sağlığınızı kurtarmış olursunuz. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

quote:

Yani siz 10 ay günde 7 saat gta oynadım mı diyorsunuz!?. Allah başka dert vermesin. Ben uzaklaşayim. :) Nereden hastaneden mi yazıyorsunuz bunu. O kadar oynamaya sanırım sağlıklı kalınmaz:) Bakın gidin biri size para atsın ya da siz para hilesi yapın ve en önemlisi sağlığınızı kurtarmış olursunuz. :)

teşekkürler sağlığımı düşündüğün için, o dönemler sorunlarım vardı kendimi oyuna verdim artık oynamıyorum pek, ama benden beterleri var, bir eleman 2015 den beri, halen günde 10 saat oynuyor, hilesiz toplam kazancı tam tamına 2 (iki) MİLYAR DOLAR , ilk başladığı karakterin seviyesi en son gördüğümde 1100 seviyesini aşmıştı

• Jetpack gelecek sanirim guzel haber

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek bildikleri gta onlineyi geliştirmek yenigta 6 desen hiç ses yok gta v çıkalı 4 yıl oldu bu gidişle gta 6'yı 2020'de gta 7'de 2030'da görürüz
    "kamplubağa hızında oyun geliştirmenin adresi rocsktar games"

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkPower14

Tek bildikleri gta onlineyi geliştirmek yenigta 6 desen hiç ses yok gta v çıkalı 4 yıl oldu bu gidişle gta 6'yı 2020'de gta 7'de 2030'da görürüz

adamların elinde bir sürü oyun var ve sadece gta serisi üzerine çalışmıyorlar ki.
    şu an rdr 2 üzerinde çalışıyorlar mesela.

Boş ver hem, böylesi daha iyi bizim için. kaliteli oyunlar çıkarıyorlar genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

quote:

Orijinalden alıntı: DarkPower14

Tek bildikleri gta onlineyi geliştirmek yenigta 6 desen hiç ses yok gta v çıkalı 4 yıl oldu bu gidişle gta 6'yı 2020'de gta 7'de 2030'da görürüz

adamların elinde bir sürü oyun var ve sadece gta serisi üzerine çalışmıyorlar ki.
    şu an rdr 2 üzerinde çalışıyorlar mesela.

Boş ver hem, böylesi daha iyi bizim için. kaliteli oyunlar çıkarıyorlar genelde.

Her yıl yada 2 yılda bir oyun çıkarsınlar demiyorum ama bu kadar fazla bekletmeleride abartı öncedende rdr ve diğer serileri vardı ama gtalar bu kadar gecikmiyordu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.