Şimdi Ara

GTA V önindirme 13.09.2013 tarihinde ne zaman indirmeye başlatır (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
2
Favori
6.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ozaman ilk oyunu indirdigimiz hesapta acicaz sinra kendi hesabimiza giricez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

ozaman ilk oyunu indirdigimiz hesapta acicaz sinra kendi hesabimiza giricez

indirip kendi hesabına geçip oynuyorsun aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

teşekkürler hocam 18 gb tekrar indirmek zulüm olurdu valla

Simdi bende kurdum diger Psn hesabımla deneyince lisans yenileyin dedi yani sorun yok

anladım hocam fakat bu online için sorun çıkartmasın

bende sadece Gta ve Pes kardeşliği için açtığım psn den girince

başlangıç tarihinden önce kullanılamaz gibi bi uyarı verdi

Oyun aktif olunca sadece kardeşlik için açtığımız psnden girersek sıkıntı olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

teşekkürler hocam 18 gb tekrar indirmek zulüm olurdu valla

Simdi bende kurdum diger Psn hesabımla deneyince lisans yenileyin dedi yani sorun yok

anladım hocam fakat bu online için sorun çıkartmasın

bende sadece Gta ve Pes kardeşliği için açtığım psn den girince

başlangıç tarihinden önce kullanılamaz gibi bi uyarı verdi

Oyun aktif olunca sadece kardeşlik için açtığımız psnden girersek sıkıntı olur

Yok be abi sen rahatla ya

Bana güven bak sorunsuz oynayacaksin

• tamam hocam çok sağolasın

bi an baya panik yaptım

uzun zamandır kardeşlik yapmayınca unutmuşum valla herşeyi
  • herkes pusuda:)

• US Store için 18 saat var daha.
  • Çıkmayacak ama belki bir umut bekliyorum us psn i.
  • 10 Gb indirdikten sonra tekrar % 0 oldu ve yeniden indirmeye başladı. Bu hatayı alan başkası varmı?
  • arkadaşlar kardeşlik yapan varsa ortak olmak istiyorum.
  • Oyun bende 00 da açılacak yaziyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 01 00 da diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ekopaket

quote:

Orijinalden alıntı: _Gamemaster_

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Beyler tr psn ye girdim gta yi buldum indir dedim direk yuklemeye gecti kredikaryi bilgilerini istemedi?

Parayi almadan oynayamazsin.

14/18gb gun icinde bitecek de evde degilim aksama kadar acik kalacak ps3. En tirstigim sey ise elektriklerin gitmesi.

Normql birseymi indirmeye direk baslamasi kredikqrti bilgileri almadan? Indirme bitincemi istiyecek?

Evet parayı ödemeden oyun açılmayacak. Bende kredi kartı bilgilerini girmeden indirdim dün gece oyunu. Bugün cüzdana para ekleyeceğim.

Direk kredi karti bilgilwrini girsem olur dimi Mesela motostorm apocalypse yi direk oynu indir dedim b3nde kary bilgilerini istedi girdim bilgileri sonra inmeye basladi oyun. Bide 100 40 10 seklinde demisler bu ne oluyo? Skintili bi durumsa hic ugrasmiyacam silerim indirdigimi

Otomatik çekmeyi açarsan para çekilirmiş fakat anladığım kadarıyla cüzdana para eklerken direk 150 TL ekleyemiyorsun. O yüzden de ayrı ayrı 100 - 40 - 10 TL şeklinde cüzdana para eklemen gerekiyor. Yani yukarıda bir arkadaş öyle yazmış. Bende bu konuda bilgisizim aslına bakarsan.

GTA 5' i sepete ekleyip, kasaya git dedikten sonra satış onayı penceresi açılıyor. Altta cüzdana para ekle var onu seçince direk 149 TL yükleyebiliyorsun. PS Store' a girmeden hesap yönetiminden para ekle diyince 150 tl olarak değilde sadece 100+40+10 olarak ekleniyor bu şekilde uğraşmaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: gangstarr34

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Beyler tr psn ye girdim gta yi buldum indir dedim direk yuklemeye gecti kredikaryi bilgilerini istemedi?

Parayi almadan oynayamazsin.

14/18gb gun icinde bitecek de evde degilim aksama kadar acik kalacak ps3. En tirstigim sey ise elektriklerin gitmesi.

Normql birseymi indirmeye direk baslamasi kredikqrti bilgileri almadan? Indirme bitincemi istiyecek?

Evet parayı ödemeden oyun açılmayacak. Bende kredi kartı bilgilerini girmeden indirdim dün gece oyunu. Bugün cüzdana para ekleyeceğim.

Direk kredi karti bilgilwrini girsem olur dimi Mesela motostorm apocalypse yi direk oynu indir dedim b3nde kary bilgilerini istedi girdim bilgileri sonra inmeye basladi oyun. Bide 100 40 10 seklinde demisler bu ne oluyo? Skintili bi durumsa hic ugrasmiyacam silerim indirdigimi

Otomatik çekmeyi açarsan para çekilirmiş fakat anladığım kadarıyla cüzdana para eklerken direk 150 TL ekleyemiyorsun. O yüzden de ayrı ayrı 100 - 40 - 10 TL şeklinde cüzdana para eklemen gerekiyor. Yani yukarıda bir arkadaş öyle yazmış. Bende bu konuda bilgisizim aslına bakarsan.

GTA 5' i sepete ekleyip, kasaya git dedikten sonra satış onayı penceresi açılıyor. Altta cüzdana para ekle var onu seçince direk 149 TL yükleyebiliyorsun. PS Store' a girmeden hesap yönetiminden para ekle diyince 150 tl olarak değilde sadece 100+40+10 olarak ekleniyor bu şekilde uğraşmaya gerek yok.

Dostum ben cüzdana 160 lira attım. Bir kaç oyunda da indirim yapıyormuş zaten belki alırım düşüncesiyle. Ama para duruyor öyle. Çekmediler de parayı. Umarım sıkıntı olmaz bu gece oynamak istiyorum çünkü.

• ekopaket kullanıcısına yanıt
    Yok dostum sıkıntı olmaz. Otomatik çekme açıksa bir ara çeker kesin. Hatta iyi yapmışsın dediğin gibi kalan paraya da indirimde olanlardan alırsın.
  • quote:

Yok dostum sıkıntı olmaz. Otomatik çekme açıksa bir ara çeker kesin. Hatta iyi yapmışsın dediğin gibi kalan paraya da indirimde olanlardan alırsın.

Hocam saol ilgilendiğin için. Son bir şey sorayım. Otomatik çekme talimatını pc üzerinden verebiliyormuyum yoksa ps de settings kısmından mı yapmalıyım.
  • quote:

quote:

Hocam saol ilgilendiğin için. Son bir şey sorayım. Otomatik çekme talimatını pc üzerinden verebiliyormuyum yoksa ps de settings kısmından mı yapmalıyım.

PC üzerinden yapabilirsin.

• 6 saat 10 dk kaldı

• bnde 00:00 da açıılıcak yazıyor :D o zaman bende 5 saat 3 dk kaldı :D
  • Bende de 00.00 diyor.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.