Şimdi Ara

GTA V önindirme 13.09.2013 tarihinde ne zaman indirmeye başlatır (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
2
Favori
6.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz daha indirme başlatamadık adamlar açılacak zamanı hesaplıyor.
  • 16gb'ta elektrikler kesildi ve oyun yüklenmeyi bitirince kurmaya çalışınca oyun yüklenmedi doğal olarak gitti kota gitti
  • Oyunu psn kardeşliği ile aldım yükledim sorunsuz kurdum ancak oyunu açtığımda bu lisansı satın almalısınız diyor. Arkadaşlar bir sorun olurmu ?
  • beyler bende inanilmaz tuhaf bi durum var ,PSN den satinalma dugmesine basmistim 1 hafta once ,bugun bi baktim cihaz oyunu indirmis ,hic bi parasini odememe ragmen ,psnde gercek ismim veya kredi kartim bagli degil ,oyuna basiyorum acilis tarihini beklememi gerektigini soyluyor ,yani kisaca oyun bedava elime gecti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Computeq

beyler bende inanilmaz tuhaf bi durum var ,PSN den satinalma dugmesine basmistim 1 hafta once ,bugun bi baktim cihaz oyunu indirmis ,hic bi parasini odememe ragmen ,psnde gercek ismim veya kredi kartim bagli degil ,oyuna basiyorum acilis tarihini beklememi gerektigini soyluyor ,yani kisaca oyun bedava elime gecti

Hocam az okusaydınız keşke daha çoğu kişiden çekmediler parayı.
  • quote:

beyler bende inanilmaz tuhaf bi durum var ,PSN den satinalma dugmesine basmistim 1 hafta once ,bugun bi baktim cihaz oyunu indirmis ,hic bi parasini odememe ragmen ,psnde gercek ismim veya kredi kartim bagli degil ,oyuna basiyorum acilis tarihini beklememi gerektigini soyluyor ,yani kisaca oyun bedava elime gecti

Ooo hll knk (Sony'e fake attigini saniyo beyler hahahahah)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

Hocam az okusaydınız keşke daha çoğu kişiden çekmediler parayı.

Iyide sorun nasil cekecekler ? hic bi odeme yapmadigim halde oyun inmis ve yuklenmis,bu arada sirf bu oyun icin tekrar ps3 aldim ,acemiyim yani psn'de bu islerin nasil yurudugunden pek bi fikrim yok

• Oyunun parasını odemedıgın ıcın oyunun oynanmaya baslama saatınde sen oyuna gıremıceksın doğal olarak senı odeme noktasına dondurucek;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

Oyunun parasını odemedıgın ıcın oyunun oynanmaya baslama saatınde sen oyuna gıremıceksın doğal olarak senı odeme noktasına dondurucek;)

euhehehe hadi ya ,bende biran umutlanmistim ,oyun belese geldi diye ,neyse bekliyelim gorelim
  • hadi inş;)
  • Arkadaşlar oyunu kardeşlik için açtığım kullanıcıdan indirmiştim. Kendi kullanıcıma geçip yüklemek istedim oyunu fakat " lisans güncellemeniz gerekiyor" diye uyarı aldım. Sonra ps store'a giriş yaptı ama " bu içeriğe şu anda erişilemiyor " yazdı. Ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı ? Oyunu yükleyemiyorum. Bir de ben oyunu yükledikten sonra , oynamak için kardeşlik yaptığım kişinin oyunu indirip yüklemesini beklemek zorunda mıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekopaket -- 16 Eylül 2013; 20:19:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigberk

Oyunu psn kardeşliği ile aldım yükledim sorunsuz kurdum ancak oyunu açtığımda bu lisansı satın almalısınız diyor. Arkadaşlar bir sorun olurmu ?

Aldığınız hesaba girip activate yapin

• quote:

Güldürdün

• quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

US Store için 18 saat var daha.

Gece 2de başlayacak sanırım dl. 12.01am pst yazıyor storeda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eşek Hırsızı

quote:

Oyunu psn kardeşliği ile aldım yükledim sorunsuz kurdum ancak oyunu açtığımda bu lisansı satın almalısınız diyor. Arkadaşlar bir sorun olurmu ?

O nasıl oluyor dostum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekopaket

quote:

quote:

O nasıl oluyor dostum ?

gerçekten hocam bendede var aynı sorun yardım ederseniz çok sevinirim.
  • @K U N naber , gta 5 aldım beraber online akarız 1 tane daha arkadaş var hazırlı aletleri , uçağı kap gel bizi al haritadan

bakalım 12'yi bekliyoruz açılması için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnesium -- 16 Eylül 2013; 21:00:24 >
  • ekopaket kullanıcısına yanıt
    Oyun erişime açıldığında bu sorun düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 31 Ocak 2020; 18:33:9 >
  • Online hemen açılacak mı yoksa 1 ekimde mi açılacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekopaket

quote:

quote:

O nasıl oluyor dostum ?

hocam oyunu aldıgınız hesaba giriceksiniz hesap bilgilerinde sistem aktivasyonu var oraya gelip oyun bölümünden aktive edeceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi At Tarağı -- 16 Eylül 2013; 21:07:05 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.